tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 tam wszyscy słabi strasznie
2
@tristan87 Ciekawe bo ja go widziałem w Kłodzku czyli tam gdzie najtrudniej
4
No to się niech tam trzymają
1
@adi7adi8 maja sytuacje. Domkną RSS, ale w obronie nie wyglada to dobrze. Oj brakuje im Krosa
0
@Jonyx tez maja sytuacje. Taki wesoły meczyk
0
Jakie drewno o matko :D
0
Ale RSS jest wolne, pogubione. Tu będzie gładko dla RM
4
Jak można domu nie ubezpieczać?
4
:) W sumie może się przydać. Zrobi to do czego wygląd dostosowała to i morale facetów co worki z piaskiem nosza urosną. Ciśnienie zrzuca
https://x.com/gregor_konop/status/1834921531845026250
0
@RoberDzik Jak znam życie kto inny wypadnie
25
@beter2 Jemu chodzi o rozwój o prace. I zdecydowanie ma rację
2
Ciężko nazwać to graniem, skoro siedzi i grzeje ławę. Mało szans daje mu flick
2
Patrząc na obecnie kino i jak słabe filmy wychodzą to Bollywood jest juz ciekawsze :D
1
@FCB_dimiC najgorsze idzie, nie dość że lać ma jeszcze dobe to z Czech zacznie wszystko wpadać.
3
@tomek8756 Świat juz tak debileje ze aż boje się co wymyśla jutro.
0
Nieźle sprzęt wyglada,, do końca oglądać.
https://x.com/Zanfa/status/1834609116720800039
2
@cules100pro myślę że prezesa klubu piłkarskiego ocenia się po trofeach oraz stanie finansowym klubu. Wnioski chyba każdy sam powinien wyciągnąć.
0
@Ptasior czekałem na najważniejszy argument. Tak samo możemy powiedzieć na kradnacych polityków, to idź i zostań politykiem
0
@kejdzi Czyli jednak nie pomyślałeś. No trudno
0
@Lucyfffer Najlepiej by zatrzymała się na poboczu wystawiła nogę może jakiś tirowiec podrzuci paliwo :D
0
@PatrykBarca płacisz za siedzenie i nic nie robienie, wiec chociaż się przydadzą
11
Agenci tych młodzików, spokojnie wyślemy wam filmiki.
2
@kejdzi Pomyślmy, Oryginał 100 Euro i więcej, tu 35Euro.
0
@barcafan1789 U nas po kontuzjach wrócił w beznadziejnej formie. Tu nie chodzi tylko o Brighton. No ale oby
0
@Lucyfffer Ta będzie pracować jak ktoś ich z L4 wyciągnie, albo uzbiera 4 chłopa z Terytolialsów.
0
@barcafan1789 On kiedyś był dynamiczny, obecnie jest wolny i zatracił wszystko z tamtego Fatiego.
0
Gdzie jest kur. Wojsko. Hajs dostać pierwsi.
1
@MrKozamm zainstaluj mu Operę, jeden przycisk uruchamia von na Europę. Nawet 3 latek sobie poradzi
0
@Szklaner Obecnie jednak tych zbiorników oraz wałów przeciwpowodziowych jest znacznie więcej. Punktowo gdzieś pewnie nas zaleje, ale jednak takiej tragedii jak z 1997 r nie będzie
1
@Comentateiro czego ludzie dla hajsu nie zrobią