tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo A Z Busim pogadał? Za wejście smoka i wielbłąd?
1
@BarcaInfo Za co ja się pytam. Ogłaszać to on może
2
@BarcaInfo A tak klub kochał. Jak nie wyjdzie to odejdzie. Przejebał historyczne 2-8 gdyby miał honor to odszedłby bez odszkodowań
2
@Coutinho007 No a kto nie :)
2
No i pytanie czy kupować Depaya, my potrzebujemy czystej 9-tki a Depay to jednak pozycja Grie, Leo
0
@Janiama Ogólnie krytykują go wszędzie nie tylko na LR. I zasłużył na krytykę
0
Fajny wynik, kontrola itp. Ale wejście Busiego znowu powoduję, że przeciwnicy mają sytuacje.
0
@kamilo0066 Mam nadzieje ze @Rewolucja123 zrobi analiza Cou. Ja nie jestem tego zdania co ty. Miał 1 kluczowe podanie, 2 spierdzielone sytuacje, bramki się nie rozlicza bez względu jak ciężko było strzelić. Podania głównie obok do kolegi. Dla mnie to nie 160 baniek, nawet nie połowa.
0
Czy kontuzje uparły się u nas na obrońców? Drugi LVP nam się robi.
0
@FCB24 Podaj jakiś przykład tej pięknej gry. Oprócz podania na metr obok oczywiście.
0
@MejorCampeones Nie wierze co czytam
0
@kamilo0066 Ciekawe gdzie.
1
Cou to nawet gdy ma metr obok siebie piłkarza to podaje niedokładnie. Zostaje od dziś głównym hesterem tego piłkarza.
0
160 mln. On jest bardzo mocno srednim piłkarze. Hazard przepłacony ale potencjał ma, Cou to zwykły średniak
0
@szela1899 10 sędziów za RM, 3 nie.
1
@Michallublin Szkoda, że się nie odniesiesz do tego co napisałem, gdzie byłeś przez te setki sytuacji na korzyść Realu?
3
@marcin62 Połowa narodu w to wierzy.
1
Komentarz usunięty
3
@Michallublin Hipokryta. Ban powinien za to polecieć, tyle wsparcia od sędziów i sprawiedliwości szukasz?
0
@reloaded To jakaś wyższa matma?
1
Obyśmy nie umoczyli z Osasuna i Dembele jutro nie złapał kontuzji. Ostatnio widzę, że z sąsiadem trzymamy sztamę.
1
Schodzi Marcelo, Real w grze :)
0
@Mixtape Dadza rade
0
Szkoda, ostry niewypał
1
@xBoMBoWiECx a ten karny to za co
5
@BarcaInfo Kolejny Francuz co przyjechał na wakacje a nie grać
0
@BarcaInfo Trzymajcie nas narody. On Jest masakrycznie slaby.
2
@NaFazieHitman Przecież on ławka grzał. Po prostu pech
3
@PatrykBarca My uwielbiamy wielbić za jeden występ i krytykować za 1 występ. Dziś jest ok, jutro już może być do Barcy B.
2
@tristan87 Gdzieś czytałem, że jak dostajesz skierownaie to automatycznie wpadasz w kwarantanne, zdejmują z chwilą negatywnego wyniku, więc jak nie zrobisz to masz kwarantanne.