tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wpierdzielic szybkie 4-0 i w spokoju będzie sie oglądać :)
0
@Pawel13sz Też stawiam na naszego ulubieńca w obronie.
0
@th@les Co to za dzban?
1
@socha wpierw to my wygrajmy.
0
@marcin62 Kiedy mamy ryzykować jak nie teraz? Jak wprdl przez Lengleta to na zdrowego Araujo sobie możecie tylko popatrzeć. Wraca Sergi Roberto i Pique. Teraz to dobry moment na Araujo
1
@KacperVEB Pogadamy cwaniaki po meczu. Jak Lenglet sprdl jak zwykle, sami będziecie go wyzywać. Z tym powrotem to już nie przesadzajmy, Pique minuty nie grał, a od razu wpadł w pierwszy skład.
4
Lenglet wyżej od Araujo, już mi się nie chce oglądać. Koeman sam sobie utrudnia życie.
0
@horang na mecz AM 1,5 No ci powiem masz marzenia
0
Wrócił Araujo, chcemy Lengleta w pierwszym składzie? Moze jednak De Jong, Mingueza, Araujo?
0
@ksobi że to hipokryta to wszyscy chyba wiedza. Ale i tak głosują, wiec .... :)
0
@BarcaInfo Każda seria się kiedyś koczy. Oby nie dziś, mamy strasznie trudny kalendarz. Najgorsze, że w LL najłatwiej ma RM, mecz z nimi to podstawa walki o LL
1
@xBoMBoWiECx On pisze o rządach PIS? Bo jak tak to ciężko o proces jak przejeli każda instytucje z sądami na czele.
0
@michal26 Agresja? Od tego bym zaczął, chcesz by tacy fanatycy rządzili krajem?
5
@lucas/catalan A inni z Konfederacja. To się nazywa wolność słowa. Przeszkadza, zablokuj,
1
Dementi The Sun, zaskoczenie.
0
@michal26 Tu masz kolejnego poprawnego politycznie.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26902577,prezes-marszu-niepodleglosci-namawia-by-szykowac-sie-do-starc.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2
To są niebezpieczni ludzie i tyle. Chcą niech drą ryja, ale do władzy dopuścić ich nie wolno.
6
@Kurkmen To samo można powiedzieć o konfederacji i wyskokach Korwina. Skrajna prawica i Lewica to takie 5-6% dla każdej i więcej mieć nie beda, wpływu na ten kraj też.
0
@DonMatteo901 Boniek to juz chyba wszystkich wkur.. :)
0
@maatiixx zobacz na miejsce w tabeli. Pilka nożna polega na efektywności. Ty piszesz ze wygrali ale wygrali brzydko, ja pisze o efekcie.
0
@maatiixx tak jak pisałem, w waszej opinii są słabi więc wygramy na lajcie.
0
@szkutnik91 żartowałem z odzyskaniem piłkarzy przez Zidane, nie ma pełne kadry. U nas na klasyk zapowiada się tylko brak Ansu. No bo Cou nie ma co liczyć jako stratę
0
@Roafson24 czyli RM nie był lepszy? Sędzia :) żenujący obiektywizm
8
Mecz z RM zweryfikuje Barcelonę Koemana. Zidane odzyskał piłkarzy i grają swoje. Nie ma co liczyć na stratę pkt. My musimy z nimi wygrać i tyle. Nie ma co szukać winy w sędziach, gwiazdach itp. Poprostu wygrać, większość się jara nasza forma, a krytykuje słabość RM więc nie powinno być problemu, prawda? :)
0
@BrzydkiAS a co RM wygrał dzięki sędziemu?
0
@DawidekFCB obiektywizmu tu nie szukaj. Zaraz napiszą że sędziowie.
2
@Kielakowy przypomnę że ta słaba liga ma dwóch reprezentantów w ćwierćfinałach. Do tego ta zenujaca liga, jej faworyt, wprdl nam 8-2
1
https://m.joemonster.org/filmy/110056/Kiedy_kaza_ci_nosic_maske_a_tobie_jest_potrzebny_kaftan_bezpieczenstwa
Zwolennik ciekawe jakiego ugrupowania. Tak się kończy szczucie jednych na drugich. Tworzą się idioci wtedy
1
Komentarz usunięty
3
@Ojciec5tkidzieci mówi że to szmata. A oni siedzą w autobusie, patrz nie jest to przestrzeń otwarta.
0
Komentarz usunięty