tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cobra303 Yhy poczytaj LR. Wina jest tylko Ronaldo.
0
@katalonczyk987 Tak zagrał słabo, a jak ocenicie postawe Wojtka przy tym strzale? Karny przez kretyński faul i 2 setki Moraty? To Juve przegrało jako zespół, a nie Ronaldo. Fakt Krysia zagrała bardzo słabo, nie można oceniać, że Ronaldo i Leo sami wygrają mecze. Barca ma spore braki w kadrze, z dużą ilością słabych pkt, jak dziś umoczymy z PSG znowu wyleziecie i będziecie winić tylko Leo.
5
Juventus odpada, wina Ronaldo, skąd ja znam taką narracje. Piłka nożna to gra zespołowa, a nie indywidualna. Juventus na ten moment to nie jest top jako zespół, a winienie jednego piłkarza za taki stan rzeczy to parodia. Ale w sumie się przyzwyczaiłem, że jak Barca przegrywa to zawsze wina Leo.
0
@ricardo0705 patrząc na jego staty to on swoje robi.
0
@wojopancer Messi out, ch.. nie kapitan
2
@tobiasson92 No chyba ze UE da więcej siana, to wtedy problemu nie będzie.
0
@Geble O ho widze ze wraca stare pierdzielenie jak to Leo wybiera kolegów do szatni
0
@daniel32778 wal dlaczego lepsza opcja.
2
@hardmind Bo nasza linia obrony bedzie wyglądać tak: Umtiti, Lenglet, Mingueza.
0
@Rewolucja123 Ja wierze, że wygrają , ale nie 4-0
2
Kompletnie nie rozumiem pompowania balonika przed jutrzejszym spotkaniem. Przed pierwszym meczem było to samo. Na awans nie ma szans, ważne by wrócić z podniesioną głową i bez kontuzji.
0
@Pilka_jest_okragla w jeden dzień ustalili kontrakt, sumy, warunki itp. Zrozumiałbym info, Leo chciałby zostać itp
5
@Pilka_jest_okragla co za bzdura
2
Alemany nie ma. Przynajmniej na razie.
2
@BarcaInfo Akurat trenera bramkarzy mamy bardzo dobrego.
0
@konrad1661 Ściaśniaj, a się zmieścisz. :)
4
@PatrychoO Kupi sobie kaktusa do gabinetu
0
@SteuerFreiMoney Bo tak mi sie podoba. Problem? @sawyer00 No chyba łatwiej odrobić 6 niż 8? Mając w szczególności bezpośredni mecz z nimi.
0
Niestety AM bliżej dobicia meczu niż remis RM. 8pkt to nie do odrobienia, oni musza tu stracić pkt
0
@BarcaInfo A co to za brzusio? :)
0
@snake99 Farcie robi z siebie Puyola? A możesz pokazać gdzie?
0
Pompowanie, pompowanie. Dwumecz jest stracony, ważne by wygrać by utrzymać dobre morale zespołu.
5
@Dankhog Oby nie, bo 20mln dla LVP wypłacimy
0
Ale dramat mecz. Oby dowieść. Ciezko będzie
0
Messi ledwo zipie
1
@Firestone Tu nie jest problem w kondycji. Osasuna gra świetne zawody taktycznie.
2
@Lub567 Dokładnie.Tu trzeba wygrać mecz. Osasuna wcale taka łatwa nie będzie
38
Jakie rotacje ludzie, Osasuna w ostatnich 5 meczach 9 pkt. Z PSG i tak nie przejdziemy dalej. Dobrze Koeman robi.
2
@BarcaInfo Umtiti, Lenglet, Mingueza :) środek śmierci
2
@barcelonaLM a z którymi się zgadzasz?