tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Grajmy tak dalej. A 1-1 na bank będzie
8
@socha powinien zagrać całą Barca B. To najlepszy moment na testy
39
Kolejny krętacz.
3
@FC1899Barca po pierwsze to ja nie wiem kto to po drugie skoro nie chcesz by zarabiał na Covid itp, to po co retweetujesz i czytasz? Sam mu robisz reklamę
1
Mówiłem, mówiłem.
3
Po co się nakręcacie i tak wygrają.
14
@Barca1992 Biedronka nie reklamuje ze to wykrywa Covid ale ze pokazuje czy masz przeciwciała. Dokładnie ten sam test w luxmed 150zl. Nie siej fermentu jak nie wiesz co to za test
1
@BarcaInfo news piękny. W sumie jeśli do wakacji zarobię sporo kasy to jest szansa że zrobię sobie fajne wakacje.
0
@Dembouz1899 powinno się banować osoby które wklejają tweeta bez tłumaczenia, komentarza.
21
Kur dil życia. Mogli kupić za 12 mln, to kupili za 6+9+20%pozniej od sprzedaży. Czy da się być większymi idiotami?
6
@paweldunajecfcb z tego że ten zlamas powinien siedzieć. Burmistrz który z wynagrodzenia kupił kilogramy nieruchomości
1
@Tomo1989 Mnie tu pojechali jak szmaciarza gdy napisałem, że młodziak znowu średnio lekko mówiąc.
0
@damiano996 Było to już dementowane
4
@Yosemite Pokazać ci staty Grie z AM? Piłkarz musi pasowac do układanki, a Depay za kogo ma grać i gdzie ?
2
@itmustbejoke Przecież Leo nic mu nie odpowiedział. Przynajmniej tak mi sie wydaje.
2
@Barcza223 Moim zdaniem juz w tym sezonie go nie zobaczymy.
0
@BarcaInfo I w ten news wierzę. Wszystkie inne to domysły.
0
@JordiElNino I po przerwie wchodzi młody obrońca, Dest czyszczony jak Pet.
0
Sport standardzik ploteczka pod publikę.
0
@Kamiloza91 Dest to dziś kolejny raz udowodnił, że ławka powinna być dla niego
0
@Keson też mnie pozytywnie zaskoczył.
0
Leo świetny mecz. Leo zmierzch, koniec kariery
21
Ten Mbappe strasznie zarozumiały się wydaje
12
21 strzałów, 10 celnych. Komentator, Barcelona kompletnie nie umiała dziś zagrozić PSG :)
0
Lenglet co on krył :)
0
Wytłumaczcie mi decyzję o wejściu Pjanica?
0
Dembele na drugą połowę nie wyszedł
0
Dialo opierdziela Desta jak juniora. Wpuścić Trincao
0
Niestety Barca nie ma ławki, a taki pressing nie da się utrzymać do 90 minuty. Do tego Lenglet, na bank wypadnie w drugiej połowie. Wielkie brawa za zaangażowanie
0
@barcadreed tak jak dla Minguezy z Sevilla.