0

@Kgorecki2500 przecież to biznes. Kto największym zwolennikiem Trumpa? Musk, najbogatszy człowiek świata. Robi to zapewne bo chce biednym pomoc.

0

@koziar nie no Biden był jednak gorszy :)

1

@blakkudium on powinien przejąć jakaś reprezentację

0

@MESSIah16 żył krzywdząc innych zrozum

0

@mordini123 a co tam leci na tym viaplay?

0

@Linnox ma to samo, bo obaj to politycy. Więc ma wszystko wspólnego. Co do oddychania to ty się spioles ja normalnie napisałem co chyba spowodowało napięcie u ciebie. Więc oddychaj mistrzu

0

@draxidox anuluje zaraz po 100 Mentzena

0

@PatrychoO może dlatego że to ważne w kontekście wojny na UA?

0

@patrykzmc2000 Dla Deco :) Zawsze si opłaca, to mistrz biznesu

0

@cules100pro Ale jestem zaskoczony :)

0

@Lucerfi Ta bo wyborcy Konfederacji znają program Konfederacji, oprócz sloganów bez podatków itd.

0

@Aragorn33 Po prostu wiedza, że nie był od niej lepszy, a to już boli skoro ona taka pusta podobno.

0

@RafaPL Może zaakceptuj, że Trump wypadł tak samo nijako jak ona. No ale to prawa strona wszędzie spiski, afery.

9

A co robert sam ma zrobić. Cała zespół grał straszny szajs, zero pressingu, zero celnych podań, obraz gry to rozpacz. Piłkarz grajacy na 9-ce potrzebuje podań, a tu nic. Robert powinien zrezygnować z kadry, skoro są lepsi napastnicy niż on. Zawsze jak zagramy źle krytykuje się Lewego.

2

@Tomason a może poprostu była lepsza? Zresztą ostatnim zdaniem wyjaśniłeś czemu uważasz że z litości jej dali

0

@mekston poprostu mnie dziwiło że nie powołał na oba.

0

@Kidd a to nie wiedziałem. A to on czerwo wyłapał?

0

Brazylia gra piach od dawna i nie powołuje Raphinhi. Ciekawe o co tu chodzi.

0

@Kgorecki2500 ostatnio te debaty w USA też słabsze. Pytania wszyscy znają, to raczej monologi niż debata

1

@Sysia11 siedzi z wardega na chacie i ma bekę z ludzi co widza tu aferke. Kaska leci

0

@Technik takiego zapisu nikt z agentów nie da wrzucić w kontrakt. Ale obecnie w Barcelonie mają zapisy co do pensji za l4. Ale Fdj nic podpisać nie chce, wiadomo.

0

@KonopaaEagle przebije sprzedaż. Więc że tak ci powiem my odpadamy przy 10mln

0

@Marian_Pazdzioch Real mucilismy aż miło

0

Komentarz usunięty

1

@misterio no dobra, a na chłopski rozum co im to dało, co dzięki temu mamy?

0

@Pedri16Future akurat w chwili niby pseudo afery, bo w sumie dokładnie to samo pokazał wardega, co już było, odpalają nowa federację. Na pewno przypadek. Robią was jak dzieci.

4

@Xaviball Jeśli dobrze pamiętam to na tym etapie spokojnie mogłeś otworzyć cdrom i pisać na klawiaturze klucz, który był jeden jedyny wyjątkowy dla wszystkich :)

2

@ProMILs a to ciekawe bo nadal chyba można? Czy nie? Czy czasem silnik elektryczny też musi ktoś zamontować czy on się sam montuje? A może się Ch. Sprzedają nowe auta? Czytaj Dacie?
Pomogę Ci, bo warto czasem czytać dalej.
"Przyczyny to m.in. uruchomienie linii produkcyjnej modelu Dacia Jogger w Maroku. Oprócz tego zwolnienia mają dotknąć m.in. działy, które podlegają robotyzacji i automatyzacji i w związku z tym będą potrzebowały mniej personelu."

Czyli to koszty które w Europie rosną, w krajach takich jak my, Rumunia, tania siła robocza to mit. Firmy będą sprdl po za Europe, a i Robotyka też ludzi zastąpi. Patrz no kur. Nie Tusk

2



Ten Tusk to i na Węgrzech i w Rumunii rządzi. Wszędzie źle

4

@Faro zaraz się połamie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?