0

@michal26 wystarczyło wyjebac na różny. Ale przecież trzeba do przodu

0

Dajcie TS opaskę kapitana.

0

Koniec sezonu. Dobranoc

1

Porażka zamyka już szanse na walke. 12 pkt jest nie do odrobienia, tym bardziej że gramy bardzo słabo. Koeman szybko zakończy karierę i odejdzie wrac z Leo.

1

19% posiadania, jedna akcja, jeden strzał. Nienawidzę takich zespołów.

0

Chciałem dziś rano napisać. Jak szybko euforia nam spadnie, jak real wygra a my pkt stracimy.

1

Nie wierzę kur że znowu Sergio gra. W każdym meczu ma wielbłądy i wiecznie gra

1

@AmigoBlancos Wygrają moim zdaniem

0

@BarcaInfo 13 kluczowych podań, kozak

0

@Konrise Ja mam Tom Forda, miodzio

10

Barcelony nie stać na Neya, Grie, Leo i Cou, suma ich wynagrodzenia zabiła by budżet. Wypowiedź Neya to zaproszenie Leo do PSG. Czy Leo tam pójdzie, finansowo PSG da mu co chce, wszystko zależy od nowego zarządu i wyników. Moim zdaniem PSG też szykuje się na odejście Mbappe

0

@ObiektywnyKibic121 Nie ma to jak porównywać statystyki piłkarzy na innej pozycji z innym przeciwnikiem z innym wynikiem. :)

12

Pograł z Juvenilem, :) Ile on zarabia przypomnijcie?

0

@AmigoBlancos Problem Zidana to brak wdrożenia do składu nowych. Gra cały czas swoją starą gwardią, która się zestarzała.

2

@Rewolucja123 Wrzuć sobie na YT filmik o firmie która stworzyła ta szczepionkę.

2

@Bamboleo Mendy czy nie, ale piłkarze mają najwyższe kontrakty dzięki nim.

2

Ale on musi być w słabej formie.

3

Zapomniał na końcu napisać o wartościach.

0

@Zip Tego nawet Morawiecki nie wie. Kasa pusta, na razie twierdzą, że 500+ dalej będzie, ale cholera go wie co oni wymyślą.

2

@LuisSalvano Dlaczego uważasz, że to durny komentarz? Może nie na wszystkim się znasz?, a ja napisałem w formie doradzenia, a to różnica. Za 500zł - 1tyś nie kupisz ekspresu ciśnieniowego, chyba że po jakimś leasingu, używane. Wszystko inne nie jest Ekspresem, tylko jego podróbką. Lepiej uzbierać, brać na raty i poszukać opcje za min 2 koła.

0

@BarcaInfo No zawsze jest , gdy uważasz, że kartka nie jest słuszna, tu nie ma innej opcji jak żółta, jak LL stworzy proceder to każdy będzie wszystko reklamował.

5

@BarcaInfo "Mój ból jest lepszy niż twój" Po co to ? Regulamin to regulamin, co wpiszą w uzasadnieniu? W dobrej wierzę złamał?

0

@MarioVeB! Jo bo Cou bierze, przyjmij oddaj do kolegi obok.

2

@SkN Ale akurat on ma rację. Wydawanie do 1tyś zł za ekspres to głupota. Kup w Lidlu lub Bierze będzie ten sam efekt.

0

Człowiek widmo, fucha życia.

0

@sendesara Ale co taki gruby, że go "zmiażdżył"?

0

@Yoshi94 zobacz statystyki. Ale co sam sobie wycofał?

2

@Fawrf A jak gra dobrze to go oceniają pozytywnie czy czekają na słabszy mecz?

2

@Przemek2323 I wyszli fanboje Cou

1

@PatrykBarca bądźmy szczerzy jedno kluczowe podanie a nie kilka, są strony jak sofascore w których możesz opierać się na faktach. Cou jest na siłę oceniany wyżej na tej stronie, rozumiem sympatię itp. Ale macie rozpisane sytuacje na plus i minus. Wydaje mi się że możemy więcej oczekiwać od 160 baniek i kosmicznej pensji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?