4

@Messibestplayerintheworld A pozniej 31.08 usiada i zaczna szukac kogo by tu kupic i czemu nikt nie chce sprzedać? Hmmm, gdzie byli przez 1,5 m-ca?

3

Komentarz usunięty

0

@Arden On nie rezygnuje z zaległej pensji, ale z przyszłej. Kretyński wpis dziennikarza, skoro odchodzi to o jakiej rezygnacji on pisze.
Aktywacja o której piszesz to aktywacja kontraktu a nie pieniedzy. Skoro odchodzi to kasy nie ma

0

@Rhaan Nie teraz bedziesz wkoncu widział normalnosc. Kradniesz, wykorzystujesz stanowisko wypierd. I tak powinno być. Nie masz klaskać, chodzi o konsekwencje.

1

@Luciano99 A jak sie nie uda z Chiesa, to pójda po Grosickiego. Plan C tez jest potrzebny

2



Przypomnijcie mi rezygnacje za takie tematy poprzedniej władzy. Kradli i nic wiecej, dalej siedzieli.

13

@Messi1000000 Jak najdalej od tego typu piłkarzy, najemników.

0

@abram3k On sie odbił od umiejetnosci przyjecia piłki.

5

O Roque podobno pół europy sie biło rok temu, dawali wiecej hajsu za transfer. A teraz nie ma nikogo? :) Prdl wały i oszustwa jak to kupujemy dzieciaka o którego Europa sie bije.

0

@NeroTFP1 Fakty sa takie ze sie nie znasz.

0

@Blanco16 Od 2021 roku - 17 kontuzji, Powtórze 17. Wiesz ile on sie bedzie leczył przy naszych konowałach?

2

@Kidd no to pczeczytaj co napisałeś. Mamy kupić wiecznie kontuzjowanego Włocha, bo mamy innych co tez sa kontuzjowani. Ma sens

2

@ShawnC i dać kontrakt lewemu, że 36 latek ma teraz 36brutto pensje

0

@fenix1983 trochę szok bo w pakiecie online co miałem premium od Polsatu dali kanały lm za free. Szkoda ze tylko do połowy września mam to. Później ceny to kosmos

0

@Who_you_mam no że mocno boli. Mam cały rękaw + klatkę. I łokieć bolał najbardziej

1

@budel17 no tak bo to łatwe spółce giełdowe sfalszowac dokumenty księgowe.

3

Źródło pewnie jak te z Francji no mowie wam Deco tak powiedział.


1

@clyde podrzuć fotkę po robocie. :)

1

@clyde no łokieć to najgorsze gówno, też źle wspominam. Good Luck

1

@Arden no no. A pisali ze to nie Koeman to w Barcelonie go zepsuli.

0

@clyde ja też zawsze takie sesje robię. Tzn. Miałem 3 takie. No ciężko jest na końcu

0

@kanver_ wiesz ze daliśmy radę z taką samą ilością pkt? Wygrywając tonę meczy po 1-0. Oceniać to ja mogę grę w Europie, a ona była w sezonie o którym wspominałeś katastrofa. Nawet Eintracht nam wprdl.

0

@kanver_ no to poanalizujmy.
Fdj Wieczny talent, kiedy coś pokaże?
Pedri, szczerze go uwielbiam gra max 7 meczy kontuzja
Gavi po roku sory ale ten chłopak będzie potrzebował pół roku by wrócić, może wrocic
Olmo ten to rekordzista kontuzji, zresztą ma grać na ls :)
Rafa to napastnik nie pomocnik
Christensen no nie, w pomocy jest drewniany co też pokazał szybko w sobite
Bernal, 17 lat
Cassado nic nie powiem bo się nie da na razie.

Szal

0

@kanver_ myślę że wszyscy już narobili w gacie widząc ta pomoc

1

@Safrani Po jak może. Chcę nielegalnie konkurencje wybić. Może Obajtek ma gdzieś skitrane te pieniążki

0

@patrykGG Barca z Netem też groziła. Psg miało to w dupie i wpłacili. Tylko kasa psg i układy a nasze układy. To inne światy

1

@kanver_ przypomnieć ci pomoc z soboty? Jak dla ciebie to świetne, gdzie 75% jest na l4. No ok

0


Żenada, to ile on zarabia

0

@Arden no to 12 brutto razy 6 lat. Gundo pierwszy rok 5netto. Ten rok 10netto miał dostać.

0

@Arden Gundogan kontrakt na dwa lata, drugi rok 20 brutto- 10 netto. Nie jest to kosmos, nie wiemy ile Olmo ma, bo na 6 lat rozbili i jak zwykle nie zdziwie sie jak koncowka to wysoki kontrakt. Zobacz Lewego kontrakt to dopiero gówno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?