0

@maatiixx zobacz ich atak a nie skupiasz się na obronie

0

@maatiixx że u nas wypadło mniejsza ilość piłkarzy. Co gorsze jak wypada ci 7 jednocześnie czy 1?

0

@lukaszmatusiewicz 70 kontuzji. Wiec cały zespół. U nas czasowo popracowali Cou i Fati, ale ilości mamy znacznie mniej. Stronniczy mocno artykuł.

9

@Bogan wziąć, wziąść wziąźć. W sumie to nie wiem jak jest poprawnie

7

@kryhaa Ja już nie mam ręki. Taki skutek uboczny

5

@Bykunn no i zrojnowales mu świat

0

@Kwiatek67 Bo ktos powiedzial ze kozak, wiec trzeba brac, a ze rezerwowy City.

0

Zajebiscie grała.

1

@MesQueUnClub96 Jak nie ma 5-0 to dramata z ta Iga. Dramat kolego, za słaba jest.

0

@jacobFCB Ale proste, jedz surowy, nie klei sie wtedy.

7

@Dembouz1899 Mój typ. Bzdura Romero, skoro nie pisze nawet jaki klub.

8

@FCMichalo Mam to samo. Nie rozumiem fenomenu tego pilkarza.

0

@patrykzmc2000 Romero to sobie może pisać

12

@FafitFCB taki z niego lizus trochę.

1

@PatrychoO licytacja godzin. Któryś trafi

0

@bartekvisca Ja miałem druga Pfizera. Tylko ręka, zero objawów.

9

@gumaz Może po postu sie zestresowales. Normalne przy zastrzykach.

0

@kaamil1910 Eh, nie ważne. Cytuje Konfederacje, ja w wojence brac udziału nie bede.

0

@kaamil1910 Co ma światopogląd do tego? I Konfederacja i Lewica ma jeden świat jest prawo lewo, nie ma nic innego. Akurat twoje słowa do tego pasują. PIS, PO to Lewaki.

1

@kaamil1910 Wg. Konfederacji, bo dla was wszystko co nie jest Konfederacją to Lewaki.

1

@messi564 W sercu ma Barce widać :)

1

Georginio Wijnaldum

L’Equipe: Oferta PSG nie jest dwa razy wyższa niż propozycja Barcelony, ale zapewnia piłkarzowi zauważalnie lepsze warunki niż w Liverpoolu, gdzie otrzymywał 5,5 miliona euro.

Ruben Uria: Dziennikarz portalu Goal.com podaje, że oferta PSG była wręcz trzy razy lepsza niż propozycja Barcelony. Laporta i Alemany nie zamierzali jednak wchodzić w licytację.


Dziennikarski świat jak malowany :)

8

Ja nic nie wiem, nie pamiętam, , Bartek kazał podpisać, ale byliśmy pewni, że chodzi o Event z balonami dla dzieci piłkarzy.

2

Odnosząc się do tego co dzieje sie na LR. Tak właśnie będzie wyglądał kraj jak wygra partia Konfederacji lub Lewicy. Walka o swoje światopoglądy, jedna i druga strona agresywne w swoich poglądach. To ja już wole złodziejskie taktyki PO, PIS itp.

4

@The_Man dlaczego tylko jego? Jest tu kilku cwaniaki z drugiej strony barykady. Konfederacja

0

Neymar się spłacał latami jak widać. A transfer Fernandeza to czysty wał.

0

@Pilka_jest_okragla Dwie mendy warte siebie.

2

@MesQueUnClub96 A po co nam? Koles jest za free. Mozna sporo na nim zarobic

1

@Darkfin najważniejsze że ty wiesz co jest w prawicy i się z tym utożsamiasz. Dalsza dyskusja jest zbędą jeśli wg. Ciebie jest tylko prawica i Lewica

0

@horang :) zrobiłeś mi dzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?