4

@koraldinho49 bo danie mu kontraktu jaki oczekuje w wieku 22 lat sprawi, że będziemy czekać do.jego wygaśnięcia aby odszedł za darmo. Albo dawać mu w następnym takie sumy, że zbankrutujemy.
Po prostu chce kosmicznych zarobków. Gdzie nawet ponoć Arsenal zalapl na tym punkcie zadyszkę.

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 przecież on jest w klubie, bo renegocjował kontrakt rozkladając go na dłuższy czas.

0

Zawodnik wart po takim sezonie easy z 50mln. Tym bardziej ze od kilku juz trzyma wysoką formę. Ale Barca wierzy, że cena to 30? Serio? Za 30 to i Legia by go pewnie wzięła pod dalszy handel.

3

@comtedurgell za 60mln, gracza którego kupili za 70 i odpalil?. Sto procent deal do realizacji.

2

Nie ma co w ogóle porównywać. Bo się nie da.
Mogla by być wojna na gole. Mogłoby psg piłki nie dotykać. Moglo by być źle albo dobrze. Może my byśmy teraz zwalniali Flicka za przyjęcie "gwałtu piłkarskiego 0:5".
Nawet sama pozycja bramkarza pokazuje nierówność sytuacji.
Sommer przeciw nam wyciąga wszystko i wszędzie. Vs Psg dostaje rykoszety i jakieś kosmiczne stzraly po krótkim rogu co wchodzą jeden na stop (bramka ba 0:5).

0

Powiedzmy sobie tak. Puig jak gra coś daje. ALe nie gra. Na nim może by się coś udało zarobić. Wtedy ktoś musi jednak być tym uzupełnieniem rezerw.
A jak widać obecnie szkółka tuzami nie przesiąka. Ciągłe podbieranie skończyło się w końcu zapaścią i spadkiem.
Więc kto wie czy po prostu Oriol nie będzie głębokim uzupełnieniem składu.

0

@DonPancio Ma bardzo dużą pensję. Więc jest duża szansa, że jeszcze będziemy płacić jej część podczas innego wypożyczenia. Dlaetgo transfer wyniesie najpewniej 0-500k, aby Laporta coś zaksięgował.

0

@Gregor1899 Pomyliłeś strony. Dla nich jest wart NIC. Bo za tyle go wezmą.

15

@tbas Zmęczony sezonem. W poprzednim było tak samo.
Chłopak nie ma 18 lat. A oczekujemy od niego cudów.

0

@mati15d Bo ma tyle lat ile ma, a chce pensje, której nie ma nikt poza Fdj w naszej drużynie.
Jest świetny, ale nawet bogaty Arsenal odpuścił.

0

@Pawlusek a my czarną dziurę w obronie, jak przynajmniej Sagittarius

0

@Herato Dobrze grali, do momentu gdy Yamal był głodny asyst. Kiedy zaczął schodzić na strzały, a Raphinhia masowo strzelać bramki, to skończyło się granie do Roberta.
Feran to inny typ napastnika, bo robi miejsca na wejście dwójce w/w i ładnie wymienia się pozycjami z Olmo/Ferminem

3

Podania w pole karne i cyk. DO tego nam właśnie 9 typu Lewego. Kombinatoryka, szybie wyjścia to już nie dla niego. Ale ustawianie się, dobijanie top level. 20+ bramek w następnym sezonie da.

1

Gdyby nie wysokość kontraktu, to byłbym skłony założyć się, że byłby u nas na 3/4 środkowego obrońcę. On nadal ma dopiero 29 lat. I parę lat grania, i w piłkę grać potrafi.
My niestety oceniamy go przez pryzmat ostatniego sezonu kiedy grał u nas w podstawie, a był dla niego katastrofalny. Nawet jak miał świetny mecz , to potrafił nadepnąć przypadkiem rywala.
Dla niego szacunek, że po mimo pieniędzy, których nigdzie indziej nie dostanie, chce grać.

3

@kulek22 liczą. Ale po spełnieniu odpowiednich warunków, mamy szansę, w zależności od wyników, na utworzenie 2 tabel, z 3 zespołów (na pozycji dającej utrzymanie). W nich to my wypadamy najlepiej. Jednocześnie jeden zły wynik i nie ma żadnych szans.

