0

@lucca87 winni wszyscy ale nie TS?

0

@Chaoss nie wkur. Musisz dobijać

0

@czar007 zostaw pupila, to wina Leo nie TS

0

@Gregsky10 sabotażysta to w tym sezonie jest pupil TS

0

@Kamiloza91 my to walczmy o LM za rok. LL już zapomniana

0

@Transu96 a Setiene miał?

0

@Wegson gratuluję optymizmu i szukania tu plusów.

3

@Herbert zesrać się, wybić na rzut rożny. Ale trzeba do przodu. Myślę że brak opaski kapitana mu przeszkadza

2

@arasz1819 mają 14 pkt w 10 meczach o jakiej chęci wygrania wszystkiego piszesz. Po drugie ja rewolucji nie widzę.

0

Musisz to pakować walizki. 14pkt w 10 meczach i zero pozytywów w grze, taktyki, zmiany ja tu niczego nie widzę po zmianie trenera. Nie mam ochoty i nie będę tej drużyny oglądał. 20lat zapamiętane, ale tego mi już wystarczy. Kroczymy do LE z tym Panem, a wtedy to będzie upadek Barcelony

0

@Murazor to Leo wpierdoli sobie bramkę?

0

@Wegson w czym przecież my nawet akcji nie mamy. Gdzie tu widzisz pozytywy taktyki Koemana

0

@rado_Barca to TS powinien do końca sezonu nie wstawać

0

@elmayakos oj nie. Messi out to winny człowiek wszystkiego

0

@Wegson A kto ten idiotyczny skład dał?

0

@matirix20 Ja też.

0

@nor_bixs gra Leo dlatego. On jest winien tych bramek, on winien jest wszystkiemu

0

@culesjasiules A co TS pokazuje? A co inni pokazują. Co on sam jest?

1

Jeśli tak dalej będzie nam szło nie wejdziemy do LM, a tego ten klub nie wytrzyma finansowo i się będą zbierać 10 lat.

0

@El dominatore w każdym to mówi

0

@kamyk_23 TS out

1

Barcelona 10 meczy, 14pkt!!! Takiego dramatu nie było 20 lat.

0

@Sysia11 zespół to 11 piłkarzy.

0

@abram3k na pewno więcej niż gwiazda TS

0

Koeman po meczu. Graliśmy dobrze, ale nie możemy popełniać takich błędów. BlablablA

0

@culesjasiules czekałem. Przegrywamy wina Leo :) rozumiem że to on waszemu pupilowi TS kazał wyjebac sobie bramkę

0

@damiano996 wina Leo

0

@kiper09 jaka korzyść dla Barcelony?

0

@michal26 wystarczyło wyjebac na różny. Ale przecież trzeba do przodu

0

Dajcie TS opaskę kapitana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?