tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds nie szukaj tu logiki
3
@daniel32778 w czym lepszy? Nagelsman w jedno zgrupowanie poprawił wszystko czego on w dwa lata nie potrafił.
8
@Safrani oj daj ludziom wiarę. Mam tak samo jak ty, ale tak jest skonstruowany ten świat. Jak społeczeństwo chce zmiany to zaakceptują tu nawet bezdomnego, tylko by zmienić. Mam tylko nadzieję że będzie w kontrakcie klauzula że przy braku wyników możemy się rozstać.
1
@takisobiektos a to nie wiedziałem :D
0
@bari_94 no no. Dziennikarz wie nawet jaka atmosferka była. Jezu jak wy łykacie
0
Mecz życia Atalanty. A Leverkusen zobaczymy jak po takim wpierdzielu zareaguje juz w pucharze Niemiec.
1
No i już Madryckie szamany działają. Kontuzje rywala, zaraz jakiś karniaczek, bramka z dupy i euforia
7
Ten Xabi to powinien być zwolniony za pierwsze połowy, a zatrudniony za drugie. W sumie Xavi, prowadził dwa razy z RM, raz z psg, Girona, a w drugiej wpierdziel. Może ich wymieniać na każdą połowę. Nazwisko podobne nikt nie skuma
0
@jacobFCB konfa nowi co to zmienia
0
Komentarz usunięty
0
@karci0 bo na tym to polega. U nas ktoś się nie sprawdzi to wszyscy wiedzą że my musimy, bo ffp, bo i tak miejsca nie ma itd. Wypożyczać, sprzedawać niech tam się rozwijają
0
@michal199500hehe eh, wszystko by tylko zmienić. Co raz to głupsze te wasze opinie. A później wszyscy out.
3
@Kgorecki2500 źle się poczuł. Zdarza się że czasem jest słabszy dzień do picia. Wielkie halo
3
@macio_944 a skończy się Oriolem v2
1
@Arden kuźwa ile on ma lat. 50?
2
@Cule1234 żenująco się klub zachowuje. Laporta jest do wypr. Na zbity pysk. Można nie być zadowolonym z Xaviego, ale do Ch. Wszyscy po Xavim jadą. A klub zerowa reakcja, Niezadowoleni to go zwalniacie.
1
@Arden i cały misterny plan z Flckiem dziennikarzy się nie udał :)
1
@macio_944 a w grudniu Flick do grudnia
1
@Nazio_87 dobrze ze w reprezentacji stworzył
0
@Rhaan w kazdym klubie tak jest. Kwestia mediów a nie klubu
0
@Kibic_83 Obajtek w godzinę im to załatwi. Cieniasy
0
https://x.com/BarcaWorldwide/status/1793228070138081363
Tak jak jakiś dziennikarz wrzuć wam, Lewy oferta, Lewy odchodzi itd. To nie jie odchodzi
1
@Tridente2015 Raczej Sport.
0
@Kidd oby, ale jakoś średnio pamiętam kiedy my z tej klauzuli dostaliśmy tyle ile było w niej zawarte. Jestem sceptycznie nastawiony poprostu
0
@Tridente2015 Tak, plus on. Ciekawe obaj odeszli z informacja ze maja inne propozycje, a od roku bezrobocie. Ciekawy jaki prawdziwy powód ucieczki całego zarzadu od Laporty i jego pierwszej linii.
2
Nie zdziwie sie jak Barca nie ma 50% praw po 1 roku kontraktu. Może mniej, może wcale. Coś za łatwo poszło z transferem, by 7 baniek Betis chciał tylko zarobić, a jeszcze wykupić go musza.
2
Te zmiany kontraktów to świetna robota Laporty i Alemnaego.
0
@DLFCB ten świecznik jest raz w roku, a nie cały czas. Widzisz różnice? Tak jak masz różne uroczystości kościelne w trakcie roku.
11
@DLFCB a tobie że go nie ma? Nie załatwisz już spraw?
0
@Andi18 w klubie jest cisza. Dziennikarze robią syf