0

@adamek20151 tam wszyscy słabi strasznie

2

@tristan87 Ciekawe bo ja go widziałem w Kłodzku czyli tam gdzie najtrudniej

4


No to się niech tam trzymają

1

@adi7adi8 maja sytuacje. Domkną RSS, ale w obronie nie wyglada to dobrze. Oj brakuje im Krosa

0

@Jonyx tez maja sytuacje. Taki wesoły meczyk

0

Jakie drewno o matko :D

0

Ale RSS jest wolne, pogubione. Tu będzie gładko dla RM

4

Jak można domu nie ubezpieczać?


4

:) W sumie może się przydać. Zrobi to do czego wygląd dostosowała to i morale facetów co worki z piaskiem nosza urosną. Ciśnienie zrzuca
https://x.com/gregor_konop/status/1834921531845026250

0

@RoberDzik Jak znam życie kto inny wypadnie

25

@beter2 Jemu chodzi o rozwój o prace. I zdecydowanie ma rację

2

Ciężko nazwać to graniem, skoro siedzi i grzeje ławę. Mało szans daje mu flick

2

Patrząc na obecnie kino i jak słabe filmy wychodzą to Bollywood jest juz ciekawsze :D


1

@FCB_dimiC najgorsze idzie, nie dość że lać ma jeszcze dobe to z Czech zacznie wszystko wpadać.

3

@tomek8756 Świat juz tak debileje ze aż boje się co wymyśla jutro.

0

Nieźle sprzęt wyglada,, do końca oglądać.

https://x.com/Zanfa/status/1834609116720800039

2

@cules100pro myślę że prezesa klubu piłkarskiego ocenia się po trofeach oraz stanie finansowym klubu. Wnioski chyba każdy sam powinien wyciągnąć.

0

@Ptasior czekałem na najważniejszy argument. Tak samo możemy powiedzieć na kradnacych polityków, to idź i zostań politykiem

0

@kejdzi Czyli jednak nie pomyślałeś. No trudno

0

@Lucyfffer Najlepiej by zatrzymała się na poboczu wystawiła nogę może jakiś tirowiec podrzuci paliwo :D

0

@PatrykBarca płacisz za siedzenie i nic nie robienie, wiec chociaż się przydadzą

11

Agenci tych młodzików, spokojnie wyślemy wam filmiki.

2

@kejdzi Pomyślmy, Oryginał 100 Euro i więcej, tu 35Euro.

0

@barcafan1789 U nas po kontuzjach wrócił w beznadziejnej formie. Tu nie chodzi tylko o Brighton. No ale oby

0

@Lucyfffer Ta będzie pracować jak ktoś ich z L4 wyciągnie, albo uzbiera 4 chłopa z Terytolialsów.

0

@barcafan1789 On kiedyś był dynamiczny, obecnie jest wolny i zatracił wszystko z tamtego Fatiego.

0



Gdzie jest kur. Wojsko. Hajs dostać pierwsi.

1

@MrKozamm zainstaluj mu Operę, jeden przycisk uruchamia von na Europę. Nawet 3 latek sobie poradzi

0

@Szklaner Obecnie jednak tych zbiorników oraz wałów przeciwpowodziowych jest znacznie więcej. Punktowo gdzieś pewnie nas zaleje, ale jednak takiej tragedii jak z 1997 r nie będzie

1

@Comentateiro czego ludzie dla hajsu nie zrobią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?