3

@Aragorn33 napisałbym że to powinno otworzyć oczy na cały bełkot dziennikarski ale tu jak napisze @januszzwejherowa na Twitterze że Neymar powiedział tak, a Leo przywiezie go na koniu to ludzie w to uwierzą

0

@blakkudium wynocha z takimi piłkarzami

3

I o tym Koeman mówił, że FDJ i Barca spieprzyli kontuzje. Powinien przy pierwszej kontuzji być operowany, a ci reperowali go asekuracyjnie. Tylko to piłkarz musi się zgodzić na operacje.

0

@lntrowertyk szok i niedowierzanie. Olmo zarejestrowany wywaleniem Christensena, a kolejnego mieli zarejestrować? Jak?

1

@blakkudium kolejny orzeł na Var. A Var jest równie ważny co główny sędzia.

0

@Azi Barca nie ma problemów z przychodami, a z długami. I sprzedaż 49% inwestorowi pozwoli je spłacić oraz, że będzie miał kto patrzeć na łapska zarządu, socios tego nie robią.

1

@Mocher jaki klub odda ci kluczowa pozycje w styczniu

1

@Borry problem ostatniego meczu to problem i Soto ale i Var a kto tam siedział?

0

Reasumując wysrywy dziennikarskie.
Oprócz FRomano bo on twierdzi że tematu młodziaka do Barcy już nie ma.
Ktoś z zarządu, trener zadzwonili do piłkarza namawiają go by do nas przyszedł, on dał ok, a następnie powiedzieli ze my nie mamy ffp i jedz do Saldsburga? Czy Laporta może przestać ośmieszać nas na arenie narodowej?
Nie ma hajsu, dźwigni już nikt nie kupuje i jego wałów, trudno, nic nie wygramy to może w końcu ktoś przyjdzie po rozum do głowy i zmodyfikuje model socios

0

@gaucho104 dzięki ich naglasnianiu sędziowie po których jadą, w ich meczach jak już popełniają błąd to na ich korzyść. Lepiej nic nie robić

3

@Szakalaka12369 a tu dlaczego. No ale lepiej szczegółów nie podawać co?
Skąd taki wzrost kwoty nagród w tym roku? "Kiedy pracowano nad projektem budżetu Kancelarii Sejmu na 2024 r., planowano, że podwyżki dla pracowników wyniosą 7,7 proc. – tyle samo, co dla całej budżetówki" - przypomina serwis. Jednak po zmianie władzy i sformowaniu rządu przez Donalda Tuska, nastąpiła zmiana planów.

Premier obiecał pracownikom budżetówki 20-procentowe podwyżki. Nie obejmowało to jednak pracowników Kancelarii Sejmu i doprowadziło do głośnego sprzeciwu. "Z wewnętrznej sejmowej korespondencji, do jakiej dotarł 'Dziennik Gazeta Prawna' wynika, że choć na 20-proc. podwyżki urzędnicy w tym roku nie mogą liczyć, mają obiecane nagrody" - podaje "Fakt".

0

@jacobFCB nawet jakościowo by było wtf

1

@Luciano99 pewnie ffp

2

@Zoker ta sranie w banie

0

@bartekvisca nic się nie zmieniło. Takie granie od drugiej połowy jak za Xaviego i dużo indywidualnych błędów.

0

@Derean nasza pozycja nie jest dobra bo szukają pivota 2 dni przed końcem okienka.

0

@kamilop no to lepiej nie wyoozyczajmy. Bo za rok odejdzie, tragedia

0

@Derean Jak to jest ze my za wypożyczenie musimy płacić. A jak my wypożyczamy to wręcz doplacamy bo pensje opłacamy. Klub mem. Sprzedać te prdl 49% udziałów i wrócić do normalności.

0

@Pnog37 Deco jest na wakacjach. Ludzie Kur. Przestańcie wierzyć już w te bzdury. Koniec, finito z okienkiem

1

@Pnog37 Deco-Portugalczyk-przylecial do Portugalii. Szok i nie dowierzanie.

0

@Derean I to bardzo powazne kontuzje, a nie popierdółki

1

Sezon wystartował 3 tygodnie temu.


8

@trolownik Niezłe combo. To tak jakbys napisał kupuj Mercedesa/BMW/Golfa I

1

Błagać Thiago by wznowił kariere

0



A Franek na to, ale ja nie mam telefonu.
Araujo za darmoszke ucieknie

0

@esem91 czyli rok. Kalka kontuzji Gaviego.

1

@bstryyy a, to nie załapałem :)

0

@Who_you_mam wpisz w google "diablo Włodarczyk pobicie żony"
nie chce mi sie wklejac linków, bo to nie jeden przypadek.

0

@KacperVEB nie wiem

5

@fart Karny bez Varu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?