0

@xVENUMx tylko antybiotyk. Teraz to po pierwszej dawce już Ci pomoże. Czym szybciej tym lepiej

0

@Bartek22 może tak być. Wtedy za rok nie będzie już 44mln

0

@barcelonaLM czym szybciej udowodnią jacy są tym lepiej.

0

@Aristocrate_7 Wszystko fajnie pięknie, ale czemu on każdy drybling zaczyna tak samo.

0

Komentarz usunięty

3

@donleo12 ma rok kontraktu. Niech płacą, albo rok trybuny

1

@Marik1234 Dodam, że jest fanbojem Leo, zawsze byłem, dla mnie najlepszy w historii, ale dodawanie jakiegoś story dogrywek by ujmować drugiemu jest po prostu słabe.

0

@MaTt_BarcaFan I tak samo na Covid. Co maja obostrzenie do twojego debilnego komentarza. Czy ludzie którzy stracili bliskich kpia sobie tak z tych co zmarli przez obostrzenia?

0

@pawelke3n dalej nie rozumiem. Cr7 w reprze daje bardzo dużo, co ma wspólnego to że w dogrywce? A to że ludzie ujmują Leo to znaczy że teraz mamy ujmować CR7?

0

@MaTt_BarcaFan nie wiem bo nie ma takich statystyk, a nawet gdy tak jest czy to znaczy że mogę z tego szydzić? Nie! To że ty masz w w dupie covid nie znaczy że pisanie takich pierdół jest ok. Ludzie umierają na covid, bliscy umierają, nie masz nic sensownego do napisania to zamilcz.

1

@pawelke3n A co to ma wspólnego z CR7?

0

@MaTt_BarcaFan wiesz ze na tym forum jest grono osób które stracilo rodziców? Wtedy też pod tymi postami byłeś taki mądry?

0

@donleo12 Już jest, jest na wszystkich filmikach i zdjęciach dla FCB. Taka maskotka

1

@Tomek_TF uwierz mi że na spokoju go oglądam. Nie miałem jakiś wielkich oczekiwań, więc spełnił je. Szału nie ma, zobaczymy co dalej.

19

Usunąć z tytułu "anty" i mamy Konfederacje.

2

@Tomek_TF Yhy, pierwsze mecze miał nawet dobre. A później to już każdy widział jaka to forma była

1

@zioomeek na tym polega demokracja by ludzie wiedzieli na kogo glosuja. O pisie i po wszyscy wiedzą że to złodzieje i się z tym nie ukrywają, 60% społeczeństwa na nich głosuje jak nie 70%. To co konfa chce ukryć, że jest wolnościową, narodowościowa, skrajnie prawicowa plus do tego homofobia oraz eurosceptyczna partia. Po co to ukrywać.

2

@Hosh Nie rozumiem po co usunęli. Przecież cały czas mówią że oni nie udają. Ona napisała prawdę, czego się wstydzą?

0

@damian16161212 a gdzie jest kotem? Ci których wymieniłeś nimi byli w poprzednich klubach. Renato jest średniakiem teraz, więc co nagle się stanie?

0

@puyol_presidend5 Pedri mamy od tego

1

My sie chyba nie uczymy na bledach. Portugalczycy u nas to.... i niech kazdy sobie dopisze z doswiadczenia. W BM słaby, w PL słaby, w Lille dobry.

12

@amanter Półfinał z Sevilla, obroniony kluczowy karny. Coś tak jednak nam dał?

0

@kamilop Dla mnie zbedny, to profil Pedriego, lubi prowadzic pilkae i rozgrywac, na cholere on nam? My potrzebujemy profilu walczaka w pomocy.

3

@kamilop Niestety jest mozliwe i okaze sie nie wypałem, jak kazdy jego transfer.

1

@masq nie pisze o 80-100mln. Jakby 50 dali, dlaczego nie. Ale oni chcą wypożyczyć. Niech sprdl

1

@Gaucho I wtedy Umtiti ostatnia szansa, ale połowa pensji

0

@Messibestplayerintheworld złotych. To jest szansa

0

@Ghotti Jak AM chciało dać nam Saula +połowa pensji Grie. Znaleźli idiotow

0

@Pawel13sz on nas dużo nie kosztuje, powinien zostać

1

@Ghotti mnie tam ten Dest nie przekonuje. Jakby Emerson odpalił i BM wrzuciłby bardzo duża sumkę, dlaczego nie. A teraz czytam wypożyczenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?