tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Tylko co to zmieniło w twoim życiu, co? Gospodarka się zawaliła? Jak czesto do lasu łazisz? Debilny to debilny, ale w wyborach na Prezydenta Rzeszowa istotny? Zwykłe krytykowanie dla krytyki bo taki mają styl. A krytykować to ja też potrafię.
0
@JoeBlack Też ich wysoko widzę.
3
@michal26 Jakich ekspertów, hm? Nie ma eksperta na tym świecie który ci dokładnie powie co powinno się zrobić, bo jedni zamykać , drudzy nie. Ale Konfa wie najlepiej, nigdy nie podając co dokładnie trzeba by zrobić. Chyba, że nic nie robienie spowodowałoby, że ludzi w szpitalu byłoby mniej. Ale to chyba raczej mało realne.
0
@jacobFCB ona jest od dwóch tygodni. :)
2
@Criss18Barca Busi, Alba
2
@DonMatteo901 Czyli co mieli zrobic, bo juz wszyscy wiemy ze rzad to zjeb.. Czyli co innego zrobila by Konfa?. Nadal puste pierdzielenie. Czy otwarcie siłowni na 1/4 powiedzmy uratowaloby branze?
3
@michal26 nie byla za lockdownem. Lasy ile byly zamkniete miesiac? Te obostrzenia rzadu byly absurdem, ale przez lasy rozumiem ludzie mieli jak ten pan mowi problemy z psychika? Prawny stan rzeczy? Stan wyjatkowy mówisz? To odszkodowania bysmy splacali my i 4 twoje pokolenia, to jest pomysl na covid? Gratuluje wyboru.
15
@DonMatteo901 Ladnie pieknie, tylko nadal nie slysze od tych panow z Konfy, jak inaczej walczyliby z Covid. Caly swiat sie zamykal, na krocej, dłużej itp. Ale Konfa wszystko i wszystkich krytykuje ( co jest najłatwiejsze ), to jak inaczej?. Odpowiedzi brak.
0
@Rust_Cohle każdy wie lepiej od drugiego. Więc wszyscy
0
@Messibestplayerintheworld I to jest konkret.
0
@Gomess I tyle w temacie Sport, MD, RAC1 - dla mnie katalońskie gazetki nic nie wiedzą, a tylko spekulują i jakoś od 3 lat się nie myliłem.
8
Pierdu pierdu ciąg dalszy.
0
@Kondziubarca Nie nakrecaj sie. Ch. wie ten dziennikarzyna. Sa to zwykłe domysły i tyle. To ze kilku musi odejsc to wiadome nic odkrywczego nie powiedzial.
0
@BartqRKO To jest niesamowite co lata robia z czlowieka. Koles byl / nadal jest genialny, ale z kazdym miesiacem widac jak gasnie.
0
@Pilka_jest_okragla Ten dziennikarzyna wrzucil to podczas wywiadu ale nie na swoim tweecie. Rozumiem ze o 20:00 sobie przypomniał o ryzyku.
0
@VeB77 Zostaw, to jest kolejny atencjusz i tyle. Ch.. wiedza i tyle.
17
@barcelonaLM I do wszystkich podlizy. Jakoś ten chłopak mnie irytuje, że wszędzie jest
6
@FC1899Barca Brakuje nam jakieś 89mln do transferu
1
@doc napisali już jedno słowo, drugie jutro. Do końca miesiąca będzie pełnym zdaniem.
0
@Emhyr taka polityka. PiS dzieli Polaków, jednym daje, drugim zabiera praktycznie na każdej płaszczyźnie. Zobacz Konfederacje i Lewicę, kompletnie skrajne poglady i działania wspierające tylko swoje grupy społeczne. O PO nie ma co pisać bo ci to nie istnieją od czasu jak Tusk poszedł, a tam gdzie skrajne poglady to dyskusje, awantury itp
1
@RosjaninBut wszyscy piłkarze powinni mieć takie kontrakty. A nie plaża i się bawią. Taki Cou, zarobki kosmos a wieczna kontuzje gdzie by nie polazł.
1
@tomek8756 mam żonę młodsza o 9 lat. Jak zabiłbym przy ślubie właśnie bym wyszedł.
4
@PatrychoO Bedzie do 48h liczone od poniedziałku. Ale nie wiadomo, którego.
2
No nic skończyła się :) LR wydała wyrok
0
@FCMichalo Jak znam Włochów to tylko wypożyczenie z łaska wykupu. Jak chcemy zarobić to PL
0
@Encore tajemnica, oni są tak ukryci ze aż nie wiadomo jak się nazywają :)
0
No było w kilka godzin _ Tv3, to było tydzień temu, było w 48h w poniedziałek, a teraz Sport piątek. :)
0
Przecież nie przegrali, co się czepiacie :)
0
@maatiixx raczej ok. Hazard to rozumiem qr obrońca, kontuzjowani byli i Benzema i Rodrygo i Asensio
0
Katalonskie gazety mistrzowie :)