0

@Odcinkowy boję się zapytać kto?

0

@Barcanajlepszyteam uwielbiam ten argument. To jest tak jakby na argument lewizny polityków powiedzieć, zawsze mogłeś zostać politykiem i kraść a nie narzekasz ze oni kradną.

0

@Lewy952468xx niby Ansu, Fdj

0

@AlwaysBlaugrana ale skoro nie chca go w pierwszej druzynie to druga druzyna ma prawo go powołać.

8

@mientusek1407 mają być toalety i automaty z cola.

0

@Aureczek a to bez martwego?

1

@Kuchar A gdzie on narzeka na to co wymieniasz? Mówi, że miał problem z presja i oczekiwaniami, chyba ma prawo? Czy ma wstać rano powiedzieć, jebać to mam miliony i w dupie to mam. Jakie to łatwe jest.

0

@tristan87 teraz nie, ale moze tak byc ze zagra kilka meczy, źle stanie i wypadnie.
Patrzac na to co mowił Koeman można wywnioskować, że:
- po pierwszej kontuzji podjęto decyzje, że nie operuja bo FDJ potrzebny w lidze
- po drugiej pewnie nie chciał operacji bo ME

0

@Aureczek O jakich obciążeniach mówimy?

0

@barteq MD wiadomo że jest na zlecenie zarzadu. PR-owcy pieknie przygotuja odpowiedzi

0

Nie ma jak to sterowany wywiad gazeciarzy Laporty. Chodź pytania są dobre


0

@Jonyx no no. Perez potrafi, pomocnicy im się sypia to ich chronią. W przeciwieństwie do nas potrafią

1

@michal26 z Pegula Iga da radę, bardziej półfinał z Mucha może być trudny

14

@Marian_Pazdzioch dajcie temu Flickowi chociaż rok z oceną. Bo mam wrażenie że on już na równi z Pepem

1

Komentarz usunięty

1

@Death_voice pokaz mi taki przepis

1

@adi7adi8 nie dobrze w kontekście oby półfinału z Iga

1

@BorzyKrzys ta jest prdl. Nie wiem dla tej skrajnej lewicy to oni by urodzili dziecko, okazało by się że brzydkie to utylizować. Chore

0

@Lucyfffer że wam się chce.

0

@Lucyfffer Tu nie chcodzi o wolnośc słowa, a nie niepotrzebne spiny i napieprzanie sie skrajnych ugrupowań.

0

@Comentateiro moze poprostu to olać i nie pisać tego co redakcja nie chce?

3

@Arden I cały czas wszyscy winni tylko nie on

4

@Ojciec5tkidzieci Wspólnie ze Sławkiem odpływają w swojej głupocie.

0

@szkutnik91 oni nie mieli hajsu na obu. Nico był krecony do mediów by Socios sie nie obrazili.

5

@Pnog37 Strasznie wkurw. koleś. Wiec nawet mi go nie szkoda

8

@Luciano99 Tak zycie Fentanylowe

0

@Eto'o9 R10 Mecz był w czwartek. Dziś ci sie przypomniało

0

Eric ta sama kontuzja po 2tyg w kadrze, ten koleś miesiąc i nadal nie wiadomo kiedy. Ja prdl z czego on jest ulepiony?

1

@DLFCB z tego był karny :)))))

9

@FabianekMrozek nie było oferty za 40 baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?