tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium miało być lepiej. Jak to sztab Xaviego zjeb. A Kontuzji tyle samo
1
@Heros11 Dlaczego akurat od 17/18?
0
@betonito Dopisz Lisa tego Papjeza i masz armie na tym samym poziomie
0
@Lucerfi Przykre, że juz wie ze o nic nie walczy a o przyszłe stołki to wyjeb. ma w dramaty ludzi których reprezentuje.
1
@Lucerfi tak jak napisałem, dobrze ze nie przeszkadza, ale wizerunkowo on nic nie robi. Nawet by pojechał do tych miejsc gdzie fala juz zeszła, jest PREZYDENTEM KRAJU. Pokazac ci jak funkcjonuje Czeski Prezydent, gdzie jest? A Duda wali Dożynki, a za 2 dni wali na kampanie Trumpa do USA. Tak jak pisze, nie mówie o rządzeniu tym co sie dzieje, ale reprezentowaniu Polaków.
0
Ale Duda jedzie po swojej opinii. Tak ma spore nadal poparcie w tym kraju.
Dobrze, że nie przeszkadza, ale on sie zachowuje jakby w tym kraju obecnie nic sie nie działo.
0
@ViscaelBarca2007 A o kim piszesz?
0
@tristan87 Zobacz na te bloki, nowe osiedle, chodz nie wierze by nie byli ubezpieczeni w mieście, na nowych blokach
0
@fart Zagrożenie może tak, ale czy na całości miasta? Podtopień nie bedzie? W sumie już by raczej worki tam wrzucali
0
Wrocław!! Myslicie że te bloczki sa bezpieczne?
0
@tristan87 Mysle że duzo ludzi moze zrezygnowac z mieszkania w takich miejscach. Budowa tych zbiorników których nie chcieli to też spadek wartości takich mieszkań. Jedno jest pewne, przejebane mają
1
Podać dane ich w TV, Radio, Internecie - niech rodzina, znajomi wiedza kim sa tacy ludzie. Zaboli znacznie bardziej
Portal remiza.pl informuje, że policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o szabrownictwo w Lewinie Brzeskim. Strażacy zgłosili obecność obcego samochodu na ewakuowanym terenie. Zatrzymani, 39- i 40-latek z Rudy Śląskiej, nie potrafili wyjaśnić, dlaczego tam przebywają. Ustalono, że poruszali się skradzionym mercedesem.
1
@maciar no wilgoc na fundamentach, ścianach itd. To masakra
0
@cules100pro no ale nie 100% podwyżki, Polsatowi przecież coś płacili za te kanały. Moim zdaniem doja teraz na Maxa.
2
No to grubo będzie, chodź się nie zdziwię że i ten wal może nielegalnie :) albo miał prawo go przekopać. Ten kraj w niczym mnie nie zdziwi
"Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze otworzyła śledztwo, które dotyczy nieuprawnionego wykopu przepustu w wale przeciwpowodziowym w tym mieście. Doszło do tego w niedzielę 15 września. Śledczy sprawdzą, czy nie sprowadziło to bezpośredniego niebezpieczeństwo zalania ulicy Sobieszowskiej i miejscowych zabudowań. W niedzielę na terenie jednego z miejscowych hoteli koparki przekopały wały, co spowodowało, że woda wydostała się na ulice miasta. Mieszkańcy alarmowali, że właściciel zrobił to kosztem mieszkańców, by ratować hotel."
0
@cules100pro Miałem za 40zł w C+ sport all, Eleven i polsat sport premium. 240zł za 6 m-cy z góry. Od 2 lat z tej promocji korzystałem. Teraz to jakaś patologia 75zł za miesiac :)) To 100% podwyżka. Ale fakt jest jeden, zawsze czekałem az 2 kolejki miną i dopiero wtedy dawali ta promocje, wiec tu tez sobie poczekam, moim zdaniem jeleni szukają.
Oferta o kótrej pisze to c+ online.
1
@mrboom Pokaz mi jeden wpis tego pseudo dziennikarza prawdziwy " David Bernabéu" Na prawde zostawcie juz tego Xaviego, dziennikarze szukaja rozgłosu i tyle. Było minęło. Jak powie Xavi na forum to co czytasz to ok, ale przez dziennikarzy? Dziennikarzy którzy kompromitują się na każdym kroku?
1
@cules100pro Ceny C+ vs to co było z Polsta sport Premium to jakaś patologia 75zł miesiecznie :) A płaciłem 40zł :)
5
Premier chyba trochę ugra na tej katastrofie. Sucha statystyka ocenia skuteczność działań. Jak może być jeden aresztowany i słusznie to sprawdzi.
"Nie jestem pewien, czy tych interwencji policji nie potrzeba więcej. Będę pytał na miejscu, czy nie trzeba wzmocnić działań policji i zabezpieczenia mienia mieszkańców, żeby nie dochodziło do aktów wandalizmu i szabrownictwa. Powiem o tym wieczorem, po wizji lokalnej - zapewnia premier."
0
@Panpiwkarz tam nie musisz. Te same bakterie co u nas. A kolega nie złapał klątwy, tylko pewnie się zatruł, w Polsce też się przecież pokarmowo zatrujesz
2
"Potrzebujemy pilnie uruchomić wojsko, aby przeprowadzić patrole wałów i sprawdzić, czy jest szczelny. To nie jest woda z Nysy Kłodzkiej i Odry, tylko ze zbiornika. Nie wiedzieliśmy, że Tauron zrzuci wodę. Ale przygotowujemy się - tak z kolei prezeska Wód Polskich mówi o sytuacji w Marszowicach. Kopczyńska podkreśliła ogromne zaangażowanie wojska. "
Nie wiedzieli ze tauron zrzuci wodę, tamten zbiornik nie ich więc nie wiedza nic. Ale głów w tych wodach, imgw musi polecieć. W takich instytucjach muszą być tylko eksperci a nie ludzie zatrudnieni przez polityków
1
@Kapitan hawk to jest dokładnie to stare universum TVP.
1
@kamyk_23 tylko my szybko zapominamy
2
@Kidd bo zatrudnia się niekompetente osoby w imgw. Ja wolę mieć po pierwsze radar, oraz grupę, łowcy burz oraz Pomorski alert, wiarygodnie, odpalasz prognozę imgw lokalna i kompletne bzdury, tam siedzą stare dziady z wiedzą z przed 40 lat.
1
@Czerwo64 Poczekajcie z 2 kolejki. C+ wpierw zgarnie za duża kwotę pierwsza grupę ludzi, po tym czasie poleca promki i sprzedaż gdzie indziej.
0
@Kidd Akurat blok będzie robił za wał powodziowy
28
Na siepomaga juz 10 baniek dla powodzian, a ta zbiórka ma 1 dzień. 144tys osób wpłaciło, co daje 100zł średnio. Szacun dla ludzi
3
@WiernyKatalonii Kazali mu podrzucić auto na innej ulicy, podrzucił, nie rozumiem o co wam chodzi.
7
@michal26 pisałem to wcześniej, oni codziennie dostają sprzeczne informacje od tych Dyrektorów wód itd,. Wiec zapytał wprost by nie wyjść znowu na durnia. Tak jak Duda nie musi się znać na taktyce wojennej tak Premier znać na Powodziach. Od tego są kur. ludzie zatrudnieni w jednostkach od tego.
1
@tomek8756 Z Dożynek mu Duda podrzucił Inpostem, podobno InPost za free na tereny gdzie jest Donek