1

Czyli prawda


0

@mkord Porównaj filmik ze zdjęciem, woda juz jest znacznie wyżej

0

@Kidd Czemu miałaby pęknąć, gdzieś o tym piszą?

1

@Pedri16Future on pół roku nie grał, pytanie kiedy wróci do formy, czy w ogóle.

4

@mekston no fakty są takie ze wybitnie bogaty i rozwinięty kraj jakim jest Austria oglasil stan klęski zywiolowej i walczy z powodzią. Nie da się przed wszystkim zabezpieczyć. To co tam spadło w te kilka dni to coś co się nie dzieje. Teraz trzeba ludzi ewakuować a ocena za tydzień, dwa jak wszystko z gór spłynie. Piszesz o politykach, a weź wpis jakiegoś polityka z ostatniej godziny i zobacz jaka nienawiść w komentarzach.

6



No to u nich już prawie 97r. Brakuje z pół metra

0

@pt9 bez przesady, Grunwaldzka trochę popływa nic więcej

3

@tomek8756 a tu odp. Gdzie poszły te wozy. Ale to jest zlamas.


9

@marcin62 dla mnie jak ktoś jest prawomocne skazany za hejty w necie itd. Powinien oprócz przeprosin być wskazany z imienia, nazwiska. Powiedziałby ktoś ze to nic nie da, a ja uważam że jak rodzina, znajomi, osoby z pracy dowiedzą się jakim zjeb. Ktoś jest to poprostu przestanie. To konto jest na zlecenie ale jednak ktoś z imienia i nazwiska tam za nim stoi

3

@Technik no i tak siedź

0

@pt9 a ja mnóstwo gdzie tego nie robili. Jak to jest ze to zawsze w RM w drugą stronę? W 90% przypadków Var by nie reagował. No ale nazwisko sędziego na Var zobowiązuje

0

@Technik to może usiądź

0

@bartekvisca Wrocław dopiero wt/sr. Ale zbiornik który postawiono w 2020 ich uratuje, nic tam się dziać nie będzie.

5

Nasi i Czesi krzyczeli że to co idzie to armagedon, słyszałem austriakow że oni są gotowi i prognozy nie są tak złe. A tu teraz.
"Austria ogłosiła stan klęski żywiołów ej"

7

Ostrzegali, prosili, że później będzie dużo trudniej.
"Burmistrz Bystrzcy Kłodzkiej: "Osoby, które powinny się ewakuować, a nie zrobiły tego, teraz dramatycznie wydzwaniają i proszą o pomoc"."

3

@fart jak nikt, zobacz radary. Są miejsca gdzie spadło już ponad 300l. To więcej niż w pół roku. Czechy pół kraju z rekordami. Wody jest ogromnie dużo.

0

@jedrek7000 będzie zalane w pizd. Ostrzegali wszyscy

15

@fart mają tam przepierd. Oglądam dziś dużo o tej powodzi i wszyscy trąbią by ludzie spierd od bardzo dawna, ale wszyscy ich nie słuchają trochę rozumiem ale jednak

1

@tristan87 Zawsze politycy tez mogą pomodlić się by nie spadło w jednym miejscu tyle deszczu w 1 dzień.

0

ExG RSS 0.95 RM 2.3 :) Dobranoc, 2 poprzeczki i słupek.

0

@JordiAlbion no wiem , dlatego pisze ze szkoda

13

Niestety, szkoda ze Real teraz nie gubi pkt. Oni zawsze słabo z forma zaczynaja. Wiec kiedy jak nie teraz tracić pkt. Mecz na farcie, szkoda, ale RSS tez słabiutkie

1

@zabibarca co tu mocnego w drugiej połowie?

1

A to ten as na varze.

2

Jak Carvajal wbiegł przed piłkarza RSS bylem pewien na 1tys % ze się położy.

0

no to czas na Real w obronie, oraz gra na kontry. Będzie 0-2,0-3

2

@szymonekk nie no był. Ręką to reka

0

Haha :) Karny wiadomo, dla RM byłby to bark

0

Kur. 3 słupek. No ci to na farcie jada

0

@adamek20151 tam wszyscy słabi strasznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?