8

@Krychaaa10 Nie, ani troche. Grał ostatnio jak Pedri dziś

0

Getafe w 5 meczach 1 bramka. Z nami 2

0

Nie ma to jak Kubo 1.40 wygrywający z Trincao

0

@dafik85 Najłatwiejszy to ma RM

0

Jeszcze jedna. Będzie spokojniej, Lenglet chce dziś chyba coś udowodnić.

0

Niech się jeszcze bardziej cofną

0

@macio_944 to zależy czy wygramy wszystko do tego meczu.

0

@Janiama Fajna wiara.Jak z nimi wygramy to sa za nami, a patrząc co odpierdzielał RM i FCB to tylko ich słabość nie dała im mistrzostwa. 7 kolejek, kontuzje i różnica 2 pkt miedzy 3 drużynami, kompletnie nie ma jeszcze mistrza

0

@Janiama Wygrali z Huesca i już mistrzowie?

0

@igor69 Barcelona nie należy. Nie było głosowania socios, do tego nawet prezydent FIFA potwierdził ze Barca sprytnie podpisała umowy. Ale szmaciaki aferę kręcić muszą

0

@Dejvo to sobie Barcę B, oglądaj

1

@Chakalaka zaraz się zacznie płacz. Dest bardzo słabo wygląda w ostatnich meczach i szczerze chce zobaczyć jak Roberto sobie poradzi

4

@jeyx77x Najsłabszy w Barcie B, ale w pierwszej drużynie się sprawdzi

0

@Hopner15 Wow, szał, kur ie to dało , jeden wielki PR nic więcej. Nie zrobili niczego bo i nic nie mogą.

2

@Hopner15 Pomagają, ale co niby zrobili?

0

@Worny 12 netto i 30 premii. W meczu z PSG nie wyglądał na kozaka z taką pensja. Masakra, Ramosa olewają a kolesia z zewnątrz traktują jak Ronaldo

0

@MasnyTed oho tylko chu.. Rozumiem, jedziecie po Barca Info ale on chociaż trumaczy

8

Robić to co kocham, za 20 baniek pensji, taki to pożyje

1

@Puyolex Moze drugim składem wyjdźmy, mamy przecież spora przewagę.

1

@DonAndrzejos faktycznie wzór. Jakie to fajne, akurat dla gimbazy

0

@arasz1819 MC podpisało porozumienie, a jak sie wycofali to UEFA witała z uśmiechem. Moim zdaniem nic nie zrobią z Perezem. To tak skorumpowany świat, że obie strony coś na siebie mają. Mnie bardziej zastanawia brak info od Laporty

0

@skubi99 Tak, Mazowsze teraz zmienili jako Pomorskie.

0

@PatrychoO Pewnie o to chodzi. Nie znamy zapisów porozumienia. Laporta siedzi cicho co jest dziwne.

0

@Benz sputnika nie ma w PL.

1

@BarcaInfo Dziennikarze to większe badziewie od tej Superligi. żenujące

0

@BarcaInfo słowo planuje w sporcie to klucz.

3

Boniek wiceprezydentem i od razu Superliga pada.

0

Akurat Madrycki :)

1

@drifboy25 na jakiej podstawie wyklucza piłkarza. Pokaz mi prawo.

0

@BarcaInfo I w to uwierzę. Dziennikarz, który nie wrzuca plotek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?