tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten Tusk to i na Węgrzech i w Rumunii rządzi. Wszędzie źle
4
@Faro zaraz się połamie
2
@Deviler a co to da obecnie? Każda gra działa na poprzednie wersję konsol. Jakość ta sama, przyszłościowo ok, ale teraz z pewnie wyższa cena bez sensu
0
Komentarz usunięty
0
@Kazragore powinieneś skorzystać z pomocy specjalisty. W szkole mają się faceci grzmocic bo obaj chca. To może na ulicy niech się walą już
0
@JarekS wszystko tu znika. Kazdy komentarz, ja nie wiem o czym mozna jeszcze pisać.
0
Komentarz usunięty
0
@Arden Media pisza ze Leao u nas bedzie, Neymar itd. Good luck w swiecie mediów dookoła Barcelony. Wiarygodność 0
Koeman powiedział na tydzien przed mistrzostwami ze FDJ potrzebuje 3 tygodni, leczenie zachowawcze, mineły 3 miesiace, termin nikt nie wie. Sam sobie odpowiedz. A to jest fakt a nie bzdury mediów
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@Kamilos84 Problem obecnie cen energii to nie problem Całej Europy. To Polska i kilka innych kwiatków ch. zrobili przez lata z modernizacja
0
@pt9 wynajmij firmę. Oni nawet wyremontują bo biorą na klatę stan mieszkania . Zapłacą co za rok z góry
0
@pt9 ty normalny jesteś? :) to w chwaszczynie znam osobę co płaci 3700 za 62m2. A co dopiero centrum Gdańska
0
@Kazragore w szkole ksiądz ma dymać kolegę? I jest ok, no bo to przecież nie na siłę?
1
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 mnie to zastanawia co nasi mają w głowach. Te podania do nikogo, Kur no wracaja mecze jak te z Mołdawia, Albania. Bardzo mizernie wygląda polska piłka. Myślałem że Probierz to poprawił bo początki nie były złe, tzn były zalazki jakieś właśnie taktyki. Ale znowu to wygląda komicznie
0
@FcPortoFan1999 pisze te od czasów Sousy. Uważam że obecne nasze pokolenie jest bardzo średnie. Tzn. My powinniśmy być wybieganym zespołem i grać presingiem, ale nasi piłkarze w 50% grzeją ławę i fizycznie mocno nie dojeżdżają. Za lewym latami będziemy płakać.
0
@FcPortoFan1999 Piotrek ma tyle podań w całej karierze reprezentacyjnej, a Moder ma najwięcej straconych piłek to też statystyka
2
@MichuZ44 o ho. Badanie ekg. Co najmniej 6 lat l4
1
Nasi to jak łapią kontuzje to na pełnej piz. Powrót 12 miesięcy
0
@FCB24 właśnie widze po przyjsciu Roque.
5
@Cule1234 cały Koeman. Lubi, nie lubi.
5
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle to wie tylko Probierz. Koleś z taką formą nie ma prawa grać
0
@Rastafarnianin Moder nie gra, jak ma mieć formę. U nas połowa siedzi na ławce, widać wyraźnie jak wyglądają fizycznie. To lepiej już z ekstraklasy brać tych co biegają, umiejętności nie mamy, więc powinniśmy fizycznie grać, ze Szkocja to dokładnie tak samo wyglądało.
0
@Safrani widać że ktoś tu chciał odszkodowanie wymusić, a tu klops kamerka
0
@MeS5i_99 a to rewanżu nie ma?
4
Nie zasłużyliśmy tu na nic więcej niż jest. Beznadziejna gra z 1,5 akcji wymęczonej. Chorwaci to tu z 5 powinni wbić.
0
@KrwawiaceoczyVEB Zobacz na ławkę. My mamy słabiutka kadrę