0

@Kondziubarca jest szwagier to zostaje tylko flaszeczka na dwóch

1

@Nightraider no logiczne, inaczej pociągną ich do odpowiedzialność za straty itd. To jak ze spółkami skarbu państwa, zarządy kradną i kreatywne księgowości uruchamiają w białych rękawiczkach

0

No dobra zarząd znoeu w biurze. Czas na plan Z. Czy który tam oni już obrabiają.


0

@BORO_12 ale tu teraz chodzi o to że Barca twierdzi że dokumenty dała o czasie ale ll się nie wyrobiła. Przynajmniej tak dziennikarze twierdzą

1

@Joe_Pesci u nich jak nasz NFZ. Olmo zakończy karierę i powiedzą, sory mógł grać

0

Może tak być, że LL nie chce iść na spine z innymi klubami i chcą by Barca poszła do sądu, jak sąd przyzna rację to nie będzie wina LL.

2

@maroon by grać w kadrze musisz mieć kartę zawodnika, czyt. Zarejestrowany. Tzn. Jeśli chłopaki pójdą do jakiegoś klubu to grać będą mogli

0

I znowu uśmiechu brak :) Ten to ma dzień, trochę jakby rano siąść do flaszki, euforia, a po obiedzie i drzemce łapał już kac.


2

@blakkudium grubo, tego się nie spodziewałem po przelewie.

0

@esem91 może taki ze napis jest oficjalny komunikat zarządu, a to kłamstwo.

0

@KamQiX Kompletnie sie mylisz, Nawrocki wygrywa, działaniami i kreceniem śruby, który jest na taśme sklejony doprowadzaja do wczesnych wyborów, Konfa z PIS koalicja i masz pełnia władze jednej strony. Tylko i wyłącznie o to chodzi. Kto bedzie miał pełnia władze. KO Czy PIS/Konfa

1

@Arden To b yłaby tragedia finansowa, bo musieli by w lato ksiegowac strate na Olmo, a w zime to kupisz jakiegoś placka tylko

0

@doc Patrzac po poprzednich dzwigniach i ze 3 firmy nie zapłaciły, to jak widac nie jest to takie oczywiste :D

0

Ooo czyli jednak jest zaskoczenie.



Doszedł przelew od inwestorów. [@FCBRAC1

2

@abram3k czyli przelewiku od firmy krzak brak. 3 próba wydymania Tebasa się nie udała

0

@Fake69 Forum jest po to by komentować. Nie bedziesz mi mówił czy moge to robić teraz czy jutro.

0

Hans uparty osioł i tyle. W taktyce również.
Nie zdziwię sie jak wystawi pierwszy garnitur i kogoś skoszą i nam wypadnie bo 3 ligi sie boimy.
Hansi Flick o grze Wojciecha Szczęsnego w jutrzejszym meczu: "Jeszcze nie podjęliśmy decyzji kto jutro zagra." [@BarcaOneFCB]

0

@ACMaldini3 Tylko, że on musiałby rozwiazac kontrakt i zrzec się pozostałego wynagrodzenia. Skąd ma wiedziec ze w wakacje go zatrudnia na podobnych warunkach? To tak jakby szef przyszedł i powiedział, tak jestem ci winny 10 baniek, ale mam problemy i dogadajmy sie, że nie bede winny nic, w Lipcu ciebie zatrudnie i oddam ci te 10baniek, ale to na gębe.

0

Sprzedaz Erica przed wejściem w 1/1 to morderstwo dla bgt


0

@krol211 My i sprzedaż piłkarza, to nie istnieje. Zawsze wydym. przez wszystich

0

@barcelonaLM zaraz usłyszysz, idziemy do sądu, blablabla. A to że przelewu z tej drugiej firmy nie będzie to nie istotne

2

@Filipem co z pocałowaniem ręki? 10baniek ze zmiennymi to dobry deal?

5

@EnCePina Mów, że nie znasz żadnego Olmo Hans, rozumiesz! Nigdy nie było żadnego Olmo, to wymysł wasz Dziennikarzy

0

@Filipem Nie ma, bo nie ma przelewu firmy krzak.

0

Joan Soler - członek zarządu FC Barcelony na gorąco spod Ciutat Esportiva: "Miejmy nadzieję, że dziś uda się rozwiązać ten problem." [@elchiringuitotv

Brzmi optymistycznie :DDD

0

@robsesh Jak wie ze nic w okienku sie nie bedzie działo, to czemu nie?

6

@gumaz niech go atakują, lepiej dla wyborów.

5

@Azazel_Pazuzu bo Laporta już dwa razy go wydymał na dźwigniach, gdzie firma nie zapłaciła.

0

@marcin62 patrz, jak pod rządził i jeszcze tv zgarnął, kasę z Orlenu, hajs z cpk sponsorowali kampanie nie było go

1

@Rastafarnianin wywraca stoliki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?