0

@konajoncek idź oglądać Barce B. Nie jesteś obiektywny. Cały zespół ma ten sam poziom.

0

@OzzyFCB przytuli jak dobry wujaszek

0

@BarcaKings965212 to my gówno gramy. W każdej linii jak dzieci we mgle. Taki mecz osasuna Valencia

0

@Azi czyli to co było ogromnym problemem Xaviego. Dwa podania i rywal ma okazję mijając naszych jak dzieci.

1

@fart to jakiś wpis zartobliwy?

2

@626 dziecko we mgle. Koleś cały okres przygotowawczy miał. Jest katastrofalny

0

@ProMILs no to dwie akcje wcześniej Inigo dobrze. Co to za porównania. Cała linia oprócz Kounde wygląda jak parodia piłki

0

@JoeSatriani młodzież masz dziś i co grają?

0

@adi7adi8 pisze to od roku. Koleś to sprinter bez mózgu.

0

@kanver_ gówno gra, chyba że ty lubisz biegaczy. Nic więcej. Powiesz biegaj kop, podawaj to tak. To nie jest poziom piłkarza Barcy

0

@ProMILs a co Cubarsi lepiej? To samo gówno jak wszyscy.

1

@Pawel13sz on chyba myśli że w Niemczech jest. Hiszpańskie zespoły grają mocno defensywie i z kontry. Ten skład to samobójstwo. Ale czasem kończy się to tylko próba samobójczą :)

11

@LukaszFan Cubarsi grał tylko na IO. w trakcie euro sobie odpoczywał. A Fermin grał i na euro i na IO. Zero przerwy, on musi odpocząć

4

Flick albo zamknie mi ryj albo jest głupi. W środku dwojka dzieci, za nimi dziecko, na lewej dziecko. Z przodu tylko ofensywnie. To będzie dla mnie wprdl. Ale niech się pomylę

1

@PatrykBarca do dzieci potrzebujesz takich Gudno. To jest bezcenne.

1

@Kapitan hawk wy wiecie że on to specjalnie robi pod publikę. Dajecie mi tylko pokarm i kasę

1

@ACMaldini3 z taką pensja oni go chcą za darmo wycisnąć. Przyszedł za darmo

1

@adi7adi8 brawo dla niej, ale nie wiem czy to dobrze ze przed US open takie maratony gra. A półfinał to Sabalenka. Wypoczęta

2

@SeWo77 wam? To ty z..?

0

@Faro na bank nie zagra. Chyba nawet Flick mówił

1

@NeroTFP1 swoje zrobił. Brawo on

0

@kiper09 są granice. Wszyscy z nas łacha dra, jeszcze to? No nie

0

@Tabaluga37 powtórzę się Iga wygrała w fantastycznym stylu z Osaka. Naprawdę mecz był genialny, a sezon ma świetny. Lepszy niż rok temu.

1

@Kapitan hawk no brakuje. Cholernie szkoda ze na swoim korcie przyszła słabsza forma

0

Mocna rzadkość żeby Iga miała 5 break i ani razu nie wygrała gema. Czegoś brakuje

1

@Tabaluga37 nie zgodzę się. Pierwsze pół roku oprócz AO naprawdę dobre. Lepsze niż rok temu. Od Wimbledonu i przerwy po RG strasznie odjechała. Nie wiem, ale fizycznie chyba odpadła co jest pewnie zrozumiałe.
Mecz z Osaka był genialny, jeden z lepszych jaki widziałem Igi, a uwierz mi jestem wymagający co do niej. To Osaka też zagrała genialnie.

1

@adi7adi8 no może, nie krytykuje, oceniam obecny stan Igi. No widać że krwawi. Może i lepiej że z Sabalenka w finale nie będzie. Więcej czasu na trening przed US open

2

Iga forma mutant. Od Wimbledonu ostry zjazd. Strasznie nie równa, wręcz oglądanie jej strasznie męczy jak widać, że i ona się męczy. Może i wygra, ale słabiutko to wygląda. Poziom mizerny meczu.

0

@kuz jesteśmy optymistycznie nastawieni. To początek sezonu, będziemy ciężko pracować. Itd.

1

@Trojanek23 Laporta szuka teraz firmy co na 30 lat wykupi obsługę ochronę na stadionie. Wtedy zarejestrują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?