tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Toretto Bułka, mięso, ser, ogórek, sos. Proszę
4
Komentarz usunięty
1
@Jakchcesz haha piękny pocisk. Piękny
1
Yeah Gundo podpisał dokumenty. Za chwilę Olmo jest nasz. Wielki transfer, wielki
3
@Pawlusek Mistrzu oni Olmo zarejestrować nie mogą, a kupia kolejnego piłkarza 60 baniek, jednorazowej opłaty plus pensja. Nico nie ma i nie będzie. Koniec historii
5
@michal26 Wręcz identycznie, cały tydzień wyzywam to co się robi z klubu czegoś co człowiek ogląda od ponad 20lat. Jak narkotyk, wiem że jest obecnie bardzo trujący, ale nadal cisnę każdy mecz. Człowiek w każde okienko myśli sobie no już najgorsze za nami, to zarząd non stop dokarmia gow. :(
0
@Fizzy Womack w skrócie.
Mamy świetny skład, świetnych młodzików mistrzów europy i fantastycznego trenera, stadion się buduję, "teraz moment sztucznego wzruszenia grubego". Jestem dumny z bycia socios. Visca
0
@CZAJUN_119 odejście Leo
2
@Culer9002 w ostatnich dwóch sezonach, dwa pierwsze 3. A później Chiesa nie lubię cię
2
Teraz co gorsze decyzję Laporty. Czy może to że nawet socios podczas najbliższego meczu nie planują zrobić oprawy z niezadowoleniem. W legii, Lechu huczaloby, transparenty, gwizdy, flagi, a w sobotę będzie socios ze słonecznikiem w pysku jak zwykle. Obejrzą po marudzą i na chatę.
1
@K1XPL bo cały czas kupujemy. Przypominam 40 baniek Roque. 55 Olmo. Co okienko kogoś kupują, a że się nie sprawdzają
1
@Rust_Cohle a ci dalej kupują :)
1
@AduŚ07 no myślę że ta trabe powietrzna wygenrrowali specjalnie
1
@blakkudium podobny do Pedriego brać :)
1
@NeroTFP1 gwarantuje ci ze nikt się nie zdziwi. :) wręcz duża część nawet czeka kiedy Olmo standardowo się połamie we wrześniu. Nie że mu życzę, chodzi o historie. Chodź trzymam kciuki by tak nie było.
1
@KrwawiaceoczyVEB ileś tam % się musi podpisać. Tylko chętnych brak by zastąpić Laporte. Co po wotum jak Laporta sam musiałby wystartować.
1
@Who_you_mam kiedyś się grało po ciemku, damy radę bez oświetlenia. Ważne że jego bebzun będzie widać
1
@barczyk a to trzeba opowiadać? Wiesz ile animacji o nas lata po sieci. Jesteśmy więcej niż klubem bo staliśmy się więcej niż mem
4
Laporta to zaraz zamontuje na dachu nowego Camp Now fotowoltaike, dwa wiatraki obok i będzie prądem handlował, zaoszczędzi na ciepła wodę by mieli.
2
@Kondziubarca standardowy dziennikarz pod ten bait.
0
@TheNekro94 To było wypozyczenie z oplaceniem pensji nie w całości.
Tu rozwiazanie kontraktu
5
@KrychaFCB i powielacie te bzdury. On zrezygnował z kontraktu z pensja. Jak sobie wyobrażasz że odchodzi do City i pobiera u nas pensje? Logiczne że by zostać musiał u nas
0
Komentarz usunięty
6
@Arden Oni go pewnie wypożycza i ktos za to wypozyczenie jeszcze zapłaci. My wypozyczamy i pensje oplacic musimy :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 no to myślę że możesz już iść na wcześniejszą emeryturę.
1
Komentarz usunięty
7
@Kondziubarca w City jest nasz świetny Dyrektor sportowy. Wykupili sobie teraz Savinho za grosze. Tak się robi biznesy, chłopak sobie pograł w Europie, złapał doświadczenie i wraca gotowy.
0
@Kidd ale dlaczego miałby nie pojechać? Kadra to kadra
0
@Kidd a co Pedri na kadre nie jedzie?
1
@cules100pro Ferran nigdzie nie idzie. Po co wy go wymieniacie?