0

@BarcaInfo A Z Busim pogadał? Za wejście smoka i wielbłąd?

1

@BarcaInfo Za co ja się pytam. Ogłaszać to on może

2

@BarcaInfo A tak klub kochał. Jak nie wyjdzie to odejdzie. Przejebał historyczne 2-8 gdyby miał honor to odszedłby bez odszkodowań

2

@Coutinho007 No a kto nie :)

2

No i pytanie czy kupować Depaya, my potrzebujemy czystej 9-tki a Depay to jednak pozycja Grie, Leo

0

@Janiama Ogólnie krytykują go wszędzie nie tylko na LR. I zasłużył na krytykę

0

Fajny wynik, kontrola itp. Ale wejście Busiego znowu powoduję, że przeciwnicy mają sytuacje.

0

@kamilo0066 Mam nadzieje ze @Rewolucja123 zrobi analiza Cou. Ja nie jestem tego zdania co ty. Miał 1 kluczowe podanie, 2 spierdzielone sytuacje, bramki się nie rozlicza bez względu jak ciężko było strzelić. Podania głównie obok do kolegi. Dla mnie to nie 160 baniek, nawet nie połowa.

0

Czy kontuzje uparły się u nas na obrońców? Drugi LVP nam się robi.

0

@FCB24 Podaj jakiś przykład tej pięknej gry. Oprócz podania na metr obok oczywiście.

0

@MejorCampeones Nie wierze co czytam

0

@kamilo0066 Ciekawe gdzie.

1

Cou to nawet gdy ma metr obok siebie piłkarza to podaje niedokładnie. Zostaje od dziś głównym hesterem tego piłkarza.

0

160 mln. On jest bardzo mocno srednim piłkarze. Hazard przepłacony ale potencjał ma, Cou to zwykły średniak

0

@szela1899 10 sędziów za RM, 3 nie.

1

@Michallublin Szkoda, że się nie odniesiesz do tego co napisałem, gdzie byłeś przez te setki sytuacji na korzyść Realu?

3

@marcin62 Połowa narodu w to wierzy.

1

Komentarz usunięty

3

@Michallublin Hipokryta. Ban powinien za to polecieć, tyle wsparcia od sędziów i sprawiedliwości szukasz?

0

@reloaded To jakaś wyższa matma?

1

Obyśmy nie umoczyli z Osasuna i Dembele jutro nie złapał kontuzji. Ostatnio widzę, że z sąsiadem trzymamy sztamę.

1

Schodzi Marcelo, Real w grze :)

0

@Mixtape Dadza rade

0

Szkoda, ostry niewypał

1

@xBoMBoWiECx a ten karny to za co

5

@BarcaInfo Kolejny Francuz co przyjechał na wakacje a nie grać

0

@BarcaInfo Trzymajcie nas narody. On Jest masakrycznie slaby.

2

@NaFazieHitman Przecież on ławka grzał. Po prostu pech

3

@PatrykBarca My uwielbiamy wielbić za jeden występ i krytykować za 1 występ. Dziś jest ok, jutro już może być do Barcy B.

2

@tristan87 Gdzieś czytałem, że jak dostajesz skierownaie to automatycznie wpadasz w kwarantanne, zdejmują z chwilą negatywnego wyniku, więc jak nie zrobisz to masz kwarantanne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?