1

Pressing AM dobry, ale RM podniesie się za jakieś 15 minut. Jak AM nie strzeli w najbliższych minutach to RM to zrobi.

0

To nie jest faul przecież. Prawda?

3

Na macOS mam windowsa? Hm

0

@Rewolucja123 gdybanie, ale jest to bardzo prawdopodobny wynik.

0

@Rewolucja123 no remis jest prawdopodobny. Oba zespoły trochę na start się męczą widać.

0

W sumie po kosztach. Wodery, gacie i koszula flanelowa i jesteś na Fashion Paryyz
https://x.com/RadioGenoa/status/1840267286222880886

1

@jacobFCB pytanie jak wyglądają obecnie statystyki potrącen na pasach. Wtedy się dowiemy czy idiotyczny

7

No i mamy to. Wspólne spacery do świątyni, później w domu wspólny paciorek i żyją do 100-tki razem.


8

@macio_944 mówcie co chcecie, ale pomocnik jest potrzebny.

1

@Michael24 ale chociaż raz napisał z czym się zgodzić można :)

1

@pacior95 Macierewicz to ty?

0

@Sulimo nie prawda, jak już wzywa się Var to ja uważam że zdecydowana większość jest dobrze oceniana

1

@ViscaelBarca2007 bo uparcie media na zlecenie sumują jego zaległą pensje z obecną. Zarząd chce się go pozbyć i media nakręcają kibiców. Taki Biznes

2

@Sulimo ale wczoraj Var był problemem że go nie było. Więc to nie wina Var a jego braku.

1

@Cvzx no i tak i nie. No ale czy można nazwać stratę 36 bramek w 19 meczach pechem?

3

@Cvzx on tak zawsze, na początku roku 32 bramki w 17 meczach. No nie wiem czy to pech

1

@Katalończyk 99 patrząc jak gram w piłkę to tak, jestem jak Ferran

0

No nie, ten 4 gol moim zdaniem ok

1

@Coutinho007 oczywista oczywistość.

1

@Coutinho007 Ciężko powiedzieć. Ale przy 2-1 i obronieniu karnego mogło by być inaczej. To gdybanie

19

Mamy go.


2

@messi33 E tam najlepszy to porażka Realu. A najlepiej po karnym i kilku błędach sędziowskich, niech wyją. Taki stempelek jak na Pau wczoraj nie uznany. Miodzio, od razu zmienia narracje

0

8

Rysiek obok takiej legendy, 90% ludzi oglądających piłkę zastanawiają się, yy kto to?


0

@Borneo mi nie chodzi o to czy to prorosyjskie czy nie. Ale on sobie jakąś kampanie zrobił, lata po imprezach nie związanych z biznesem dla nas

0

@Vekk gdzieś mówiono, że jak się wyleczy szybciej to może wrocic do składu przed styczniem

0

@FcPortoFan1999 nie no muszę mieć jakieś lagi albo kaca. Ta piłka 3 dni leci. To nie możliwe by mecz w piłkę tak wyglądał

0

@FcPortoFan1999 wlaczylem Arkę. Ten mecz jest w zwolnionym tempie?

0

@norbi77 kiedy pokazał? W którym meczu? On jest za wolny na obrońcę.

3



Duda nadal szuka chyba roboty. Ostatnio mocno jedzie po opinii. On jeszcze rok będzie prezydentem, a wygląda jakby nim już nie był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?