tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Raport Deco o Xavim:
Świetny pilkarz
Świetne ostatnie podanie
Świetny strzal
Przegląd pola
Miły, sympatyczny
Żona, dwoje dzieci
Lubi sushi i kopytka.
0
@blakkudium przereklamowany gość strasznie
1
@blakkudium zaplanował grypę
0
@Kgorecki2500 będą, Pis nigdy nie osiągnie już większości jako jedna partia. Tak jak PO/KO.
0
@Kidd ale ta średnia za wiele większą chyba nie mogła być.
2
@PatrychoO by pis mógł rządzić to musi być w koalicji z konfa. A konfa mówi nigdy, ja im wierzę oni wiarygodni nie to co inni prawda?
0
@Kubsoleon Moj blad, odnosilem sie do F. Romano. Gdzie pisal ze o rok przedluza i faktycznie dzis info ze konczy.
0
Z Kroosem to by było ogromne osłabienie gdyby faktycznie tak było. Nie ma lepszego pomocnika u nich.
0
@Kubsoleon on sie nigdzie nie wybiera. Nie czytaj gowno dziennikarzy
0
@BORO_12 No spoko, zobaczymy. Jak tego nie zrobi to sie skonczy ze w Listopadzie bedzie jechany równie mocno co Xavi.
0
@Arczi87 ta pokazał ten mental przegrywajac oba ostatnie mecze o awans. Faktycznie. Cubarsi i Fort sa od dzieciaków tu i to od dzieciaków im wpaja sie styl Barcy, Xaviego czy Marqueza. Kompletnie nie odniosłes sie do statystyk które tu wrzuciłem. Styl identyczny jak Xaviego. Lepszy rywal wyjasni go tak jak i Xaviego wyjaśniaja. Chyba że Marquez ma w głowie modyfikacje 4-3-3, ale nie miał odpowiednich piłkarzy wiec grał tym co musiał, tego nie wiem.
Reasumujac bo widze ze sie juz odpalacie, bo ktos ma inne zdanie niz wy. Dla mnie to obojetne czy bedzie Xavi czy Marquez. Jesli obaj nie dostana Defensywnych pomocników, piłkarzy grajacych dobrze w presingu, to wyniki sie nie zmienia w przyszłym roku z topowymi drużynami.
0
Ten sam styl i pomysł co Xavi. 4-3-3 uparte granie bardzo ofensywnie. Efekt, 41 straconych goli. 12 miejsce w lidze pod tym względem, aż 10 porażek w lidze, lider tylko 4. Obecna piłka całkowicie inaczej wygląda. Pep gra z Defensywnymi, ba z 2 nawet, Arteta to samo, wszystkie oparte o ogromna presje na każdym kawałku boiska.
Barca uparcie szuka ciagle tego 4-3-3. To nie jest nowoczesny styl, a archaiczny, oparty o indywidualności i technikę. Na średnie zespoły, słabe zespoły, jest miło przyjemnie, dynamicznie, ale z topowymi będzie problem. Dla mnie za szybko dla niego.
3
@Reviven A ja nie rozumiem jak można dać na tace. I słuchać kazań itd. które w necie też sa za free.
To się nazywa wolność, jak ludzie maja taka potrzebe to niech sobie płaca.
7
Podejście lekarzy do zawodu to patologia.
0
@Cule1234 w październiku biedny Marquez. Co chłop jechany będzie :) najważniejsze mecze w 3 lidze umoczył. Będzie pasował.
0
@Encore jeśli to jest najlepsza akcja w historii tego dzieciaka to ja się wychowałem na innej koszykówce
1
@Iniesta997 na bank jest coś na rzeczy bo nie zdementowali. Tylko boję się jaki oni plan mają
0
@prokofiew dokładnie R. YUSTE czy jak mu tam też mówił z dzień przed tą szopka jak będą próbowali Xaviego przekonać. Rakowisko dziennikarskie, tylko afery ich interesują
2
@FCB_dimiC nachlał się pewnie. Teraz grypę Kur. Udają. No bo przecież w prodiz się nie piznal
1
@Cule1234 nie wiedziałem że pod wpływem gorączki i kaszlu, pizd. Pod okiem się robi. Ciekawe
0
@Emhyr Jedna wielka niewiadoma. Kontrakt minimum 3 lata. Sprawdził się w 1 klubie, prowadził tylko 1 klub. Ogromne ryzyko
1
@Pingwinek to oni do wszystkich socios nie wysyłaja? Dziwne
0
Ciekawe jaki response będzie. Stawiam na wielkie 15%
6
@Luciano99 słyszałem z pewnego źródła że matka jest Ryszard
1
I to jest prawdopodobny sondaz. Miedzy KO-PIS minimalna roznica, pozostała 3-ka blisko siebie, chodz Lewica nie wiem czy nie za duzo tu ma. Raczej z Lewicy -1pkt do Pl2050
1
@Kondziubarca Dlatego Laporta obita mordka. Oni sie tam leja.
9
@NeroTFP1 Jak słysze ze dzien wczesniej wypił wino a rano 1 piwko. To .... pewnie najeb. był
0
@Criss18Barca w czasach pokoju każdy kozaczy. A jakby trzeba było iść na wojnę to ci patrioci pierwsi sprd z kraju. W gębie każdy mocny.
0
@Criss18Barca lista wrogów długa. Ktoś pewnie pomógł
0
@Tasde daj mu inne auto.