tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama odpalmy wesela
0
@DonMatteo901 Faktycznie organizujmy wesela. Geniusze.
0
@sevs Sezon przejściowy, nie wymagaj.
2
@VamosRakieta A co pokazali pozostali z AM? Wiesz ze on jest 9-tka i nic bez podań nie zrobi? Tuchel na prawda bardzo dobrze ustawił Chelsea
9
Mecz nudny jak flaki z olejem, ale Chelsea świetnie dziś taktycznie, pressing, kontrola meczu praktycznie od pierwszej minuty. Tuchel świetną robota robi.
0
@konrad1661 Do RM mamy 2 pkt. Wystarczy z nimi wygrać, pokazać ze jest sie lepszym. Więc, to nie AM odda mistrza, a Barca go nie wywalczy.
2
@CatalanDream Przecież nie nam.
0
@Pilka_jest_okragla Jak go Koeman wystawi to .... wpiszcie sami
1
Ale licytacje odpali by zarobić.
1
@tomek8756 Ktoś na nich głosuję, więc...
0
@zuang1995 No niech wprowadzą. No właśnie dlaczego nie wprowadzają , tylko zamknąć i koniec.
15
Komentarz usunięty
4
@Pilka_jest_okragla To nie ten moment, teraz walczymy o tryplet i miejsca dla młodych nie ma , grają lepsi. :) Jak wszystko przegramy to się pomyśli. Albo wtedy będziemy walczyć by nie wypaść z pierwszej 4-ki, więc też może być różnie.
1
@paweldunajecfcb Nie zrobia tego. Musieliby wycofac od 2022, a 2023 wybory. Nie ma szans.
1
@BarcaInfo Czyli w Sobote definitywnie zamykamy walke o LL. @Survier ostatnia kontuzja nie miała nic wspólnego z poprzednimi.
1
@arasz1819 O właśnie się dowiedziałem, że można sprawdzić kto dał Herba. Jednak te nasze dyskusję coś mi dały :) Wracając do meritum, skoro Koeman twierdzi, że nie ma szans o nic, bo przejściowe, to dlaczego gra piłkarzami których po sezonie będzie chciał się pozbyć. ?
2
@arasz1819 Ile gra Trincao - 10 minut? Mingueza gra bo musi, wrócił Pique i już go nie ma, Fati grał już za EV i Setiene, Dest nowy piłkarz więc jak ma nie grac? Zresztą SR jest cały sezon na kontuzji. Przykro mi ojciec ale tu nie masz kompletnie argumentów.
8
@VamosRakieta W sezonie przejściowym to normalne, testujemy nowych piłkarzy, wdrażamy nowa taktykę, a nie czekaj.......... wróć, gramy tym samym składem co zawsze, nic nowego nie wdrażamy, po prostu mamy pecha i wina sędziów. :)
0
@FDJ LVP na spokoju by nawet z obecną forma nam wprdl.
0
@Colon Intel to ty?
0
@Homeopata8989 Cadiz zobaczy ich ostatnie wyniki. Porównaj do wyniku z FCB
0
Przecież ten mecz był perfekcyjny, a zrobiliśmy tylko jeden malutki błąd.
1
@jeyx77x zakład że nawe 2 nie będzie.? Zidane to nie Koeman by grać z każdym tak samo. Ma mierny skład ale wywiezie dobry wynik
2
@Yosemite w przeciwieństwie do naszych nie ma nasrane w gacie przy meczach top
10
@amanter zero ustawki.
3
@zadafcb co to za twór?
0
@Striker Zidane swoje zrobi. Wyjdą zmotywowani i będą wiedzieć co mają zrobić. Stawiam na 1-1 1-2
0
I na to wszystko jest jedno lekarstwo, które potwierdził nasz Master of Koucz - koncentracja.
0
@BarcaInfo Nunez z Benfiki to pewnie 60 baniek. Isak nie wiem jaka klauzule ma. A Haaland 75 baniek plus prowizje.
0
@KacperVEB Rozjechany psychicznie środkowy obrońca. Geniusz Koemana mnie poraża.