tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman Mysle ze warto dac szanse wszystkim. W trakcie sezonu jak tej szansy nie wykorzystaja zawsze bedzie mozna wtedy zwyzywać sztab trenerski ze gówno gramy
3
@Kamil689 I za kazdym razem kibice zdziwieni, ale jak to. No srak to zwykłe machlojki finansowe
0
@betonito a to nie wiedziales ze on jest najlepszym obronca świata? Laporta coś tam wspominał.
2
@Who_you_mam no ja też. Zapomniałeś dodać że wróciły biznesiki na linii Cury-Laporta, a socios dalej wyjeb.
1
@Jamiro mocny skład City :) w którym miejscu?
0
@esem91 a przyjął piłkę? Czy musi grać na 9ce by się tego nauczyć?
0
@FCB_dimiC nooo i to grając 11 piłkarzami ze szkółki. Każdy okazał się już być wielkim piłkarzem gotowym do pierwszego składu
5
@PJ777 Cury-Laporta to standardowy wal. Ilu to oni ściągneli piłkarzy którzy okazali się plackami. Tona
0
Ta nasza pięściarka to wie co to garda :) Dziwnie walczy ale skutecznie
0
@Alex1995 pewnie tak. Ale Collins w tym roku na maczce z Sabalenka tylko oklep dostawała. Jutro ma padać więc dach zamkną. No i to jest olimpiada. Dziś też miało być łatwo a wcale nie było
1
@MesQueUnClub96 wiadomo. Collins może jutro przegrać po 6-0 jak swoją mieszaczkę odpali, ale i może z Iga wygrać.
1
@MesQueUnClub96 nie oczekuje niszczenia. Ale Iga dużo nie wymuszonych ma znowu. Jutro test z Collins. Zobaczymy co Collins wylosowała na koniec kariery
0
@Rewolucja123 Jakoś Kur. Na Olmo stać
1
Chinka bez jednej nogi gra na równi z Iga. Średnio to wygląda ale liczy się że idzie dalej.
0
Każdy pisał że i Williams i Olmo, oraz każdy pisał że to dziwna decyzja że chcemy obu. Znając Laporte i jak bardzo kibice Barcy chcą Wiliamsa, zrobił tak że niby zrobił wszystko, ale Williams nie chce. Nie zdziwiłbym się z tym politykiem
1
Za Gundogana Olmo i będzie git. Laporta wyjdzie powie ze najlpszy Hiszpański piłkarz sprowadzony. Olmo pogra 3 tygodnie i kontuzja na pół roku
0
@kanver_ chce się go pozbyć. To co ma powiedzieć że jest beznadziejny, nikt nie wypożyczy
1
@NeroTFP1 oby bo na poważnie to internety od wycia kobiet będą pełne zaraz
3
Ale emocje. Brawo dla kobitek. PS. Tak w sumie to jeszcze płeć męska nic nie zadziałała. Nawet nie słychać o jakiś dobrych występach :) Kur. Feminista się stałem
4
Jakie combo. Turek- Papież a później Pope zadzwoni do Putina. I wszyscy będą źli. Koniec świata
0
O matko nie dam rady :))
0
Ale emocjonująca jest drużynowka, spoko się ogląda. Widowiskowe
0
@BorzyKrzys no 3 pkt odrobiła
1
@kondzix2115 wiem i słyszałem z źródeł kolegi Nico że on nic nie wie co bredzisz. Tzn. Dziennikarz, który to powiedział, Ch.. Wielki wie
0
@Koni8M oj chyba Polacy liczyli na medal pan. Myślę że o brąz dadzą radę
0
@NeroTFP1 za zgodą Tuska zapewne
0
@zadafcb dlaczego twierdzisz że inna by lepiej zawalczyla. Ja się tam nie znam, jak to olimpiada pierwszy raz dziewczyny widzę :)
0
Miazga 2 odrobiła.
0
@Koni8M no niestety drużynowka musza być monce wszystkie 4. Ciężko o finał gdy nasze odpadły w 1/16 lub 1/32. Walka o brąz będzie
1
Kur. ale szkoda tej pani z Judo, drabinka pod finał, to sobie stwierdziła, że przegra ze znacznie niżej notowana Meksykanka i to już na tym etapie. Ehh