tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Oscar_Hernandez cały hajs wydał, pewnie ma tylko na hotdogi z pkt na shellu
4
@Mixtape dotykasz nos, 4 mecze zawieszenia, strzał w pysk, no w sumie za słaby
1
@BORO_12 no jest skrzydłowym.
0
@cymek1 stawiam na Belinghama
4
@okiemtypera_lucaxx95 co AM zrobiło? :) właśnie kompletnie nie zrobiło nic. Kontra na 2-1 to spacer najsłabszego piłkarza Barcelony, Balde oraz błąd Cubarsiego że nie przeciął, pierwszy gol to jakiś debilny wymysl Cassado, do tego kompletnie zawiedli napastnicy i skuteczność. Akurat mecz z AM był świetny taktycznie przez nas. A jestem pierwszy do krytyki Hansa, ale nie tu. Ten mecz nie miał prawa tak się skończyć, ale takie mecze bywają co sam Simeone powiedział
0
@Pedri16Future Helena wczoraj pisała ze jest zielone światło, dziś już nie.
0
@ShawnC mamy takich oprócz Rafy i Yamala?
0
Tak jak wczoraj pisałem, Hans wrzuci pierwszy garnitur z 3 liga
0
@Azazel_Pazuzu a sędzia coś w protokole dopisał? Bo jak nie to minimum 2sa
1
@Kamiloza91 by zobaczyć kto po sezonie powinien zostać, z trenerem na czele. Pierwszy sezon, trzeba zobaczyć czy zespół reaguje, jak, kto ciągnie zespół, się rozwija, czy widać reakcje taktyczna trenera. No i zostały inne trofea, sp, pk, lm to bardziej walka o jak najwyższa rundę
0
@Kinginiesta bramkarz prowokował, zaraz mu anulują. A na poważnie dadzą mu 2
0
@okiemtypera_lucaxx95 ale oni muszą zdobyć około 45pkt. A to statystycznie normalny wynik w jedną rundę
0
@okiemtypera_lucaxx95 bawisz się w typowanie, więc w statystyki wierzysz, przypomnij mi sezon z 50 pkt Barcy w jedną rundę. Statystycznie Barca przegrała już mistrza.
0
@Kamiloza91 pisze ze będą grać lepiej, a nie ze grają lepiej. Na słabszej grze mają więcej pkt od naszych, a 5 to dużo jak mówimy o RM który bardzo rzadko przegrywa. Mistrz dla RM lub AM. Ale myślę że am przestanie aż tak wybitnie pkt. I nie nie musisz się zgadzać. Przegraliśmy mistrza w dwa miesiące. Przypomnij mi sezon kiedy Barca miała w jedną rundę 50pkt? To zwykła statystyka.
2
@Arden mistrzostwo po meczu z AM odjechało. Barca musiałaby zdobyć 50 pkt z 57 możliwych w rewanzowej rundzie. Nie wierzę w to.
1
@Szmulek statystyki mówią co innego. To nie fart, a chęć wygrania, Barca nie ma nawet połowy tej ambicji, wręcz odwrotnie, ma gen frajerstwa, brakuje jej liderów.
13
Tak wygląda drużyna która chce zdobyć mistrzostwo. Szacun za dwie bramki w 10tke i walkę do końca. Takim meczem i wygrana tylko podkręca się jako zespół, a oni będą grać z meczu na mecz lepiej.
PS. Belingham robi im ogromna ilość pkt, obecnie nie wiem czy nie najważniejszy piłkarz w top ligach jaki ma wpływ na wynik jednego zespołu.
2
No to chyba się udało, bo to dobre źródło.
Barcelona wróciła do zasady 1:1 w FFP i ma zgodę La Liga na zarejestrowanie Daniego Olmo i Pau Víctora. Czekają już tylko na odpowiedź RFEF. [@FCBRAC1]
4
Ja już nic nie rozumiem w tej układance.
1
To w takim razie temat jest zamknięty, ani LL ani Rfef nie może zrobić tu wyjątku :)
1
Valenci ciężko będzie dojechać z prowadzeniem, jak się tak cofnęli
1
@Comentateiro anulują zaraz
6
Wreszcie zima. Pięknie sypie i zabawa śnieżkami. Radość dzieciaka bezcenna. Polecam tam gdzie sypie, nie siedzieć przed kompem :)
0
@Marian_Pazdzioch kurde, gdzie te kraje po za UE w Europie co niby lepiej niż w Unii?
3
@Arden Gra na pełnym luzie, wszystko wychodzi. Co robi baniak gdy masz talent i formę.
0
@kuz jak zwykle.
1
@kuz to jakiś fake, bo Romero nic takiego nie ma u siebie
1
@Luciano99 a jest gotowy na flaszkę ze szwagrem Laporty? Nie wydaje mi się.
0
@Kondziubarca jest szwagier to zostaje tylko flaszeczka na dwóch
1
@Nightraider no logiczne, inaczej pociągną ich do odpowiedzialność za straty itd. To jak ze spółkami skarbu państwa, zarządy kradną i kreatywne księgowości uruchamiają w białych rękawiczkach