tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odcinkowy boję się zapytać kto?
0
@Barcanajlepszyteam uwielbiam ten argument. To jest tak jakby na argument lewizny polityków powiedzieć, zawsze mogłeś zostać politykiem i kraść a nie narzekasz ze oni kradną.
0
@Lewy952468xx niby Ansu, Fdj
0
@AlwaysBlaugrana ale skoro nie chca go w pierwszej druzynie to druga druzyna ma prawo go powołać.
8
@mientusek1407 mają być toalety i automaty z cola.
0
@Aureczek a to bez martwego?
1
@Kuchar A gdzie on narzeka na to co wymieniasz? Mówi, że miał problem z presja i oczekiwaniami, chyba ma prawo? Czy ma wstać rano powiedzieć, jebać to mam miliony i w dupie to mam. Jakie to łatwe jest.
0
@tristan87 teraz nie, ale moze tak byc ze zagra kilka meczy, źle stanie i wypadnie.
Patrzac na to co mowił Koeman można wywnioskować, że:
- po pierwszej kontuzji podjęto decyzje, że nie operuja bo FDJ potrzebny w lidze
- po drugiej pewnie nie chciał operacji bo ME
0
@Aureczek O jakich obciążeniach mówimy?
0
@barteq MD wiadomo że jest na zlecenie zarzadu. PR-owcy pieknie przygotuja odpowiedzi
0
Nie ma jak to sterowany wywiad gazeciarzy Laporty. Chodź pytania są dobre
0
@Jonyx no no. Perez potrafi, pomocnicy im się sypia to ich chronią. W przeciwieństwie do nas potrafią
1
@michal26 z Pegula Iga da radę, bardziej półfinał z Mucha może być trudny
14
@Marian_Pazdzioch dajcie temu Flickowi chociaż rok z oceną. Bo mam wrażenie że on już na równi z Pepem
1
Komentarz usunięty
1
@Death_voice pokaz mi taki przepis
1
@adi7adi8 nie dobrze w kontekście oby półfinału z Iga
1
@BorzyKrzys ta jest prdl. Nie wiem dla tej skrajnej lewicy to oni by urodzili dziecko, okazało by się że brzydkie to utylizować. Chore
0
@Lucyfffer że wam się chce.
0
@Lucyfffer Tu nie chcodzi o wolnośc słowa, a nie niepotrzebne spiny i napieprzanie sie skrajnych ugrupowań.
0
@Comentateiro moze poprostu to olać i nie pisać tego co redakcja nie chce?
3
@Arden I cały czas wszyscy winni tylko nie on
4
@Ojciec5tkidzieci Wspólnie ze Sławkiem odpływają w swojej głupocie.
0
@szkutnik91 oni nie mieli hajsu na obu. Nico był krecony do mediów by Socios sie nie obrazili.
5
@Pnog37 Strasznie wkurw. koleś. Wiec nawet mi go nie szkoda
8
@Luciano99 Tak zycie Fentanylowe
0
@Eto'o9 R10 Mecz był w czwartek. Dziś ci sie przypomniało
0
Eric ta sama kontuzja po 2tyg w kadrze, ten koleś miesiąc i nadal nie wiadomo kiedy. Ja prdl z czego on jest ulepiony?
1
@DLFCB z tego był karny :)))))
9
@FabianekMrozek nie było oferty za 40 baniek