tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy Z Balde mogą sobie rękę podać
0
@Panpiwkarz Każdy od niego jest lepszy.
0
@FCBGrzesiiek przychodzi Europa przychodzi słaba Barcelona.
1
@Barcanajlepszyteam no to może warto zagęścić srodek, a nie grac na 3 napastników
2
@abram3k ciesze się ze co raz więcej ludzi to widzi.
0
Nie powinnismy grac w 3 napastników. Trzeba dać kogoś do środka pomocy.
0
Możemy tu cos ugrać tylko gra indywidualna
0
@Litman Nasz Laporta stwierdził że Balde jest wybitny i nie trzeba
0
@Michal03 wszystkiego tu brakuje. Jest rywal z Europy i wyglądamy jak zawsze
0
@Technik On jest do wyjeb. od dawna to pisze.
0
Przecież tu będzie znowu wprdl. Ja prdl znowu wstyd, znowu wszyscy będą drwić. Przejebany jest los bycia kibicem Barcy w ostatnich 6 latach.
0
@ProMILs Klątwa durni których mamy i im się odkleja.
0
@PW27 czy genialna to się dowiemy :) ale oby
2
@okiemtypera_lucaxx95 zaraz po tym jak pokonają Atalante
0
Kurde napisałbym dobrze ze drugi defensywny, ale zazwyczaj jak chwalimy to później wyzywamy. Więc Ch. Ten skład
1
Tyle lat wprdl w tej Europie. Oby ten sezon był dla nas szczęśliwy, w końcu
0
@tristan87 przecież to logiczne że zwiał. Pytanie jaki zasób hajsu ma
0
@OBSERWATOR2021 no to teraz mi powiedz ile miałeś lat w 2000r i przypomnij te czasy gdy wtedy nas tylko Polski kapitał ruch. Gdy zagranicznego tu nie było itd. Jak się gospodarka pięknie rozwijała było pracy dużo, dobrze zarabislismy. Poopowiadaj, przekonaj mnie do tych czasów
1
@Pedri16Future 86 lat ma iść do więzienia?
0
@Ojciec5tkidzieci I tak samo spółka Inpost nie odprowadza zagranica. Podatki takie firmy zawsze płacą w swoim kraju. Oczywiście można to zmienić, zmieniajcie, podniosą ceny, gwarantuje to wam.
Tak w Polsce korpo zagraniczne płacą gówno podatki to fakt, dajcie propozycje.
1
@Karzel Dymanie słabych? Inpost słaby ? I czemu oczywiście Niemiecki DHL? A nie jakies inne Korpo z po za Niemiec? Narracja musi sie zgadzać?
0
@kanver_ no właśnie w jednej.
4
Tytuł artykułu na portalu:
"Zieliński wrócił do gry w Lidze Mistrzów i zachwycił w hicie! "
To ja inny mecz oglądałem, kilka fajnych zagrań, ale ogólnie mało widoczny.
0
@speed1 Prawda bedzie jeszcze bardziej bolesna. Laporta wyjdzie i powie ze i tak to najlepszy kontrakt. Real go przebija za chwile jeszcze bardziej itd.
1
Krzyczą na naszych orłów z LaLigi :) Teraz wiedza z czym się bijemy w LaLiga
0
Mecz na szczycie. Później się dziwimy ze młodsze pokolenie nie chce piłki oglądać. Nuuudy, nic się nie dzieje
2
@tristan87 I dokładnie to samo jest z ostrzeżeniami na radarach, burzach itd. Ludzie siedzą w wodzie i czekają aż prdl. Nie kumam
0
@AFA Każdy widział na filmikach ze on technicznie to bliżej do Polaka niż do brazylijczyka
0
@Rewolucja123 widocznie działa.
1
@PatrychoO nigdy w planach nie było zagrać w tym roku. Z niczego nie rezygnuja, to po prostu brednie/polityka/propaganda Laporty.
@negreanu pytanie czy Socios w ogóle cos przeszkadza