tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Gonzo349 źródło, el chu.. Wiem ale się wypowiem
1
@JoeBlack Przecież słyszałeś, oni zrobili genialna robote, otworzyli szpitale tymczasowe gdyby nie one ludzie by umarli. To nic, że spierdolili robotę, że go mamy w takiej skali, oni otworzyli szpitale, opozycja zła, wszyscy źli, oni zajebiści. Głosujcie dalej na nich. Sami jesteście sobie winni.
0
@barcelonaLM Góre Ikei zamkna i zostanie otwarta :)
1
@mariogbch Wiesz bo go to nie dotyczy, wiec dobrze.
1
Kimmich usunięto częsc łąkotki i od Stycznia gra na pełnych obrotach. Nie jestem specjalistą, ale jakoś tak Niemieckim lekarzom ufam.
2
@elplacek44 rozumiem że uważasz że w szpitalu cisza?
3
@Rastafarnianin I na takich ludzi tu LR chce głosować.
0
@lucca87 ciekawe dlaczego nie przekładają meczy jak nasza 6-tka miała kontuzje
0
@maatiixx co to za zrodlo ten pan? A widzę COPE
1
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26916103,media-koniec-finansowego-fair-play-uefa-chce-zmienic-zasady.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
No to PSG, MC wykupią caly rynek
0
@Kondziubarca To jest stosunkowo częsta kontuzja u sportowców. Tylko robi sie wyzwaniem jak sie biorą ludzie, którzy tego robić nie powinni.
0
@Pioter Ale ty wiesz, że podczas rehabilitacji może się wszystko zmienić o 180 stopni?
3
Podstawowa decyzja Laporty to jest wysłać Ansu do innych lekarzy. Obecni mieli już szanse po raz kolejny.
1
@mkord Dembele, Cou, Umtiti. Tu byl skalpel, każdy miał kolejne operacje. Każdy leci do Dubaju, jak myślisz dlaczego?
1
@marcin62 wysłać do Niemiec a nie ci idioci go leczą.
0
@mm_ ci nasi lekarze.
0
@Pawel13sz jakieś 80 i nasz
0
@pauletaa on gra na 10-ce
1
@kubix05 jeszcze wicher co wirus rozpyla
1
@kubix05 a gdzie maski ja się pytam!!
0
@Encore lepiej by nie grali. Ryzyko kontuzji jest zawsze
1
@Avernand spoko jutro kilka szmaciakow napisze że będzie inaczej i tu się wrzuci i będzie komentować. Sami karmimy tych dziennikarzy, wiedząc że 95% to fake
1
@michal26 przypominam że ogromne grono nie testuje się mimo objawow. Nie chcę kwarantanny.
5
@Recha_0684 Możemy mieć i 50mln. Ale do szpitali trafia 1,5k dziennie. Obecna fala jest dramatem dla służby zdrowia. To że ktoś chory ale w domu to nie problem, ale bardzo dużo chorych trafia do szpitala i to młodych.
0
@Wossi61FCB Firpo wypozyczenie, Neto 10, Coutinho wypozyczenie, Umtiti 5, Braithwaite wypozyczenie
Tak bedzie
0
@Commando skąd info?
0
@Pawel13sz A może masz racje :) Najważniejsze, że mecz był spoko, Leo nie grał.
1
@tomek8756 Widziałem, polecam. Spore wrażenie robi również Ansu, byłem na meczu z Valencia gdzie 4-1 ich pyknęli, a Ansu miał gola oraz asystę.
26
@BarcaInfo Patrząc na pensje, nie dziwie sie ze dobrze sie czuje.
8
@MesQueUnClub96 Porażka z LVP mnie najbardziej bolała. Długo bolała.