0

@Cvzx a normalny lewy obrońca blokuje, a pivot blokuje. Zespol z polowy boiska nie wychodzi, odbija się jak juniorzy od każdego z Rayo, ale to oczywiście TS winny.

0

Jestem w szoku 23 latek z 3 ligi ustawiony jak junior. No ale dalej udawajmy ze nie potrzebujemy lewego wahadła

0

@Lucyfffer no no , a Laporta otwiera sklep w Madrycie.

0

Idę na trening. To co Iga gra to ...

0

Masakra poziom meczu tenisa. Masakra, ja nie wiem czy rywalka Igi ma jakiś winner w tym secie, a jest 5-4. Milion błędów Igi.

0

@FcPortoFan1999 dla mnie jest arogancki. A takich mało kto lubi

0

@FcPortoFan1999 jego mało kto lubi. Ciężki jest chłopak

0

@FcPortoFan1999 na pewno jest zmęczona. Nie wiem czym. Chodz zobacz ile ona ma meczy już, wyjazdów. To jest masakra dla człowieka. Uważam że za dużo grała w pierwszy pół roczu

0

@FcPortoFan1999 Nieeeee, ona na Olimpiadzie juz tak wygladała. Tak wiem, słabsza forma i tak daleko zachodzi, ale w Cincinati tez tak było, to ze ona do finału doszła to sama mówiła, że wielki sukces.

0

@FcPortoFan1999 Męczy ja tenis. Oczywiście tu wygra, ale ona juz błaga o koniec sezonu. Poprostu

2

Iga gra jak w Cincinati. Nic z tego nie będzie w tym roku juz w wielkim szlemie

0

@dominox1998 on ma wiecznie kontuzje

0

@AduŚ07 nie bedzie. Nie w tym okienku

1

@cules100pro Z moich informacji to nie prawda. Tyle samo wart moj news co tego czopa

0

@Trojanek23 Barca była bankrutem, zarobki ponad 70% przychodu wal na wale od 20lat. Patrzmy wpierw na siebie, a później wytykajmy innym

0



Pfi 50 baniek. Mami pińcet takich

1

@tristan87 Fajdek v2.

0

@barcowy1899 teraz jest tam gdzie udowodni swoj potencjał, prawda? Czy jak nie to znowu bedziemy w kosmosie szukać powodów

1

@Lucerfi No jak czytam ze Martin 23 letni ktory gral caly czas w 3 lidze wystrzeli :D No co zrobisz.

1

Nasza obrona to poziom Valencii

Obrońcy: Cubarsí, Balde, Iñigo Martínez, Koundé, Cuenca, Gerard Martin, Dominguez, Fort.

1

@Derean Nic z kontuzjami sie nei zmieniło. Leca na kilogramy jak zwykle

0

Tak samo Barca przedstawila umowe z Aramark czy jak im tam. A później LL i tak nie wziela tego pod uwage w FFP.

2

@Luciano99 i tak i nie. Ale pozwy mają poważne. Obecnie fakt, dobrze kupują, dobrze sprzedają

1

@tristan87 many many many. Tam są pieniądze to idzie. Logiczne w obecnych czasach

1

@Szakalaka12369 Nawet nie przeczytales artykułu wiec po co z toba gadac.

17

@Pawel13sz świetne wieści. Oby tak było, fizycznie już wygląda to lepiej.

8

@vangoor wyrejestruje bramkarzy by swojego Olmo zarejestrować

1

@Virusk3 a ja czytam że dementuje. Każdy czyta co chce przeczytać.

3

@Szakalaka12369 wpierw piszesz o różnicy orlen teraz a czasy pis. Jak dostałeś dane to mówisz o po 2008 :) co pokazuje co chcesz w tej dyskusji osiągnąć. A już sprzedaż o której nikt nigdzie nie mówi to nie wiem jak komentować. Skomentuj oddanie Lotosu. Bo na razie to pis sprzedał cześć Polskiego biznesu. Bez odbioru

5

@Szakalaka12369 tu info od ekspertów. Powiem więcej strata miała być większa. Ale w dyskusje nie wejdę, przecież w 3 miesiące po dymisji Obajtka to pewnie wina nowych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zyski-Grupy-Orlen-zniknely-Gigant-ze-strata-i-tnie-inwestycje-8800168.html

A tu reakcja inwestorów, chyba coś tam się znają.
Reakcja inwestorów na pokazane dane były pozytywna, a kurs spółki zyskał 4,9 proc. na sesji następującej po publikacji szacunkowych wybranych danych finansowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?