2

Dani na okładce Sportu wygląda jak baba... :D Nie wspominając już o Posejdonie na okładce Marki...

1

póki*... :D

1

Każdy zespół z top trzy La Liga zdobędzie jakiś tytuł, Real ma Puchar Króla, Barca gra tylko o ligę, tak więc dla Atletico zostaje Liga Mistrzów :)

1

Fifa jest tak prosta, że polskim klubem rok w rok można |Ligę Mistrzów wygrywać :) Jeśli chodzi ci oczywiście o tryb menadżera

1

Ciekawe ile z tych transferów dojdzie do skutku...

1

Wyobraź sobie, że pierwsza drużyna nie ma już o co grać (liga już rozstrzygnięta) druga broni się przed spadkiem, a musi jeszcze zagrać z pierwszą drużyną, jak myślisz, czy byłoby to sprawiedliwe dla innych walczących drużyn o utrzymanie?

1

w jednej lidze nie może grać pierwsza i druga drużyna

3

Jaki sreal? Szacunku trochę. Jak któryś z fanów Królewskich na Barcelonę powie farsa czy drużyna aktorów to tacy jak Ty pierwsi szczekają...

1

1

Alves również walczy o klub...

1

tak, powinien

1

Ale Barca pewnie nie wybrałaby pana :)

1

I nawet w chorobie spowodowales, że się uśmiechnąłem :)

1

inteligencją nie grzeszysz...

1

Może się czepiam, ale skrót "odp" jest od odpowiedzi, a tobie chodziło raczej o odpowiedzialność :)

Można kupować pod pewnymi warunkami, które już kilka razy pojawiały się na łamach portalu, więc nie będę ich przytaczał. Jeśli chodzi o transfer Cesca, to wedle tychże przepisów był niezgodny z prawem.

1

Arsenalowi nic lepiej nie idzie :)

1

Też się pod tym podpisuje.

1

Wróciła kilka meczów temu :)

1

Lepszego scenariusza do tego meczu nawet Hitchcock by nie napisał

1

SB to skrót od Stamford Bridge czy Santiago Bernabeu? :)

1

Powiedział co wiedział. Zresztą czego można spodziewać z obozu największego rywala i jeszcze przed tak ważnym meczem?

1

Pepe to chory człowiek...

1

Ubiegłeś mnie! :)

1

A moim takim cichym marzeniem jest powrót Pepa...

1

gdzieś

1

A gdzież Ty Montoyę widział?

1

Ale lepiej po dobrym meczu niż po takim, w którym wszyscy zagraliby słało :)

1

To dlaczego niektórzy na stronie Realu piszą,l że są Madridistas? :D

1

„Nie chcę, aby mnie źle zrozumiano. Jestem dumny z tego, że znalazłem się na podium. Jednak zasłużyłem sobie na tę nagrodę. Wszyscy dookoła mówią mi, że to ja powinienem wygrać"

To samo pewnie mówią o Messim w Barcelonie czy o Lewym w Borussii :)

1

w skrócie CCCN :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?