tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato kolejny napastnik do Realu? Pozabijają się tam
2
23.10 Bayern
27.10 Real Madryt
To ci wylosowali
1
@Comentateiro ale on jest tragiczny, tylko obwinianie go za wynik? Nasza lewa strona to katastrofa. Z Balde Martinem na czele. Szkoda, ale może coś w styczniu wymyśla.
0
@jacobFCB on miał 19 lat. Nie był znany, to szczyle. To nie powinno być nic na czym tyle ci ludzie zarabiają. No ale to pokazuje czym żyje obecne pokolenie. Drugi film Wardegi jest o tym samym a on w dobę ma 2 banki
7
Też tak balonem potrafię
2
@Comentateiro rozumiem że zespół grał słabo z Valencia i Rayo w pierwszych 20-30 minutach przez lewego napastnika. Zaraz napiszecie że to wina Xaviego. W Barcelonie nadal jeden element się nie zmienił, jak rywal mocno presingiem gra to wyglądamy beznadziejnie. Bilbao presingiem nie grało i zobacz nawet z ferranem dobrze to wyglądało
0
@FabianekMrozek I każdy ze sobą gada, tworzy programy, później wspólnie ćpa, zarabia miliony i patrzy jak ludzie w necie się nakręcają.
0
@jacobFCB chodzi o to że obejrzałeś i myślałem że coś tam faktycznie jest. A tam kompletnie nie ma niczego, koleś prdl cały czas farmazony że 19 latek pisał do 14 latki. Masakra afera na cały świat i internet.
0
@jacobFCB Dzięki takim jak ty, mówię dobra zobaczę, po 15 minutach wyłączyłem. To jest dokładnie to samo co pierwsze ale owinięte inaczej. Ja prdl jak wy nakręcacie im hajs
3
"Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom żyje się coraz lepiej. Muszę dodać że jesteśmy uczciwi"
3
@Xaviball przecież o to chodzi. To wszystko robione by dzieci się nakręcał, sterowane, reżyserowane. A za miesiąc usiada do wspólnego ćpania.
0
@Linnox stawiam że damski tenis obecnie jest B. Słaby
0
@tomek8756 mógł nie kraść i wykorzystywać władzy.
0
@MesQueUnClub_87 to jest tak jakbyś zadał pytanie, jaki samochód pali najwięcej.
Czerwony, niebieski, biały czy czarny
2
@Peciak tak trochę jakbyś wymagał od Macierewicza wiedzy o taktyce wojennej. Ty naprawdę myślisz że w polityce większość ministrów jest kompetentych w ministerstwie którym zarządzają? Oni ludzi mają od tego, nie może że dobre, ale jednak, to polityka
0
@Kgorecki2500 przecież kupili, a później zapomnieli o uzbrojeniu tego gówna, szkoleniach. Poczytaj.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/samoloty-fa-50-byly-uziemione-ogromne-problemy-wojska-z-koreanskimi-maszynami/g13bc0w
Dodam że tak jest ze wszystkim w wojsku. Kupili też helikoptery, wyobraź sobie że turystyczne, bo nie można do nich uzbrojenia zamontować. Więc Kur. Sobie będą chyba granatami z nich zrzucać.
Jest ogromny problem ze zbrojeniem wojska, amunicji brak, mam kumpla w ratownictwie, z 3 helikopterów 1 kleją by wogole latać. A hajs wydawany co roku w mld.
2
@Marian_Pazdzioch a co Koreańskie gówno zakupione przez PiS nie lata? Szok i nie dowierzanie. Wydają od 8 lat na zbrojenie mld, w sumie najwięcej w Europie a Kur. Uzbrojenie jak za krzyżaków. Pieprz. Kraj walkarzy.
0
@Rust_Cohle chce dostać like z zarządu strony.
3
@Pawel13sz ten to na plaży był u nas.
3
@Rust_Cohle nie, bez niego to pewnie la bamby czytać się nie da
3
@MesQueUnClub96 ułożył, ułożył. Instrukcja była Ch. A poza tym ktoś ją zjadł
0
@mientusek1407 Bo gra na 10-ce pisze. Nie chodzi mi, że słaby, ale on gra dobrze tylko na tej pozycji, a tam mamy Olmo i Pedriego
@JimMorrisonFCB wiem ze jest, ale gdyby był potrzebny w 1 zespole to by powołanie miał
0
@kuz w reprezentacji on akurat ma niezłe statystyki
0
O ho ulubieńca La Bamby Fermina nie ma. Czyżbym nie tylko ja nie widział w nim takiego potencjału? Tzn. potencjał ma na 10-tke, a tam jest właśnie Olmo i Pedri
1
@Ojciec5tkidzieci cało to Chelsea to jeden wielki wał
1
@Arden W meczu z Rayo tez odbił sie od napastnika. TS wtedy nam dupe uratował
0
No i Erica jutro dac na DM, orłem nie jest, ale potencjał ma tam.
0
@FcPortoFan1999 Jep masz racje, lata pomyliłem.
0
@FcPortoFan1999 A to rok temu Alcaraz nie wygrał?
0
@Comentateiro Szkoda nby było stracic pkt.