tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pressing AM dobry, ale RM podniesie się za jakieś 15 minut. Jak AM nie strzeli w najbliższych minutach to RM to zrobi.
0
To nie jest faul przecież. Prawda?
3
Na macOS mam windowsa? Hm
0
@Rewolucja123 gdybanie, ale jest to bardzo prawdopodobny wynik.
0
@Rewolucja123 no remis jest prawdopodobny. Oba zespoły trochę na start się męczą widać.
0
W sumie po kosztach. Wodery, gacie i koszula flanelowa i jesteś na Fashion Paryyz
https://x.com/RadioGenoa/status/1840267286222880886
1
@jacobFCB pytanie jak wyglądają obecnie statystyki potrącen na pasach. Wtedy się dowiemy czy idiotyczny
7
No i mamy to. Wspólne spacery do świątyni, później w domu wspólny paciorek i żyją do 100-tki razem.
8
@macio_944 mówcie co chcecie, ale pomocnik jest potrzebny.
1
@Michael24 ale chociaż raz napisał z czym się zgodzić można :)
1
@pacior95 Macierewicz to ty?
0
@Sulimo nie prawda, jak już wzywa się Var to ja uważam że zdecydowana większość jest dobrze oceniana
1
@ViscaelBarca2007 bo uparcie media na zlecenie sumują jego zaległą pensje z obecną. Zarząd chce się go pozbyć i media nakręcają kibiców. Taki Biznes
2
@Sulimo ale wczoraj Var był problemem że go nie było. Więc to nie wina Var a jego braku.
1
@Cvzx no i tak i nie. No ale czy można nazwać stratę 36 bramek w 19 meczach pechem?
3
@Cvzx on tak zawsze, na początku roku 32 bramki w 17 meczach. No nie wiem czy to pech
1
@Katalończyk 99 patrząc jak gram w piłkę to tak, jestem jak Ferran
0
No nie, ten 4 gol moim zdaniem ok
1
@Coutinho007 oczywista oczywistość.
1
@Coutinho007 Ciężko powiedzieć. Ale przy 2-1 i obronieniu karnego mogło by być inaczej. To gdybanie
19
Mamy go.
2
@messi33 E tam najlepszy to porażka Realu. A najlepiej po karnym i kilku błędach sędziowskich, niech wyją. Taki stempelek jak na Pau wczoraj nie uznany. Miodzio, od razu zmienia narracje
0
@PatrykBarca on jest zarejestrowany.
https://www.laliga.com/en-GB/clubs/fc-barcelona/squad
8
Rysiek obok takiej legendy, 90% ludzi oglądających piłkę zastanawiają się, yy kto to?
0
@Borneo mi nie chodzi o to czy to prorosyjskie czy nie. Ale on sobie jakąś kampanie zrobił, lata po imprezach nie związanych z biznesem dla nas
0
@Vekk gdzieś mówiono, że jak się wyleczy szybciej to może wrocic do składu przed styczniem
0
@FcPortoFan1999 nie no muszę mieć jakieś lagi albo kaca. Ta piłka 3 dni leci. To nie możliwe by mecz w piłkę tak wyglądał
0
@FcPortoFan1999 wlaczylem Arkę. Ten mecz jest w zwolnionym tempie?
0
@norbi77 kiedy pokazał? W którym meczu? On jest za wolny na obrońcę.
3
Duda nadal szuka chyba roboty. Ostatnio mocno jedzie po opinii. On jeszcze rok będzie prezydentem, a wygląda jakby nim już nie był