tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 przecież to biznes. Kto największym zwolennikiem Trumpa? Musk, najbogatszy człowiek świata. Robi to zapewne bo chce biednym pomoc.
0
@koziar nie no Biden był jednak gorszy :)
1
@blakkudium on powinien przejąć jakaś reprezentację
0
@MESSIah16 żył krzywdząc innych zrozum
0
@mordini123 a co tam leci na tym viaplay?
0
@Linnox ma to samo, bo obaj to politycy. Więc ma wszystko wspólnego. Co do oddychania to ty się spioles ja normalnie napisałem co chyba spowodowało napięcie u ciebie. Więc oddychaj mistrzu
0
@draxidox anuluje zaraz po 100 Mentzena
0
@PatrychoO może dlatego że to ważne w kontekście wojny na UA?
0
@patrykzmc2000 Dla Deco :) Zawsze si opłaca, to mistrz biznesu
0
@cules100pro Ale jestem zaskoczony :)
0
@Lucerfi Ta bo wyborcy Konfederacji znają program Konfederacji, oprócz sloganów bez podatków itd.
0
@Aragorn33 Po prostu wiedza, że nie był od niej lepszy, a to już boli skoro ona taka pusta podobno.
0
@RafaPL Może zaakceptuj, że Trump wypadł tak samo nijako jak ona. No ale to prawa strona wszędzie spiski, afery.
9
A co robert sam ma zrobić. Cała zespół grał straszny szajs, zero pressingu, zero celnych podań, obraz gry to rozpacz. Piłkarz grajacy na 9-ce potrzebuje podań, a tu nic. Robert powinien zrezygnować z kadry, skoro są lepsi napastnicy niż on. Zawsze jak zagramy źle krytykuje się Lewego.
2
@Tomason a może poprostu była lepsza? Zresztą ostatnim zdaniem wyjaśniłeś czemu uważasz że z litości jej dali
0
@mekston poprostu mnie dziwiło że nie powołał na oba.
0
@Kidd a to nie wiedziałem. A to on czerwo wyłapał?
0
Brazylia gra piach od dawna i nie powołuje Raphinhi. Ciekawe o co tu chodzi.
0
@Kgorecki2500 ostatnio te debaty w USA też słabsze. Pytania wszyscy znają, to raczej monologi niż debata
1
@Sysia11 siedzi z wardega na chacie i ma bekę z ludzi co widza tu aferke. Kaska leci
0
@Technik takiego zapisu nikt z agentów nie da wrzucić w kontrakt. Ale obecnie w Barcelonie mają zapisy co do pensji za l4. Ale Fdj nic podpisać nie chce, wiadomo.
0
@KonopaaEagle przebije sprzedaż. Więc że tak ci powiem my odpadamy przy 10mln
0
@Marian_Pazdzioch Real mucilismy aż miło
0
Komentarz usunięty
1
@misterio no dobra, a na chłopski rozum co im to dało, co dzięki temu mamy?
0
@Pedri16Future akurat w chwili niby pseudo afery, bo w sumie dokładnie to samo pokazał wardega, co już było, odpalają nowa federację. Na pewno przypadek. Robią was jak dzieci.
4
@Xaviball Jeśli dobrze pamiętam to na tym etapie spokojnie mogłeś otworzyć cdrom i pisać na klawiaturze klucz, który był jeden jedyny wyjątkowy dla wszystkich :)
2
@ProMILs a to ciekawe bo nadal chyba można? Czy nie? Czy czasem silnik elektryczny też musi ktoś zamontować czy on się sam montuje? A może się Ch. Sprzedają nowe auta? Czytaj Dacie?
Pomogę Ci, bo warto czasem czytać dalej.
"Przyczyny to m.in. uruchomienie linii produkcyjnej modelu Dacia Jogger w Maroku. Oprócz tego zwolnienia mają dotknąć m.in. działy, które podlegają robotyzacji i automatyzacji i w związku z tym będą potrzebowały mniej personelu."
Czyli to koszty które w Europie rosną, w krajach takich jak my, Rumunia, tania siła robocza to mit. Firmy będą sprdl po za Europe, a i Robotyka też ludzi zastąpi. Patrz no kur. Nie Tusk
2
Ten Tusk to i na Węgrzech i w Rumunii rządzi. Wszędzie źle
4
@Faro zaraz się połamie