tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Brejt cos tam biegał
1
Ważne mecze Koemana powtórze:
RM 3-1, AM - 1-0, Juve 3-0, Sevilla 1-1, Jedna wygrana 2-0 z Juve. Zajęliśmy drugie miejsce w LM, w LL mamy 14pkt na 10 meczy! Dłużej ten pan trenować nie ma prawa, zagraliśmy bardzo mało trudnych meczy, a zobaczcie na wyniki.
0
@aezakmi123 też tak myślę
0
Firpo podanie w tempo
0
@Colon to broń. 1-0 by nie było źle
0
@Sherem cała 3 siebie warta.
0
EbieZ najgorszym RM u siebie 1-3z najgorszym Juve 0-3. I to u siebie. Ile my z lvp dostaniemy?
5
Zmiany Koemana Firpo, Umtiti, Mingueza przy 0-3!!!!!!
1
EPjanic ułożona noga :) obrońca wchodzi? My bronimy 0-3.moze ktoś temu idioci musi powiedzieć ze ten wynik daje drugie miejsce?
0
@Nihas no przecież nakrzyczal na nich po Cadiz
0
@Kvothe07 finansowo to by ten klub 10 lat się zbierał
2
Koeman bij brawo zawsze to nie 4. Pseudo trenerzyna
1
Porażający widok. Barca u siebie to było ostatnie. Ja się Powtórzę czeka na LE za rok i upadek finansowy, bo straty finansowe będą kosmiczne
0
Pjanic to ten co ma wolne bic tak :)
1
No nie spodziewałem sie ze Koeman bedzie gorszy od Setiena.
0
Firpo , Umtiti? Yyy o co my gramy?
1
Lengle nie ma prawa grac. On kur.. nie wiem co juz tu napisać
0
@pauletaa No faktycznie dał. Chyba 3 metry kto by musiał wiec by dojść do tej pliki.
1
Dwóch piłkarzy można ocenić - Messi i Alba. O co tu chodzi? Gdzie nowi piłkarzę?
1
No to co , mysle ze czas na kolejnego środowego pomocnika, który nie gra pressingiem. Mówię o Cou i dźwigniemy to :)
0
@ranger3120 pomógł by. Klop ma pomysł na obecną piłkę. Nie mówię że wygrałby LM, LL. Ale byłoby widać rękę trenera. U Koemana ja od 3 kolejki nie widzę nic
1
Każdy kolejny trener to sabotaz. Co Koeman ma w głowie to chyba tylko on wie, bo nikt inny już nie. Dajmy Pimiente i czekajmy na zarząd.
0
Presing to podstawa w obecnej piłce. Koeman nie potrafi nic z tych piłkarzy wykrzesać. Przypominam że jest tylko dwóch emerytów jak to piszecie, a gra Barcy nadal bagno. Dalej twierdzicie ze to wina piłkarzy?
0
@masa11 do końca sezonu. Le, Nasza będzie za rok
0
@marnow ta, będzie 4.
2
Jak tam zwolennicy Koemana, taktykę widać? Czy wina Leo?
0
@konrad1661 Valverde szanuj
0
@Pawlusek to może 11 wrzućmy.
6
@Janiama Źródło @QueThiJugues trzeba brać w nawias to co dziennikarze piszą, już tyle było dementi, że ja wierze tylko dwóch dziennikarzom i nie jest to ten pan. Dla Szmaciaków najważniejsze by się gadało, a najlepiej kręcić afere.
0
@arasz1819 A ty że jesteś zarozumiałym wszystko wiedzącym lepiej kibicem. Śmieszku