tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx a normalny lewy obrońca blokuje, a pivot blokuje. Zespol z polowy boiska nie wychodzi, odbija się jak juniorzy od każdego z Rayo, ale to oczywiście TS winny.
0
Jestem w szoku 23 latek z 3 ligi ustawiony jak junior. No ale dalej udawajmy ze nie potrzebujemy lewego wahadła
0
@Lucyfffer no no , a Laporta otwiera sklep w Madrycie.
0
Idę na trening. To co Iga gra to ...
0
Masakra poziom meczu tenisa. Masakra, ja nie wiem czy rywalka Igi ma jakiś winner w tym secie, a jest 5-4. Milion błędów Igi.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie jest arogancki. A takich mało kto lubi
0
@FcPortoFan1999 jego mało kto lubi. Ciężki jest chłopak
0
@FcPortoFan1999 na pewno jest zmęczona. Nie wiem czym. Chodz zobacz ile ona ma meczy już, wyjazdów. To jest masakra dla człowieka. Uważam że za dużo grała w pierwszy pół roczu
0
@FcPortoFan1999 Nieeeee, ona na Olimpiadzie juz tak wygladała. Tak wiem, słabsza forma i tak daleko zachodzi, ale w Cincinati tez tak było, to ze ona do finału doszła to sama mówiła, że wielki sukces.
0
@FcPortoFan1999 Męczy ja tenis. Oczywiście tu wygra, ale ona juz błaga o koniec sezonu. Poprostu
2
Iga gra jak w Cincinati. Nic z tego nie będzie w tym roku juz w wielkim szlemie
0
@dominox1998 on ma wiecznie kontuzje
0
@AduŚ07 nie bedzie. Nie w tym okienku
1
@cules100pro Z moich informacji to nie prawda. Tyle samo wart moj news co tego czopa
0
@Trojanek23 Barca była bankrutem, zarobki ponad 70% przychodu wal na wale od 20lat. Patrzmy wpierw na siebie, a później wytykajmy innym
0
Pfi 50 baniek. Mami pińcet takich
1
@tristan87 Fajdek v2.
0
@barcowy1899 teraz jest tam gdzie udowodni swoj potencjał, prawda? Czy jak nie to znowu bedziemy w kosmosie szukać powodów
1
@Lucerfi No jak czytam ze Martin 23 letni ktory gral caly czas w 3 lidze wystrzeli :D No co zrobisz.
1
Nasza obrona to poziom Valencii
Obrońcy: Cubarsí, Balde, Iñigo Martínez, Koundé, Cuenca, Gerard Martin, Dominguez, Fort.
1
@Derean Nic z kontuzjami sie nei zmieniło. Leca na kilogramy jak zwykle
0
Tak samo Barca przedstawila umowe z Aramark czy jak im tam. A później LL i tak nie wziela tego pod uwage w FFP.
2
@Luciano99 i tak i nie. Ale pozwy mają poważne. Obecnie fakt, dobrze kupują, dobrze sprzedają
1
@tristan87 many many many. Tam są pieniądze to idzie. Logiczne w obecnych czasach
1
@Szakalaka12369 Nawet nie przeczytales artykułu wiec po co z toba gadac.
17
@Pawel13sz świetne wieści. Oby tak było, fizycznie już wygląda to lepiej.
8
@vangoor wyrejestruje bramkarzy by swojego Olmo zarejestrować
1
@Virusk3 a ja czytam że dementuje. Każdy czyta co chce przeczytać.
3
@Szakalaka12369 wpierw piszesz o różnicy orlen teraz a czasy pis. Jak dostałeś dane to mówisz o po 2008 :) co pokazuje co chcesz w tej dyskusji osiągnąć. A już sprzedaż o której nikt nigdzie nie mówi to nie wiem jak komentować. Skomentuj oddanie Lotosu. Bo na razie to pis sprzedał cześć Polskiego biznesu. Bez odbioru
5
@Szakalaka12369 tu info od ekspertów. Powiem więcej strata miała być większa. Ale w dyskusje nie wejdę, przecież w 3 miesiące po dymisji Obajtka to pewnie wina nowych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zyski-Grupy-Orlen-zniknely-Gigant-ze-strata-i-tnie-inwestycje-8800168.html
A tu reakcja inwestorów, chyba coś tam się znają.
Reakcja inwestorów na pokazane dane były pozytywna, a kurs spółki zyskał 4,9 proc. na sesji następującej po publikacji szacunkowych wybranych danych finansowych.