tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dani na okładce Sportu wygląda jak baba... :D Nie wspominając już o Posejdonie na okładce Marki...
1
póki*... :D
1
Każdy zespół z top trzy La Liga zdobędzie jakiś tytuł, Real ma Puchar Króla, Barca gra tylko o ligę, tak więc dla Atletico zostaje Liga Mistrzów :)
1
Fifa jest tak prosta, że polskim klubem rok w rok można |Ligę Mistrzów wygrywać :) Jeśli chodzi ci oczywiście o tryb menadżera
1
Ciekawe ile z tych transferów dojdzie do skutku...
1
Wyobraź sobie, że pierwsza drużyna nie ma już o co grać (liga już rozstrzygnięta) druga broni się przed spadkiem, a musi jeszcze zagrać z pierwszą drużyną, jak myślisz, czy byłoby to sprawiedliwe dla innych walczących drużyn o utrzymanie?
1
w jednej lidze nie może grać pierwsza i druga drużyna
3
Jaki sreal? Szacunku trochę. Jak któryś z fanów Królewskich na Barcelonę powie farsa czy drużyna aktorów to tacy jak Ty pierwsi szczekają...
1
1
Alves również walczy o klub...
1
tak, powinien
1
Ale Barca pewnie nie wybrałaby pana :)
1
I nawet w chorobie spowodowales, że się uśmiechnąłem :)
1
inteligencją nie grzeszysz...
1
Może się czepiam, ale skrót "odp" jest od odpowiedzi, a tobie chodziło raczej o odpowiedzialność :)
Można kupować pod pewnymi warunkami, które już kilka razy pojawiały się na łamach portalu, więc nie będę ich przytaczał. Jeśli chodzi o transfer Cesca, to wedle tychże przepisów był niezgodny z prawem.
1
Arsenalowi nic lepiej nie idzie :)
1
Też się pod tym podpisuje.
1
Wróciła kilka meczów temu :)
1
Lepszego scenariusza do tego meczu nawet Hitchcock by nie napisał
1
SB to skrót od Stamford Bridge czy Santiago Bernabeu? :)
1
Powiedział co wiedział. Zresztą czego można spodziewać z obozu największego rywala i jeszcze przed tak ważnym meczem?
1
Pepe to chory człowiek...
1
Ubiegłeś mnie! :)
1
A moim takim cichym marzeniem jest powrót Pepa...
1
gdzieś
1
A gdzież Ty Montoyę widział?
1
Ale lepiej po dobrym meczu niż po takim, w którym wszyscy zagraliby słało :)
1
To dlaczego niektórzy na stronie Realu piszą,l że są Madridistas? :D
1
„Nie chcę, aby mnie źle zrozumiano. Jestem dumny z tego, że znalazłem się na podium. Jednak zasłużyłem sobie na tę nagrodę. Wszyscy dookoła mówią mi, że to ja powinienem wygrać"
To samo pewnie mówią o Messim w Barcelonie czy o Lewym w Borussii :)
1
w skrócie CCCN :)