4

@Gonzo349 źródło, el chu.. Wiem ale się wypowiem

1

@JoeBlack Przecież słyszałeś, oni zrobili genialna robote, otworzyli szpitale tymczasowe gdyby nie one ludzie by umarli. To nic, że spierdolili robotę, że go mamy w takiej skali, oni otworzyli szpitale, opozycja zła, wszyscy źli, oni zajebiści. Głosujcie dalej na nich. Sami jesteście sobie winni.

0

@barcelonaLM Góre Ikei zamkna i zostanie otwarta :)

1

@mariogbch Wiesz bo go to nie dotyczy, wiec dobrze.

1

Kimmich usunięto częsc łąkotki i od Stycznia gra na pełnych obrotach. Nie jestem specjalistą, ale jakoś tak Niemieckim lekarzom ufam.

2

@elplacek44 rozumiem że uważasz że w szpitalu cisza?

3

@Rastafarnianin I na takich ludzi tu LR chce głosować.

0

@lucca87 ciekawe dlaczego nie przekładają meczy jak nasza 6-tka miała kontuzje

0

@maatiixx co to za zrodlo ten pan? A widzę COPE

0

@Kondziubarca To jest stosunkowo częsta kontuzja u sportowców. Tylko robi sie wyzwaniem jak sie biorą ludzie, którzy tego robić nie powinni.

0

@Pioter Ale ty wiesz, że podczas rehabilitacji może się wszystko zmienić o 180 stopni?

3

Podstawowa decyzja Laporty to jest wysłać Ansu do innych lekarzy. Obecni mieli już szanse po raz kolejny.

1

@mkord Dembele, Cou, Umtiti. Tu byl skalpel, każdy miał kolejne operacje. Każdy leci do Dubaju, jak myślisz dlaczego?

1

@marcin62 wysłać do Niemiec a nie ci idioci go leczą.

0

@mm_ ci nasi lekarze.

0

@Pawel13sz jakieś 80 i nasz

0

@pauletaa on gra na 10-ce

1

@kubix05 jeszcze wicher co wirus rozpyla

1

@kubix05 a gdzie maski ja się pytam!!

0

@Encore lepiej by nie grali. Ryzyko kontuzji jest zawsze

1

@Avernand spoko jutro kilka szmaciakow napisze że będzie inaczej i tu się wrzuci i będzie komentować. Sami karmimy tych dziennikarzy, wiedząc że 95% to fake

1

@michal26 przypominam że ogromne grono nie testuje się mimo objawow. Nie chcę kwarantanny.

5

@Recha_0684 Możemy mieć i 50mln. Ale do szpitali trafia 1,5k dziennie. Obecna fala jest dramatem dla służby zdrowia. To że ktoś chory ale w domu to nie problem, ale bardzo dużo chorych trafia do szpitala i to młodych.

0

@Wossi61FCB Firpo wypozyczenie, Neto 10, Coutinho wypozyczenie, Umtiti 5, Braithwaite wypozyczenie

Tak bedzie

0

@Commando skąd info?

0

@Pawel13sz A może masz racje :) Najważniejsze, że mecz był spoko, Leo nie grał.

1

@tomek8756 Widziałem, polecam. Spore wrażenie robi również Ansu, byłem na meczu z Valencia gdzie 4-1 ich pyknęli, a Ansu miał gola oraz asystę.

26

@BarcaInfo Patrząc na pensje, nie dziwie sie ze dobrze sie czuje.

8

@MesQueUnClub96 Porażka z LVP mnie najbardziej bolała. Długo bolała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?