tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Szakalaka12369 tu info od ekspertów. Powiem więcej strata miała być większa. Ale w dyskusje nie wejdę, przecież w 3 miesiące po dymisji Obajtka to pewnie wina nowych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zyski-Grupy-Orlen-zniknely-Gigant-ze-strata-i-tnie-inwestycje-8800168.html
A tu reakcja inwestorów, chyba coś tam się znają.
Reakcja inwestorów na pokazane dane były pozytywna, a kurs spółki zyskał 4,9 proc. na sesji następującej po publikacji szacunkowych wybranych danych finansowych.
1
@Marian_Pazdzioch Polska wydaje. Zapytaj o stan wojska. Jesteśmy w katatsrrifalnym stanie. Wydawać, a wydawać głupio to nic ci nie da.
3
@Fenelon hehe, internety zawsze wygrają
0
@ShawnC potwierdzały źródła że nie jest.
0
@Rifek to prawda
0
@PW27 gdyby nie one ten klub by się zamknął. Ll zmusiła Barce obniżyć pensje z 70% przychodu!!! 70%.
0
@Aragorn33 nie moga zarejestrować Olmo ale Taha zarejestrują
0
@Mocher w styczniu sobie pogra
0
@barteq Laporta i wal. W życiu
6
@Eto'o9 R10 jak go wyrejestruja to nie zagra do stycznia
1
@Aragorn33 rozumiem że Inigo Cubarsi pół roku?
0
Jeśli Christensen wypada do stycznia to oni się jeszcze zastanawiają by sprzedać Erica :) grubo
0
@SzwejkGT dwa sezony po za lm i z klubu nie masz co zbierać.
0
@ShawnC w miejsce Araujo jest Inigo :) tak dobrze czytasz :)
0
@aspr1me patrząc jak socios ma wyjeb. W to co Laporta robi o poprzednikach nie wspominając to myślę że bylibyśmy bankrutem bez aktywów.
1
@tomek8756 wiem, tylko on zrozumiałem chce odejść w tydzień.
5
@VegetaPolska ostatni tydzień? Nie wiem czy wiesz, ale wypowiedzenie jest miesięczne. Więc postawienie pracodawcy że za 7 dni mnie nie ma, to nie musi się zgodzić
0
@VeB 1899 bo Nico powiedział nie
1
@Pnog37 pozwól że ma całkowicie inne zdanie.
0
@Pnog37 Bo mamy wielkiego Balde i 23 latka co do wczoraj grał w 3 lidze jako zmiennika.
0
Ansu dostaje 10, Ferran zostaje - nie wierze w jakikolwiek transfer na lewe skrzydło.
Szybciej jak juz jakims cudem uzbieraja hajs kupia lewe wahadło albo za Erica.
1
@Derean tier 1. Jak możesz nie wierzyć :)
3
@Bulbulator statystyka mówi, najwięcej wypadków powodują nowi kierowcy, młodzi kierowcy. Obnixmy próg wejścia. Ma sens
1
@joloskyy Po 3 meczach to nic nie znaczy. Potwierdzenie ze dobrze idzie dla wszystkich to bedzie w LM. Jak zaczniemy wygrywać ze znanymi markami to da kopa w zespole. W lidze 3 mecze nic nie znacza. Jedna porazka i bedzie krzyk
1
@pacior95 To ze patologiczny pomysł i az niewiarygodny wlasnie zdementował Betis.
1
@Messibestplayerintheworld w tym klubie obecnie wszystko jest klejone klejem biurowym.
3
@Comentateiro spokojnie, remis, albo wygrana w słabym stylu i bedzie wszyscy out
2
@Kidd Po koncu poprzedniego sezonu powinien polecieć.
1
@Messibestplayerintheworld Bo jego miejsce nie jest w klubie takim jak Barca
0
@Szklaner to ze to patologiczne wypozyczenie. Kupuje pilkarza, a za wypozyczenie teoretycznie to wrecz my placimy a nie oni. Kabaret