tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konajoncek idź oglądać Barce B. Nie jesteś obiektywny. Cały zespół ma ten sam poziom.
0
@OzzyFCB przytuli jak dobry wujaszek
0
@BarcaKings965212 to my gówno gramy. W każdej linii jak dzieci we mgle. Taki mecz osasuna Valencia
0
@Azi czyli to co było ogromnym problemem Xaviego. Dwa podania i rywal ma okazję mijając naszych jak dzieci.
1
@fart to jakiś wpis zartobliwy?
2
@626 dziecko we mgle. Koleś cały okres przygotowawczy miał. Jest katastrofalny
0
@ProMILs no to dwie akcje wcześniej Inigo dobrze. Co to za porównania. Cała linia oprócz Kounde wygląda jak parodia piłki
0
@JoeSatriani młodzież masz dziś i co grają?
0
@adi7adi8 pisze to od roku. Koleś to sprinter bez mózgu.
0
@kanver_ gówno gra, chyba że ty lubisz biegaczy. Nic więcej. Powiesz biegaj kop, podawaj to tak. To nie jest poziom piłkarza Barcy
0
@ProMILs a co Cubarsi lepiej? To samo gówno jak wszyscy.
1
@Pawel13sz on chyba myśli że w Niemczech jest. Hiszpańskie zespoły grają mocno defensywie i z kontry. Ten skład to samobójstwo. Ale czasem kończy się to tylko próba samobójczą :)
11
@LukaszFan Cubarsi grał tylko na IO. w trakcie euro sobie odpoczywał. A Fermin grał i na euro i na IO. Zero przerwy, on musi odpocząć
4
Flick albo zamknie mi ryj albo jest głupi. W środku dwojka dzieci, za nimi dziecko, na lewej dziecko. Z przodu tylko ofensywnie. To będzie dla mnie wprdl. Ale niech się pomylę
1
@PatrykBarca do dzieci potrzebujesz takich Gudno. To jest bezcenne.
1
@Kapitan hawk wy wiecie że on to specjalnie robi pod publikę. Dajecie mi tylko pokarm i kasę
1
@ACMaldini3 z taką pensja oni go chcą za darmo wycisnąć. Przyszedł za darmo
1
@adi7adi8 brawo dla niej, ale nie wiem czy to dobrze ze przed US open takie maratony gra. A półfinał to Sabalenka. Wypoczęta
2
@SeWo77 wam? To ty z..?
0
@Faro na bank nie zagra. Chyba nawet Flick mówił
1
@NeroTFP1 swoje zrobił. Brawo on
0
@kiper09 są granice. Wszyscy z nas łacha dra, jeszcze to? No nie
0
@Tabaluga37 powtórzę się Iga wygrała w fantastycznym stylu z Osaka. Naprawdę mecz był genialny, a sezon ma świetny. Lepszy niż rok temu.
1
@Kapitan hawk no brakuje. Cholernie szkoda ze na swoim korcie przyszła słabsza forma
0
Mocna rzadkość żeby Iga miała 5 break i ani razu nie wygrała gema. Czegoś brakuje
1
@Tabaluga37 nie zgodzę się. Pierwsze pół roku oprócz AO naprawdę dobre. Lepsze niż rok temu. Od Wimbledonu i przerwy po RG strasznie odjechała. Nie wiem, ale fizycznie chyba odpadła co jest pewnie zrozumiałe.
Mecz z Osaka był genialny, jeden z lepszych jaki widziałem Igi, a uwierz mi jestem wymagający co do niej. To Osaka też zagrała genialnie.
1
@adi7adi8 no może, nie krytykuje, oceniam obecny stan Igi. No widać że krwawi. Może i lepiej że z Sabalenka w finale nie będzie. Więcej czasu na trening przed US open
2
Iga forma mutant. Od Wimbledonu ostry zjazd. Strasznie nie równa, wręcz oglądanie jej strasznie męczy jak widać, że i ona się męczy. Może i wygra, ale słabiutko to wygląda. Poziom mizerny meczu.
0
@kuz jesteśmy optymistycznie nastawieni. To początek sezonu, będziemy ciężko pracować. Itd.
1
@Trojanek23 Laporta szuka teraz firmy co na 30 lat wykupi obsługę ochronę na stadionie. Wtedy zarejestrują.