tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pacior95 Ja to bym poczekał z krytyka, media mogą różnie pisać. Do tego nie wiemy co mu obiecano przy Bartku.
6
@Gaz pierdu, pierdu. Zrobili dokładnie to samo co u Kimich, tylko że po pół roku
2
Przykład jak nie leczyć piłkarza. Kimich 2 miesiace kontuzja, Ansu - 10 miesiecy.
18
Kto zagra ten zagra Rysiu
0
@Emhyr Goal Espana to tier 19. Więc słabo to widzę
0
@barcelonaLM jojo, sranie w banie.
1
@gumaz mam w rodzinie kuzynkę 12 lat, wylew. Zdrowa dziewczynka jak to możliwe, no nie możliwe. Eriksen zdrowy chłop piłkarz, dba, bada się i co, dostaje zawału. Nie szukajcie na siłę spisków gdzie ich nie ma.
0
@neeed a co katalonskie gazety lepsze?
6
@amanter Rysiek znowu na bok pójdzie :) Fotki bedzie robił, filmiki nagrywał. :)
1
@Hasszz Nie mam TV.
1
@GeneralXavi Ja trafiłem na promocje https://consumer.huawei.com/pl/audio/freebuds3/ - 199zł. Ostatnio widziałem, że znowu dali w tej samej cenie. Mega zadowolony.
0
@Hasszz Na jakiej podstawie te wnioski, że szczepionki nic nie dają?. Zaszczepionych w samej Polsce 20 baniek, ale one nic nie dają? Zobacz poziom hospitalizowanych.. W Anglii poziom chorych wrócił pd 30 tysi dziennie, a zobacz statystyki umieralności oraz hospitalizacji jakie teraz maja po szczepionkach, praktycznie linia zerowa. Ale oczywiście szczepionki to zło, negujecie badania na szczepionkę, ale bierzecie tabsy o ktorych jeszcze mniej wiemy?. Good Luck.
0
@Hasszz jakie tabletki, daj to co znalazłeś.
8
@Rust_Cohle tekst pisał 6-cio latek chyba
0
@Hasszz powiedz to tym co zmarli.
0
@CuttingHead nie ma to nic wspolnego ze szczepieniem i jego skutecznoscia, rozumiesz? Nic.
8
@barcelonaLM Tusk ma teraz taki material z błedami Pisu ze zjadlby ich w kazdym zdaniu.
- gospodarka
- nepotyzm
- covid
- afery
Masakra. Materialu ma na 50 debat.
0
@CuttingHead Oby twoich bliskich nikt nie nazwał błędem statystycznym. Tego ci życze.
0
@maniak33333 co ma to do szczepien? To jest wina rządzących. Ale nadal nie ma to kompletnie nic wspólnego ze szczepieniami i ich skutecznością. Jak tak bardzo chcesz pomóc by było normalnie to się zaszczep, miejsca w szpitalu będą w onkologi dla tych co potrzebują.
0
@maniak33333 zobacz śmiertelność przed szczepieniami w Angli. Porównaj jabłko do jabłka. Wysil się trochę
3
@amanter https://portal.abczdrowie.pl/zgony-osob-z-powodu-covid-19-mz-wsrod-zaszczepionych-to-tylko-2-proc-przypadkow
12
@amanter zobacz linie śmiertelności w Anglii. Praktycznie zero. A o to chodzi. Zdrówka życzę. Ps zerknij w Rosję jak wygląda w ostatnim muesiacu wzrost zgonów.
0
@korolocik albo wiedząc że okazja, zgodzą się.
0
@doc to może być element negocjacji.
0
Nie wiem, nie mam pojęcia, kto to Grie, ale wiecie co się stanie. Aha
1
@kryhaa Jak Barca pójdzie na ustępstwa, zapłaci część wynagrodzenia itp to wiadomo że możliwe. Dobrze wiedzą że musimy się go pozbyć.
0
@Fizzy Womack na bakterie lody, aha
0
@xVENUMx tylko antybiotyk. Teraz to po pierwszej dawce już Ci pomoże. Czym szybciej tym lepiej
0
@Bartek22 może tak być. Wtedy za rok nie będzie już 44mln
0
@barcelonaLM czym szybciej udowodnią jacy są tym lepiej.