0

@mekston Iga niech swoje wygra wpierw :)

3

@MessiForeverTheBest dla faceta ważne że dochodził.

1

@ArterkHD myślę że powoli też to się pojawi. Priorytetem był wpierw serwis który w tym roku baaaardzo poprawiła.

3

@macio_944 a widzisz nie jesteś na bieżąco. W tym sezonie jest nowe "Wkrótce"

2

@BorzyKrzys Collins to taki Amerykański Milf. :)
@BorzyKrzys on ćwiczy podskoki jeszcze, zaraz będzie startował na Olimpiadzie w siatke.

4

@J4no ja tam jest optymistycznie nastawiony bo słyszę ze panuje optymizm więc u mnie też panuje optymizm

1

@adi7adi8 Iga musi cisnąć od początku do czasu aż ta maczka wilgoci nie złapie

0

Dobrze zacząć a będzie dobrze. Iga po medal

0

@wojopancer przykład Gulera perfekcyjny. Deco nic nie znaczy w świecie piłki. Strasznie gówniany dyrektor, ale pachołek Laporty robi wszystko co szef chce. Alemany odszedł bo niby inna praca. Jest na wolnym rok już.

0

@Arcybiskup Dla szpitala dla Olmo , pewnie że warto. Gundo grał all cały sezon, zdów jak ryba, Olmo drugi Pedri. No ale wiadomo

1

@Kidd Ale za rok moze sobie wybierze leszy projekt. W Barcy projekt ja nie wierze. Nie ufam Laporcie oraz Deco. Dookoła Barcy jest wieczne prdl. To kontuzje, afery, zmiany, korupcje, sady itd. Nasz projekt to mamy dzieci La Masii o jezzu, wszyscy sie trzesa na wiesc o tym. W Europie gówno znaczymy i dalej tak bedzie

1

W obecnych czasach trzeba położyć projekt, pomysł, a nie tylko przyjdz do nas. Barca wiecznie słyszę, że to Barca i albo chcesz albo nie. No nie dlaczego Williams który bardzo ceni Bilbao ma się zdecydować? Kasa rozumiem ale tu raczej propozycja słaba i psg pewnie więcej dało. My od lat wiecznie nie robimy nic by sprzedawać projekt

1

@Kidd Ma padac później

0

@Kidd Ona chyba dopiero 3-cia jest w kolejce. Bez szans na 16 rowniez

1

@NeroTFP1 wiem, żartowałem :D

0

Kur. słabo, chciałem srebro. Ehh. Lipa :P

5

Dobrze ida na razie, brawo!!

3

@pt9 Jemu raczej chodzi o Meksykanina

0

Braz bedzie świetnym wynikiem, oby nie znowu 4.

1

O nie wiedzialem ze studio TVP Sport jest jak Pytanie na śniadanie. Szkoda ze nie gotuja w nim

0

@LambiPL Dlatego pilnie trzeba go pozbyć sie z klubu. Niestety tylko wypozyczenie, nie wieze by ktos go kupił za tyle bysmy go zamortyzowali

0

@LambiPL Jak go pokazemy światu to ci gwarantuje ze nie dosc ze za darmo wypozyczenie to jeszcze doplata do pensji

1

No i wygrali. Brawo za walkę. W sumie idzie im jak Kur. W deszcz, ale idzie.

0

@LambiPL obejrzyj mecz z osasuna. Sam dojdziesz do wniosków.

4

@kanver_ spokojnie bo wiesz on na skrzydle. A na skrzydle nie umie piłki przyjąć i celnie podać :)

4

Grają słabo jak na nich, ale walki im odebrać nie można. Czy forma na medal, wątpię. No brakuje nam atakujących w formie

0

@MesQueUnClub96 Na ich poziomie 190 to nie nadawłbys sie do podawania wody, cwaniaczek internetowy.

3

@MesQueUnClub96 ty do piłki bys nie doskoczył.

0

@Wiktoria13 ooo, nie grał jeszcze u nas, a już ile tracimy :DDDD

0

@krycha2201 Masakra :) Złota piłke już mu wreczysz czy dopiero po 2 meczu o pietruche :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?