0

@peetwithbarca martwica mózgów

1

@adi7adi8 zdrowa mucha to świetna mucha.

1

Kurde no Real jeszcze kogoś jutro kupi jak tak będą męczyć się. Najlepiej jakiegoś lewego napastnika

0

@mordini123 tam podobno coś jest między nią a trenerem i nie do końca jest to sport. Ale to pudelkowe plotki

0

@Stinger_ a może chce mu dać odpocząć. Czy lepiej czekać na kontuzje?

0

@mordini123 coś się posypała Ryba od kilku miesięcy.

0

@Faro z każdego dwa

0

@kakusus który z nich ma chodź 5% pojęcia o defensywie. To jakby zagrać 3*9 w napadzie

1

@esem91 masz news też innego dziennikarza, że jest dobrze.

4

Jest info ze koniec transferów. Nie zapomnijcie się nakręcić jak Bogdan z dworca na Twitterze wrzuci że interesujemy się tam kimś, kasa coś tam coś.

0

@Safrani i ty wierzysz ze my zagramy na nowym stadionie :)

0

@Bartula Mistrzu
- plaza
- piekne miasto
- rodzina
- dzidzia
- pogoda
no i 35 baniek
on nie chce odejsc, a jak juz odejdzie za darmo z podpisem w nowym klubie i prowizja

1

@DiSBlaDE Na start wykupiłbym Tour Barcelona, tam sobie bedziesz jeździć 2 dni po tym co chcesz kiedy chcesz. Mapke masz i sobie wybierasz gdzie wysiadasz i co ogladasz

4

@VegetaPolska no to skoro czujesz sie z tym ok, to w czym masz problem. Twwoje odczucia sa wazne a nie la bamby.
Ps. Może masz tysiaka pożyczyć do 1-ego ?

5

@Marian_Pazdzioch Tylko to musi isc na UZBROJENIE, a nie kur. w odprawy dla Żołnierzy, my wydajemy od czasu Pisu ogromne ilosci na Wojsko, a ani Helikopterów, ani samolotów, ani czołgów, nic nie dojechało, a hajs leci kosmiczny.

1

@Marian_Pazdzioch no to akurat prawda. Weszli w nie swoje powiedzieli, prosze sie rozbroic i oddać nam kraj. Wtedy kończymy wojne

0

@Yoshi94 Pytanie czy ktoś kto to wymyślił wie :)

0

@Messibestplayerintheworld nie jestesmy w 1:1. Wiec pustak nie u mnie

7

Lapcio rzuca kwity.


0

@Maras855 #Decoout - 10% #szwagryLaporty 20%

0

@Yoshi94 Ojj Juve gra świetnie pod wodza nowego trenera. Arsenal gra jednak piłka i tu moglibyśmy powalczyć.
Aston Villa nie możesz jak bedzie City

0

@partymaker Bo to pokazuje jak krótki jest Laporta

0

@Kamiloza91 Ok, dogadane, nie bedze Rabiota

0

@Messibestplayerintheworld :) Kolesia za 4 banki z pensja sprzataczki nie mogli, to zrobia kolesia za 30 baniek? Masz coś z głowa?

1


Jak ci durnie znowu oddadza Środkowego obronce, albo i nawet DM to nie wiem jak ocenic ten zajeb. zarzad idiotów

4

@vangoor Pojawił sie niespodziewanie wyrok sadu, że Barca nie może wypowiedzieć umowy Nikez. Nagle plan misterny poszedł w pizdu

0

@Eto'o9 R10 Co ma to do zajeżdzania dzieci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0



HM. No to grupa śmierci
1. City, Bayern, Juventus, Leverkusen, Sporting, Feyenord, Monaco, Sparta Praga / nie moga byc 2 druzyny z tego samego kraju

1

@kanver_ nic to nie zmienia Pep mówił od początku, że Foden jest świetny. I co, no i grał nawet słabszymi, a Foden wprowadzał z głową. U nas 17 latek kopnie piłkę i co i gra wszystko od dechy do dechy. Czy Cubarsi musiał grać za Xaviego później wszystko? Nie, nie musiał a grał. I tak zajada dzieci. Czemu Bernal grał 100 minut? Rozumiem że nie mogliśmy go zdjąć i wprowadzić Cassado? Tylko wchodził ofensywny Fermin jako 10? Po co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?