tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PanZagadka Dlaczego ofiara. Oceniają jak gra i tyle.
0
@Rewolucja123 Ale nie po meczu? :)
0
@Rewolucja123 Coś czyli co?
2
@RaulGarciatoGbur A to nie powinni całej reprezentacji teraz wykluczyć? z Polakami tak było.
1
@DonMatteo901 My u każdego młodego piłkarza widzimy talent z kosmosu.
0
Skromni są, nie ma co :)
0
@Fawrf Ale jako 9-tka powinien strzela a nie podawać
1
@pele1282 Wiadomo kto nie gadał, Jose Maria Bartomeu.
0
@BarcaInfo Nic nie zrobił i odmawia.
0
@BarcaInfo o 18.30 zeznawać będzie Hose później Maria i na końcu Bartomeu. Wszyscy oskarżeni o inny wal.
3
@BarcaInfo Tuskets coś wymyśli.
1
Wczoraj ankieta na RAC1 - nagle 60k głosów. Oni są niewinni. Masakra
1
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26834438,ryman-37-latka-demolowala-stacje-policjanci-biegali-za-samochodem.html#s=BoxOpMT
Kozak, ale co to jest istrybudor?
1
@AllBundy Długo o tym myślałeś.
0
@barcelonaLM 4-3-3 graliśmy z PSG. Co ty pitolisz. Teraz mieliśmy 5 obrońców i z PSG na bank nie graliśmy w taki sposób.
0
@Avatarr No Busiego korcił paluszek.
0
@BarcaInfo Nie byłoby źle.
0
@th@les Krytykowane było raczej 4-2-1-3, 3-5-2 zagraliśmy dwa mecze i oba wygraliśmy.
4
Justyna Żyła się cieszy, zaraz cyk do prawnika o podział nagrody finansowej :)
1
@BarcaInfo Chyba jednak zdrowy :)
0
@Quavosk No bez przesady, Żyła w każdym sezonie jest w czołówce, może nie na mistrza, ale na pewno nie na koniec kariery.
2
@FajfusLodowy Wygrali, cieszmy się, nareszcie taktyka pod rywala. Wielkie brawa dziś dla zespołu i sztabu trenerskiego
0
@Janiama No to jeszcze Hula musi. :)
0
@Dendi_VeB Busi zagrał dobrze, bo cały zespół taktycznie był dobrze ustawiony. Bardzo mądre zawody
6
@(C)Puyol Życie jest takie, że wtedy mogliśmy zremisować tutaj.
0
@tusieQ Polska miłość :D
0
@BarcaInfo Nareszcie taktyka pod rywala. Wreszcie, i można się zapytać dlaczego z PSG wyszliśmy tak bardzo ofensywnie
0
@Batys Na bank wypada
1
Nareszcie zagrany taktycznie mecz pod rywala. Brawo Koemana, mogę to pierwszy raz napisać. Zagraliśmy z pomysłem pod rywala.
0
@skakun95 Leo w pierwszych sezonie cały czas kontuzje. Dla was jak ktoś łapie kontuzje to szklanka. Pewnie za szybko chcieli by wrócił