tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pomimo27 dlaczego? Jednego cudu nad Wisłą już dokonała ;)
1
@BulaKG tam nie ma internetu ;)
2
@Conradxc Obecnie żaden, z byłych pan prezydent Kwaśniewski ;)
1
Komentarz usunięty
2
@MirusAmisz Z całą pewnością nie bieżącego.
1
@matirix20 oba narody mają coś w sobie, że lubią strzelać ;)
0
@michal26 całe 5 minut ;)
42
I znowu poniedziałek. Na szczęście ostatni w tym tygodniu.
1
@BezglutenowyPedri 3mk Flexible Glass
0
@mordini123 a Grecja z czym gra?
8
@Kessie Tyle ci powiem, że nic mnie to nie obchodzi.
1
@zadafcb mielone pierdzone :P
2
@TR3YWAY Ponoć wszyscy nim jesteśmy, a więc tak, byłem już w kościele. Ostatni raz ponad rok temu :)
0
@TR3YWAY Do kogo kierowane jest to pytanie?
1
@BezglutenowyPedri Ja mam szkło hybrydowe i jestem zadowolony. Wcześniej stosowałem szybki ochronne i po kilku miesiącach były do wymiany, a szkło hybrydowe mam już założone prawie 3 lata i jest jak nowe. Przezornie kupiłem dwie sztuki, ale chyba niepotrzebnie, bo niedługo pewnie i tak trzeba będzie wymieniać telefon :D
0
@tomek8756 jakby była to co by to zmieniło? ;)
0
@kulek22 U mnie przedwczoraj była panika, bo wybuchy było słychać, a to były tylko przelatujące F-35 :P
https://tydzien.net.pl/2025/09/04/potezny-huk-w-sremie-prawdopodobnie-przelot-mysliwca-f-35
Ja tego nie słyszałem, bo jeszcze spałem :D
0
@clyde Ja mam piętnastoletniego Passata i ładnie się prezentuje, ale jest dość awaryjny. Posiadam też dwudziestoletnią Micrę, wygląda jak wygląda, ale jest prawie niezniszczalna :D
2
@kulek22 Śnieg?
0
@VegetaPolska wystarczyło skojarzyć z królem Pontaru ;)
1
@kubix05 *naprawiła się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 Paradoks ferm jego :P
0
Taki oto filmik na dobranoc. Wieczne zapomnienie.
1
Pokaz Marvel's Wolverine w tym miesiącu?
https://insider-gaming.com/marvels-wolverine-trailer
@PatrychoO @clyde @macio_944
1
@th@les tylko szkoda, że ignorowana osoba może odpisywać na twoje komentarze i jak ta osoba napisze komentarz to wyświetla się komunikat, że użytkownik xxx, którego ingorujesz dodał komentarz i jest jeszcze przycisk, żeby to przeczytać :D
0
@barteq taktyk.
0
@PatrychoO dlaczego?
0
@gaucho104 ja mam zniżone, bo jak się tutaj rejestrowałem to nie było jeszcze herbów ;)
0
@barteq Krzysztof Ibisz