1

Wpierdzielic szybkie 4-0 i w spokoju będzie sie oglądać :)

0

@Pawel13sz Też stawiam na naszego ulubieńca w obronie.

0

@th@les Co to za dzban?

1

@socha wpierw to my wygrajmy.

0

@marcin62 Kiedy mamy ryzykować jak nie teraz? Jak wprdl przez Lengleta to na zdrowego Araujo sobie możecie tylko popatrzeć. Wraca Sergi Roberto i Pique. Teraz to dobry moment na Araujo

1

@KacperVEB Pogadamy cwaniaki po meczu. Jak Lenglet sprdl jak zwykle, sami będziecie go wyzywać. Z tym powrotem to już nie przesadzajmy, Pique minuty nie grał, a od razu wpadł w pierwszy skład.

4

Lenglet wyżej od Araujo, już mi się nie chce oglądać. Koeman sam sobie utrudnia życie.

0

@horang na mecz AM 1,5 No ci powiem masz marzenia

0

Wrócił Araujo, chcemy Lengleta w pierwszym składzie? Moze jednak De Jong, Mingueza, Araujo?

0

@ksobi że to hipokryta to wszyscy chyba wiedza. Ale i tak głosują, wiec .... :)

0

@BarcaInfo Każda seria się kiedyś koczy. Oby nie dziś, mamy strasznie trudny kalendarz. Najgorsze, że w LL najłatwiej ma RM, mecz z nimi to podstawa walki o LL

1

@xBoMBoWiECx On pisze o rządach PIS? Bo jak tak to ciężko o proces jak przejeli każda instytucje z sądami na czele.

0

@michal26 Agresja? Od tego bym zaczął, chcesz by tacy fanatycy rządzili krajem?

5

@lucas/catalan A inni z Konfederacja. To się nazywa wolność słowa. Przeszkadza, zablokuj,

1

Dementi The Sun, zaskoczenie.

0

@michal26 Tu masz kolejnego poprawnego politycznie.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26902577,prezes-marszu-niepodleglosci-namawia-by-szykowac-sie-do-starc.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2

To są niebezpieczni ludzie i tyle. Chcą niech drą ryja, ale do władzy dopuścić ich nie wolno.

6

@Kurkmen To samo można powiedzieć o konfederacji i wyskokach Korwina. Skrajna prawica i Lewica to takie 5-6% dla każdej i więcej mieć nie beda, wpływu na ten kraj też.

0

@DonMatteo901 Boniek to juz chyba wszystkich wkur.. :)

0

@maatiixx zobacz na miejsce w tabeli. Pilka nożna polega na efektywności. Ty piszesz ze wygrali ale wygrali brzydko, ja pisze o efekcie.

0

@maatiixx tak jak pisałem, w waszej opinii są słabi więc wygramy na lajcie.

0

@szkutnik91 żartowałem z odzyskaniem piłkarzy przez Zidane, nie ma pełne kadry. U nas na klasyk zapowiada się tylko brak Ansu. No bo Cou nie ma co liczyć jako stratę

0

@Roafson24 czyli RM nie był lepszy? Sędzia :) żenujący obiektywizm

8

Mecz z RM zweryfikuje Barcelonę Koemana. Zidane odzyskał piłkarzy i grają swoje. Nie ma co liczyć na stratę pkt. My musimy z nimi wygrać i tyle. Nie ma co szukać winy w sędziach, gwiazdach itp. Poprostu wygrać, większość się jara nasza forma, a krytykuje słabość RM więc nie powinno być problemu, prawda? :)

0

@BrzydkiAS a co RM wygrał dzięki sędziemu?

0

@DawidekFCB obiektywizmu tu nie szukaj. Zaraz napiszą że sędziowie.

2

@Kielakowy przypomnę że ta słaba liga ma dwóch reprezentantów w ćwierćfinałach. Do tego ta zenujaca liga, jej faworyt, wprdl nam 8-2

1

https://m.joemonster.org/filmy/110056/Kiedy_kaza_ci_nosic_maske_a_tobie_jest_potrzebny_kaftan_bezpieczenstwa

Zwolennik ciekawe jakiego ugrupowania. Tak się kończy szczucie jednych na drugich. Tworzą się idioci wtedy

1

Komentarz usunięty

3

@Ojciec5tkidzieci mówi że to szmata. A oni siedzą w autobusie, patrz nie jest to przestrzeń otwarta.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?