tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Plan B. 18 letni Moriba.
1
@NaFazieHitman ale przecież to prawda
0
@BaroPodertos Jebaniutka dobra jest. :)
0
@vangoor Pedro?
0
@vangoor nic nie zrozumiałeś
0
@Pilka_jest_okragla gbsans - dziennikarz MD. Sorry ale to nie jest źródło.
13
@Messibestplayerintheworld Przypomne komentarz TV3 z wczorajszego poranka. Transfery Depay i Wij zostana zamkniecie w ciagu kilku godzin.
3
@vangoor A jak Ilaix okaze sie ze to nie jest jego level? Co wtedy zrobimy? Znowu bitwa o cwiercfinal LM i 3 miejsce w LL. Kiedy wy sie nauczycie ze 18-latkami nie zdobywa sie trofeow. Trzeba go ogrywac, ale on nie jest gotowy na pierwszy sklad w 100% wymiarze.
0
@Abominacja W drugim meczu poziom PSG w szczególności był wyższy. Moim zdaniem poziom jest równy, ale liga Francuska jest słabsza
0
@FC1899Barca ten Sans to co to za dziennikarz. Dużo ostatnio wrzuca.
1
@Messibestplayerintheworld Wypożyczyłbym.
0
@Hopner15 Ale jak to, to jest Cypr i co my mamy do rzadów w tym kraju? Co ma to wspólnego ze szczepieniem w PL? Na Białorusi np. jest dyktatura czy to znaczy, że u nas tez jest?
0
@Barca_Big_Moment TV3 dolacza do super grona MD, Sport Romero - transfer kwestia kilku godzin.
0
@IronSanHybrid Ja go nie winie, po prostu jest mi wtedy obojetny.
1
@IronSanHybrid wiesz ile razy tacy piłkarze jak Maldini dostawali lepsze propozycje? Nie zawsze kasa się liczy
0
@SinMistico przypomnij mi ostatni WYNIK dwumeczu PSG, FCB
0
@kamilop pisał zanim dostał propozycje od PSG
0
@pres kontrakt 0. Mogą spokojnie dać
0
Najemników nie potrzeba. Chcę niech idzie za kasa
1
@arasz1819 to samo było tok temu z obniżeniem wynagrodzeń. Media, piłkarze się nie zgadzają na obniżkę, krytyka tylko po Leo jaki to pazerny kapitan. A jak się czujesz okazało to że piłkarze zgadzają się na obniżkę ale pod warunkiem nie obniżania wynagrodzeń dla pracowników klubu to cisza, zero komentarza.
0
@Mixtape kto to?
0
@Witekk10 tak samo jak pójście na emeryturę w zależności od stanowiska. Patrz mundurowi. Konstytucją to można sobie już dawno tylek podetrzeć
1
Ja nie za bardzo rozumiem co on ma robić. Śmierdzi trochę planem B jak Ronaldowi słabo będzie szło. Średnio go widzę jako trenera.
0
@Ojciecpijo On bedzie nakrecal caly czas sponsorow. Caly czas sam sie splaca i w kasie i na boisku
2
@Ojciec5tkidzieci A możesz pozwolić by każdy robił co chciał. Chcą sobie zmienić avatar toniech zmieniaja. To, ze ty nie chcesz to rozumiem, że inni tez nie mogą.
1
@barcanawieki taktyk
0
@szkutnik91 Wg MD i Sportu w przyszlym tygodniu. Ja im wierze.
0
@Jakchcesz Nie ma "w punkt"?
0
@Qexi Łąkotka to niekoniecznie kariery. 3-4 tygodnie temu maił operacje. Więc czego ty sie spodziewałeś, ze juz trenuje?
0
@kiper09 Wszystko ładnie, pięknie. Tylko kto za niego. ? Uważam, że to jedyna możliwa opcja, chociaż fanem Ronalda nie jestem.