0

@PIWOSZ89 Bo fanatycy Realu to idioci. Zawsze cały swiat przeciw tej ekipie patologicznej.
Tam dwóch doklejono nawet.

3

@Comentateiro Modric tez juz emerytura. Utrata obu panów to mocny strzał w Real

1

@pride1899 na telefonie odpalałem, na różnych apkach vpn. Na Laptopie nie weryfikowałem. Ale dziś wróciłem, wiec w przyszłości zweryfikuje jak to na innych vpn z laptopa

0

@ranger3120 Gumy to raczej aktywacje miesni przed treningiem. Jest to super na start, ale na tym nie zbudujesz mięśni.

0

@ObiwanKenobi :) też widzisz 12? :)

1

@KacperVEB przypomniec ci pierwsze mecze suarez Leo ney? Prdl głupoty i tyle. Obaj są spokojnie ze sobą grać.

0

@Alex1995 nic nie zrozumiales zatem. Szkoda prądu

1

@zadafcb oo Kaśka dała radę?

1

@Miszak no ale to też prawda Iga jedzie kosmiczna ilość meczy. Porównaj, dodatkowo nawierzchnia, serwis, to raczej Sabalenki kort. Ale Iga jest zmęczona i to widać wyraźnie w jej grze.

2

@adi7adi8 znacznie więcej ugrala niż forma na to pozwala.

3

Komentarz usunięty

0

@Alex1995 rozumiem że jak piłkarz po 67 meczach dostanie tydzień wolnego to już wolne, resetuje się. :) liczy się ilość meczy w całym sezonie, zmiany miejsc, a lata po świecie całym, treningu, zmiany nawierzchni. To jest masakryczna ilość i po niej to widać

1

@blakkudium czyli pewnie powiedział. A Laporta złamanego grosza nie ma bo wypycha wszystkich idi.. Grrrrr

0

@Encore spuchła fizycznie, wyraźnie to widać, że pierwsze pół roku ja zajechali. Uważam że za dużo gra

3

@Faro zesralby się. Jest tak samo na teraz słaby jak Ferran. Jak chcemy coś ugrać to musimy pozbywać się takich piłkarzy, a w jego przypadku wypożyczyć.

1

@Faro czy wy jesteście normalni. Czy to to wyścig kto jest lepszy od najsłabszego? Kolejny trener go nie chce, koleś piłki przyjąć nie umie, wypożyczyć i niech się rozwija. Na co nam tu średniak?

3

Do czasu zarządzania przez socios, czyli wyjeb. W to co robi zarząd nic się nie zmieni

0

@yzyr jjuz tłumaczę. W Tenisie zorganizował nowy format rozgrywek, stworzył nowe rozgrywki w Hiszpanii dają radę z tego co widać ma spora widownie, kupił klub który awansował teraz do 3 ligi? Czy to mało w tak krótkim czasie? Do tego wykształcenie ekonomiczne, pochodzi z bardzo ogarniętej rodzinki ekonomicznej, przypominam że raku ten kontrakt to jego zasługa oraz superpuchar Hiszpanii u arabów też. Wymieniać dalej jak na taki wiek?

0

@Michael24 każdy wie że trzeba zrobić z tego spółkę i dać 49%. Inwestorowi. A był i dawał gruby hajs. Skończyły by się rządu takich Bartkow i Laportow z waleczkami

0

@MesQueUnClub96 nasz problem jest taki. Że musiałaby się znaleźć nowa ekipa z pomysłem. Bo problem Barcy jest ogromny i bardzo trudny. Ja nikogo nie widzę, tzn Pique udowodnił ze ma genialny łeb do tego, ale mówił że to nie ten czas.

0

@Ojciec5tkidzieci no to coś czuję że po 30-ce będzie ciężko im znaleźć kompana do życia

3

Komentarz usunięty

1

@damian16161212 na razie 30 baniek, bo reszta to zmienne. A że u nas już nie zagra raczej to będzie 30.

0

@FCB24 rozumiem że Balde zagrał dobrze, był mniej chu.. Od Ferrana? Czym Cubarsi był lepszy od Kounde? Cassado od Pedriego? Kto lepszy od Raphinhi? Kto strzelil bramki?

0

@kaamil1910 Balde wczoraj był zdrowy.

0

@Peciak a on miał kiedyś formę na nasz poziom?

0

@cules100pro proszę tu lista adresow by zamknąć dyskusje. Ale odpisywałem że mam legalnie c+ i jak legalnie mam oglądać po za UE? Niech mi Tebas to wtedy wyjaśni.
https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-moge-korzystac-za-granica

3

@kaamil1910 pierwsza połowa, zły pressing, zle ustawianie, dużo błędów indywidualnych praktycznie każdego, w sumie jakbyśmy 2-0 mieli w plecy nie powinniśmy mieć pretensji. W drugiej znacznie lepszy presing co przełożyło się na akcje, a po wejściu Pedriego pełna kontrola. Bardzo dużo prostych sytuacji nasi nie wykorzystali by zabić mecz. Reasumując, trochę podobnie do Xaviego ale jednak w drugiej połowie kontrolowali defensywe. Lepszy rywal by nam wprdl po takim meczu, ale skład też jak widać

1

@polcza jeszcze raz napisze. Działa w Unii. Po za nie działa, nawet na stronie masz napisane że nie działa po za Unia.

1

@mordini123 dzięki za wyjaśnienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?