3

@Toretto Bułka, mięso, ser, ogórek, sos. Proszę

4

Komentarz usunięty

1

@Jakchcesz haha piękny pocisk. Piękny

1

Yeah Gundo podpisał dokumenty. Za chwilę Olmo jest nasz. Wielki transfer, wielki

3

@Pawlusek Mistrzu oni Olmo zarejestrować nie mogą, a kupia kolejnego piłkarza 60 baniek, jednorazowej opłaty plus pensja. Nico nie ma i nie będzie. Koniec historii

5

@michal26 Wręcz identycznie, cały tydzień wyzywam to co się robi z klubu czegoś co człowiek ogląda od ponad 20lat. Jak narkotyk, wiem że jest obecnie bardzo trujący, ale nadal cisnę każdy mecz. Człowiek w każde okienko myśli sobie no już najgorsze za nami, to zarząd non stop dokarmia gow. :(

0

@Fizzy Womack w skrócie.
Mamy świetny skład, świetnych młodzików mistrzów europy i fantastycznego trenera, stadion się buduję, "teraz moment sztucznego wzruszenia grubego". Jestem dumny z bycia socios. Visca

0

@CZAJUN_119 odejście Leo

2

@Culer9002 w ostatnich dwóch sezonach, dwa pierwsze 3. A później Chiesa nie lubię cię

2

Teraz co gorsze decyzję Laporty. Czy może to że nawet socios podczas najbliższego meczu nie planują zrobić oprawy z niezadowoleniem. W legii, Lechu huczaloby, transparenty, gwizdy, flagi, a w sobotę będzie socios ze słonecznikiem w pysku jak zwykle. Obejrzą po marudzą i na chatę.

1

@K1XPL bo cały czas kupujemy. Przypominam 40 baniek Roque. 55 Olmo. Co okienko kogoś kupują, a że się nie sprawdzają

1

@Rust_Cohle a ci dalej kupują :)

1

@AduŚ07 no myślę że ta trabe powietrzna wygenrrowali specjalnie

1

@blakkudium podobny do Pedriego brać :)

1

@NeroTFP1 gwarantuje ci ze nikt się nie zdziwi. :) wręcz duża część nawet czeka kiedy Olmo standardowo się połamie we wrześniu. Nie że mu życzę, chodzi o historie. Chodź trzymam kciuki by tak nie było.

1

@KrwawiaceoczyVEB ileś tam % się musi podpisać. Tylko chętnych brak by zastąpić Laporte. Co po wotum jak Laporta sam musiałby wystartować.

1

@Who_you_mam kiedyś się grało po ciemku, damy radę bez oświetlenia. Ważne że jego bebzun będzie widać

1

@barczyk a to trzeba opowiadać? Wiesz ile animacji o nas lata po sieci. Jesteśmy więcej niż klubem bo staliśmy się więcej niż mem

4

Laporta to zaraz zamontuje na dachu nowego Camp Now fotowoltaike, dwa wiatraki obok i będzie prądem handlował, zaoszczędzi na ciepła wodę by mieli.

2

@Kondziubarca standardowy dziennikarz pod ten bait.

0

@TheNekro94 To było wypozyczenie z oplaceniem pensji nie w całości.
Tu rozwiazanie kontraktu

5

@KrychaFCB i powielacie te bzdury. On zrezygnował z kontraktu z pensja. Jak sobie wyobrażasz że odchodzi do City i pobiera u nas pensje? Logiczne że by zostać musiał u nas

0

Komentarz usunięty

6

@Arden Oni go pewnie wypożycza i ktos za to wypozyczenie jeszcze zapłaci. My wypozyczamy i pensje oplacic musimy :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 no to myślę że możesz już iść na wcześniejszą emeryturę.

1

Komentarz usunięty

7

@Kondziubarca w City jest nasz świetny Dyrektor sportowy. Wykupili sobie teraz Savinho za grosze. Tak się robi biznesy, chłopak sobie pograł w Europie, złapał doświadczenie i wraca gotowy.

0

@Kidd ale dlaczego miałby nie pojechać? Kadra to kadra

0

@Kidd a co Pedri na kadre nie jedzie?

1

@cules100pro Ferran nigdzie nie idzie. Po co wy go wymieniacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?