tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 winni wszyscy ale nie TS?
0
@Chaoss nie wkur. Musisz dobijać
0
@czar007 zostaw pupila, to wina Leo nie TS
0
@Gregsky10 sabotażysta to w tym sezonie jest pupil TS
0
@Kamiloza91 my to walczmy o LM za rok. LL już zapomniana
0
@Transu96 a Setiene miał?
0
@Wegson gratuluję optymizmu i szukania tu plusów.
3
@Herbert zesrać się, wybić na rzut rożny. Ale trzeba do przodu. Myślę że brak opaski kapitana mu przeszkadza
2
@arasz1819 mają 14 pkt w 10 meczach o jakiej chęci wygrania wszystkiego piszesz. Po drugie ja rewolucji nie widzę.
0
Musisz to pakować walizki. 14pkt w 10 meczach i zero pozytywów w grze, taktyki, zmiany ja tu niczego nie widzę po zmianie trenera. Nie mam ochoty i nie będę tej drużyny oglądał. 20lat zapamiętane, ale tego mi już wystarczy. Kroczymy do LE z tym Panem, a wtedy to będzie upadek Barcelony
0
@Murazor to Leo wpierdoli sobie bramkę?
0
@Wegson w czym przecież my nawet akcji nie mamy. Gdzie tu widzisz pozytywy taktyki Koemana
0
@rado_Barca to TS powinien do końca sezonu nie wstawać
0
@elmayakos oj nie. Messi out to winny człowiek wszystkiego
0
@Wegson A kto ten idiotyczny skład dał?
0
@matirix20 Ja też.
0
@nor_bixs gra Leo dlatego. On jest winien tych bramek, on winien jest wszystkiemu
0
@culesjasiules A co TS pokazuje? A co inni pokazują. Co on sam jest?
1
Jeśli tak dalej będzie nam szło nie wejdziemy do LM, a tego ten klub nie wytrzyma finansowo i się będą zbierać 10 lat.
0
@El dominatore w każdym to mówi
0
@kamyk_23 TS out
1
Barcelona 10 meczy, 14pkt!!! Takiego dramatu nie było 20 lat.
0
@Sysia11 zespół to 11 piłkarzy.
0
@abram3k na pewno więcej niż gwiazda TS
0
Koeman po meczu. Graliśmy dobrze, ale nie możemy popełniać takich błędów. BlablablA
0
@culesjasiules czekałem. Przegrywamy wina Leo :) rozumiem że to on waszemu pupilowi TS kazał wyjebac sobie bramkę
0
@damiano996 wina Leo
0
@kiper09 jaka korzyść dla Barcelony?
0
@michal26 wystarczyło wyjebac na różny. Ale przecież trzeba do przodu
0
Dajcie TS opaskę kapitana.