tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 nie no bez sensu by grali. Dać niech ławka gra. 3h grała
0
@abram3k z tą wielka to troche za dużo. Ale mecz dobry, by byc wielka na tej nawierzchni potrzebny znacznie lepszy serwis.
5
Brawo Iga, wyciągnęła to.
1
Ale to Iga wyciągnęła. Dawno takiej walki u pań nie widziałem
0
No nie wiem, Brytyjka chyba teraz fizycznie wyciska wiecej. Obie to padna po tym meczu
2
@DonCarletto Ta dźwignie pewnie wynegocjowali juz na kolanie z nizsza kwota, mysleli że pewnie sąd zarejestruje obu po kontrakcie z Nike.
0
@abram3k Ta chyba jednak Brytyjka fizycznie już tego nie dźwignie.
3
@DonCarletto No to, że koniec roku, przelewy na takie kwoty to czas, ze dokumenty mieli, przesłali. Ale, że kur. mieli 5 miesiecy na to to już nie pamietaja.
0
@Filipem Większe szanse daje Brytyjce niż Idze.
0
Iga drugi set. Brytyjka opadła z sił trochę, ale mecz spoko do oglądania.
1
@Objectivo Zaraz poproszą o wsparcie rade rodziców, czy. Socios.
0
Zrzutka klasowa.
Ferran Olive - skarbnik FC Barcelony przybył do klubowych biur gdzie czeka już Joan Laporta. [@sport]
0
@Radzio66 Daj mu cały sezon chociaż.
1
@Filipem I na ch. te brednie dziennikarskie? Przeciez LVP tu 100 zaśpiewa. Nie ma tematu, a i nie jest tyle wart
4
Komentarz usunięty
0
@Borneo Pytanie bardziej czy Brytyjka utrzyma swój poziom, bo Iga fizycznie zawsze da rade.
2
Iga w dupe pierwszy set z jednak Lepsza Brytyjka. Mecz w sumie spoko do ogladania, jak to u pan masa niewymuszonych, a u Igi wracają demony braku serwisu. A bez serwisu to z takimi rywalkami Iga bedzie miała problem na takich nawierzchniach jak w Australii
1
No tak sie nie gra Tie Break.
0
Gdzie słynny uśmieszek u Laporty.
5
@Gaucho Muszą jeszcze woźnego wyjeb.
1
@ProMILs Pewnie bait dziennikarzy
0
@Nightraider Chyba miałeś racje.
1
Iga zaczyna Asem, miło :)
@adi7adi8
1
Dziś Franek będzie w gorących :)
"
Frenkie de Jong: "Muszę przyznać, że kiedy podpisywałem kontrakt z FC Barceloną, nie wyobrażałem sobie, że wygram tylko raz La Ligę, raz Puchar Króla i raz Superpuchar Hiszpanii po 4 latach. Spodziewałem się co najmniej podwójnego wyniku, więc to mnie rozczarowuje. Ludzie myślą, że chcę zostać w Barcelonie na zawsze, ponieważ życie poza piłką nożną jest tutaj tak dobre i jest dobre, ale wciąż nie ma to większego znaczenia w porównaniu z tym, co dzieje się na boisku. Gdybym czuł, że nie mogę wnieść wystarczająco dużo, albo gdyby drużyna nie była w stanie konkurować to odszedłbym. Przedłużenie mojej umowy jest problemem dla mediów ale nie dla mnie. Chcę grać w piłkę nożną, a potem zobaczę, co klub chce ze mną zrobić i zdecyduję razem z moim agentem i rodziną jak to będzie wyglądać dalej."
Mój Komentarz, a co FDJ zrobił byśmy wygrali coś więcej?
0
@nowy19pl Jemu chyba chodzi o przyszłe okienko, nie pisze wstecz, bo byłem najbardziej krzyczącym że kupno Olmo to błąd.
1
@Nightraider Zespół potrzebuje wzmocnień na kilku pozycjach., Sumarycznie na końcu liczą sie trofea. Odpadasz z LM tracisz hajs, nie wygrywasz LL, PK, SP tracisz hajs.
2
@Objectivo Będzie dobrze, wspaniały dzień ciebie czeka.
0
@Nightraider No nie można, rejestracja po 01.01 czyli w okienku. wiec wyrejestrowanie tez.
0
@Nightraider Tez nie, bo czas mieli do 31.12, a okienko jest od 01.01
0
@MatBac1991 Źródła Hiszpańskie twierdza ze moze iść na wypożyczenie. Może musi iść po za Hiszpanie.