0

@baryn oni byli rok temu. Więc gdzie tu wzmocnienie?

1

@Tomo1989 no pisze ze jego słowami go zaorali. Czego nie rozumiesz?

7

Jesteśmy na 53 miejscu klasyfikacji medalowej wspólnie z Antigua i Barbuda. Nie jest źle.

0

@kamilop a kogo oni tam mają?

0

@Tomo1989 Raczej to tygodnik Nie pojechał jego słowami :) zaorany

0

@Norkusik Pomoc nadal bardzo słabo, wypada Busi albo będzie w słabszej formie i mamy problem

1

@FC1899Barca Sranie w banie. Dajcie Sławkowi teke ministra będzie jak zawsze. Nepotyzm, sianko, układziki itp, itd. Jakoś partia Korwin szybciutko sianko wypłaciła, jak to skomentowaliu, należało im się, inaczej przepadnie. To jak dla idei jest w polityce?

0

@bodzio10 ja tu pewniaków nie widzę. Tak samo mogłeś dopisać Kwiato, Niewiadoma, Klepacka

0

@Messi7thballondor Mam wrażenie że bardzo dużo traci w ostatnim czasie.

0

@Encore Varane, roczny kontrakt 50mln. Mbappe roczny kontrakt, PSG. Nie wierzę by puścili go za mniej niż 120mln

1

@bixmix Proste, kierowca BMW

0

@bodzio10 A kto jest pewniakiem?

0

@michal26 To Iga bardziej zagrała słabiej niż Badosa fenomenalnie. Już z Niemka było sporo błędów. Taki Sport, grają w okropnych warunkach, może to też na nią gorzej wpływa.

2

@masa11 w 40mln kraju mają ludzie prawo oczekiwać.

1

Może rząd niech da sportowcom 5000+ za każdy dzień pobytu na Olimpiadach. Jak na razie to szybko się nasi pakują.

3

@MARCEPAN05 rzut kula.

0

@Norkusik nikt, pamiętaj to działa tylko na zasadzie. Po szczepieniu 20k chorych w UK. A że nikt nie umarł, a że w szpitalu 90% mniej ludzi. Nie istotne

0

@Boogmacher Kupuje argument :)

3

Już się zaczyna, Dwa sparingi z 3 i 2 liga i już połowa kadry Barcy B do pierwszego składu. LM czeka otworem na 16-19 latków. Przypomniałbym sparingi z przed roku, Konrad, Rysiek itd. Nic się nie uczymy, Minaj za Brajta na 9-tke.

0

@Firestone No to Rysiek nawet W Barcie B nie pogra :)

0

@Mathew86 Wbij sobie do głowy że nie jesteś lekarzem, fizjoterapeuta, trenerem i ekspertem by mieć tu zdanie. Tak jak Ci co twierdzą że grać nie powinien. Ale Koeman, Laporta powiedzieli że to nie jest dobre by cały czas grał, a oni pewnie mają opinie ekspertów. Przykład Dembele jest bardzo dobry. Bolało już przed meczem, ale wolał grać.

0

@Kamyk37 aha czyli w firmie chciałbyś żyć na zasadzie, albo upierd ci pensje o połowę albo szukaj sobie pracy?

0

@barcelonaLM Czekaj niech wrócę. Ah oh ehy nad Konradem, Ryskiem i jeszcze kimś z Barcy B. Jest dokładnie tak samo

0

@barcelonaLM Piłkarze też tak mówili :) oczywiście żartuję.

1

@FCB24 Bez rozgrywającego to sobie mogą być

0

@Encore To dlaczego sobie radziliśmy przed Olimpiada?

0

@Barcaa12 Może byli lepsi? Czy fart?

0

@Norkusik I co wygrali? Przecież nie napisałem że odpadają. Zobaczcie ilość błędów, słabe zagrywki, przed Olimpiada tak było? Stres i wpierdzielil i tyle.

1

Faworyci i igrzyska. Mental to podstawa, balonik szybko pęka widzę

0

Słaba ta nasza pomoc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?