tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Messibestplayerintheworld A pozniej 31.08 usiada i zaczna szukac kogo by tu kupic i czemu nikt nie chce sprzedać? Hmmm, gdzie byli przez 1,5 m-ca?
3
Komentarz usunięty
0
@Arden On nie rezygnuje z zaległej pensji, ale z przyszłej. Kretyński wpis dziennikarza, skoro odchodzi to o jakiej rezygnacji on pisze.
Aktywacja o której piszesz to aktywacja kontraktu a nie pieniedzy. Skoro odchodzi to kasy nie ma
0
@Rhaan Nie teraz bedziesz wkoncu widział normalnosc. Kradniesz, wykorzystujesz stanowisko wypierd. I tak powinno być. Nie masz klaskać, chodzi o konsekwencje.
1
@Luciano99 A jak sie nie uda z Chiesa, to pójda po Grosickiego. Plan C tez jest potrzebny
2
Przypomnijcie mi rezygnacje za takie tematy poprzedniej władzy. Kradli i nic wiecej, dalej siedzieli.
13
@Messi1000000 Jak najdalej od tego typu piłkarzy, najemników.
0
@abram3k On sie odbił od umiejetnosci przyjecia piłki.
5
O Roque podobno pół europy sie biło rok temu, dawali wiecej hajsu za transfer. A teraz nie ma nikogo? :) Prdl wały i oszustwa jak to kupujemy dzieciaka o którego Europa sie bije.
0
@NeroTFP1 Fakty sa takie ze sie nie znasz.
0
@Blanco16 Od 2021 roku - 17 kontuzji, Powtórze 17. Wiesz ile on sie bedzie leczył przy naszych konowałach?
2
@Kidd no to pczeczytaj co napisałeś. Mamy kupić wiecznie kontuzjowanego Włocha, bo mamy innych co tez sa kontuzjowani. Ma sens
2
@ShawnC i dać kontrakt lewemu, że 36 latek ma teraz 36brutto pensje
0
@fenix1983 trochę szok bo w pakiecie online co miałem premium od Polsatu dali kanały lm za free. Szkoda ze tylko do połowy września mam to. Później ceny to kosmos
0
@Who_you_mam no że mocno boli. Mam cały rękaw + klatkę. I łokieć bolał najbardziej
1
@budel17 no tak bo to łatwe spółce giełdowe sfalszowac dokumenty księgowe.
3
Źródło pewnie jak te z Francji no mowie wam Deco tak powiedział.
1
@clyde podrzuć fotkę po robocie. :)
1
@clyde no łokieć to najgorsze gówno, też źle wspominam. Good Luck
1
@Arden no no. A pisali ze to nie Koeman to w Barcelonie go zepsuli.
0
@clyde ja też zawsze takie sesje robię. Tzn. Miałem 3 takie. No ciężko jest na końcu
0
@kanver_ wiesz ze daliśmy radę z taką samą ilością pkt? Wygrywając tonę meczy po 1-0. Oceniać to ja mogę grę w Europie, a ona była w sezonie o którym wspominałeś katastrofa. Nawet Eintracht nam wprdl.
0
@kanver_ no to poanalizujmy.
Fdj Wieczny talent, kiedy coś pokaże?
Pedri, szczerze go uwielbiam gra max 7 meczy kontuzja
Gavi po roku sory ale ten chłopak będzie potrzebował pół roku by wrócić, może wrocic
Olmo ten to rekordzista kontuzji, zresztą ma grać na ls :)
Rafa to napastnik nie pomocnik
Christensen no nie, w pomocy jest drewniany co też pokazał szybko w sobite
Bernal, 17 lat
Cassado nic nie powiem bo się nie da na razie.
Szal
0
@kanver_ myślę że wszyscy już narobili w gacie widząc ta pomoc
1
@Safrani Po jak może. Chcę nielegalnie konkurencje wybić. Może Obajtek ma gdzieś skitrane te pieniążki
0
@patrykGG Barca z Netem też groziła. Psg miało to w dupie i wpłacili. Tylko kasa psg i układy a nasze układy. To inne światy
1
@kanver_ przypomnieć ci pomoc z soboty? Jak dla ciebie to świetne, gdzie 75% jest na l4. No ok
0
Żenada, to ile on zarabia
0
@Arden no to 12 brutto razy 6 lat. Gundo pierwszy rok 5netto. Ten rok 10netto miał dostać.
0
@Arden Gundogan kontrakt na dwa lata, drugi rok 20 brutto- 10 netto. Nie jest to kosmos, nie wiemy ile Olmo ma, bo na 6 lat rozbili i jak zwykle nie zdziwie sie jak koncowka to wysoki kontrakt. Zobacz Lewego kontrakt to dopiero gówno