tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 wystarczyło wyjebac na różny. Ale przecież trzeba do przodu
0
Dajcie TS opaskę kapitana.
0
Koniec sezonu. Dobranoc
1
Porażka zamyka już szanse na walke. 12 pkt jest nie do odrobienia, tym bardziej że gramy bardzo słabo. Koeman szybko zakończy karierę i odejdzie wrac z Leo.
1
19% posiadania, jedna akcja, jeden strzał. Nienawidzę takich zespołów.
0
Chciałem dziś rano napisać. Jak szybko euforia nam spadnie, jak real wygra a my pkt stracimy.
1
Nie wierzę kur że znowu Sergio gra. W każdym meczu ma wielbłądy i wiecznie gra
1
@AmigoBlancos Wygrają moim zdaniem
0
@BarcaInfo 13 kluczowych podań, kozak
0
@Konrise Ja mam Tom Forda, miodzio
10
Barcelony nie stać na Neya, Grie, Leo i Cou, suma ich wynagrodzenia zabiła by budżet. Wypowiedź Neya to zaproszenie Leo do PSG. Czy Leo tam pójdzie, finansowo PSG da mu co chce, wszystko zależy od nowego zarządu i wyników. Moim zdaniem PSG też szykuje się na odejście Mbappe
0
@ObiektywnyKibic121 Nie ma to jak porównywać statystyki piłkarzy na innej pozycji z innym przeciwnikiem z innym wynikiem. :)
12
Pograł z Juvenilem, :) Ile on zarabia przypomnijcie?
0
@AmigoBlancos Problem Zidana to brak wdrożenia do składu nowych. Gra cały czas swoją starą gwardią, która się zestarzała.
2
@Rewolucja123 Wrzuć sobie na YT filmik o firmie która stworzyła ta szczepionkę.
2
@Bamboleo Mendy czy nie, ale piłkarze mają najwyższe kontrakty dzięki nim.
2
Ale on musi być w słabej formie.
3
Zapomniał na końcu napisać o wartościach.
0
@Zip Tego nawet Morawiecki nie wie. Kasa pusta, na razie twierdzą, że 500+ dalej będzie, ale cholera go wie co oni wymyślą.
2
@LuisSalvano Dlaczego uważasz, że to durny komentarz? Może nie na wszystkim się znasz?, a ja napisałem w formie doradzenia, a to różnica. Za 500zł - 1tyś nie kupisz ekspresu ciśnieniowego, chyba że po jakimś leasingu, używane. Wszystko inne nie jest Ekspresem, tylko jego podróbką. Lepiej uzbierać, brać na raty i poszukać opcje za min 2 koła.
0
@BarcaInfo No zawsze jest , gdy uważasz, że kartka nie jest słuszna, tu nie ma innej opcji jak żółta, jak LL stworzy proceder to każdy będzie wszystko reklamował.
5
@BarcaInfo "Mój ból jest lepszy niż twój" Po co to ? Regulamin to regulamin, co wpiszą w uzasadnieniu? W dobrej wierzę złamał?
0
@MarioVeB! Jo bo Cou bierze, przyjmij oddaj do kolegi obok.
2
@SkN Ale akurat on ma rację. Wydawanie do 1tyś zł za ekspres to głupota. Kup w Lidlu lub Bierze będzie ten sam efekt.
0
Człowiek widmo, fucha życia.
0
@sendesara Ale co taki gruby, że go "zmiażdżył"?
0
@Yoshi94 zobacz statystyki. Ale co sam sobie wycofał?
2
@Fawrf A jak gra dobrze to go oceniają pozytywnie czy czekają na słabszy mecz?
2
@Przemek2323 I wyszli fanboje Cou
1
@PatrykBarca bądźmy szczerzy jedno kluczowe podanie a nie kilka, są strony jak sofascore w których możesz opierać się na faktach. Cou jest na siłę oceniany wyżej na tej stronie, rozumiem sympatię itp. Ale macie rozpisane sytuacje na plus i minus. Wydaje mi się że możemy więcej oczekiwać od 160 baniek i kosmicznej pensji