0

@19Macio93 Wygrać i dopiero patrzyć.

3

Mecz miał "dwie tercje". Do 33 min Barcelona nie istniała. Chciało by się rzecz, że grała słabo. Ale to Arsenal grał niesamowicie. Barca miała problem z wyjście z własnej połowy. Gdyby Angielki trafiały w bramkę, to easy 3:0 a nawet 5:0. My mieliśmy jedną 90proc. sytuacje Aitany.
Po 33 minucie Arsenal "umarł". Dużo groźniejszych szans od nas. To one nie mogły wyjść z własnego 30 metra. Nie stworzyliśmy jednak zbyt dogodnych sytuacji. Choć może inaczej. Sytuacje były, ale nie dało się oddać strzału.
Arsenal ma takiego małego bohatera w osobie Ford. Broni, atakuje, rozgrywa. Na ten moment dla mnie Wotm.
W Barcelonie widoczny brak pomocy. Patrząc na skład to gramy ustawieniem 1-4-0-5-1

5

O cenie to tu nie ma co gadać. Z taką formą od dwóch sezonów i zarobkami na poziomie 14 mln, to za darmo to dobra cena. Byle odszedł całkowicie.
Pierwokup, procent od sprzedaży i 100proc. pensji. A nie jakieś wypożyczenia

1

Wielki szacuj dla głównego mózgu kreacji Arcyrywala.
Wielki piłkarz.

4

Za darmo i jeszcze zapłacimy za pozostałą część kontraktu. Pamiętajcie moje słowa.

0

Panie Flick, może warto dociągnąć Casado bez gry do końca sezonu. Dać mu dobry presezon po kontuzji. Nie ma potrzeby ryzykować w takim meczu. Nie przepracuje przygotowania i wróci mocniejszy.
Tak serio to potrzebujemy go jako zmiennej opcji dla Fdj.
Eric na DM i tyle.

13

@ZuczekFCB1899 Za Guardioli wywalczyli awans, ale zgodnie z przepisami nie mogli zagrać.

0

Z zestawieniem środka obrony będziemy mieli duży problem.
Mamy do podstawy:
1)Inigo/Cubarsi - słaba dyspozycja końcówki, nie wpływa na to, że to nasi podstawowi obecnie ŚO.
2)Arujo - wysoki, ledwo co odnowiony kontrakt, oraz dość słaba forma po kontuzji, sprawiają, że realnie może nie być szans na jego sprzedaż. Choć tak naprawdę wypchnięcie z klubu jest pomysłem kibiców. A raczej nie wizji klubu.
Więc kolejny do grania w rotacji.
3) No i mamy już 3 - dobrze opłacanych i jeśli są w formie, to na wysokim poziomie obrońców.
4) Andreas Christense - jeśli gra, to na wysokim poziomie. Dość niski i krótki kontrakt (do 2026). Koleś z jednej strony często wypada z gry. Z drugiej ma 29 lat więc może sporo pograć. Grom wie czy sprzedawać, bo po długotrwałej kontuzji raczej za grosze odejdzie. Czy trzymać jako rezerwowego.
5) Eric Garcia - ŚO to jego nominalna pozycja, więc na upartego na zapchaj dziurę. Jednak szybciej zobaczymy go pewnie na DM i PO w przyszłym sezonie.
6) W klubie nadal jest Langlet. W Atletico daje radę. Wysoki kontrakt sprawia, że możemy mieć bardzo duże problemy ze sprzedażą, a Atletico lubi nas doić, pokazując, że za darmo, to właściwa cena. W każdym wypadku raczej go wypchną z klubu.

Czyli tak naprawdę mamy 6 obrońców, na 2 miejsca w środku obrony. Tak więc ciężko mi sobie realnie wyobrazić transfer, akurat na tą pozycję.
Musieliby być pewni przyjścia Taha (co jak czytamy nie jest pewne), żeby od razu wypychać Duńczyka. Albo dostać dobrą ofertę za Ronalda.
Osobiście mam obawy, że zostaniemy z obrońcami jakich mamy w klubie. Szybciej przyjdzie ktoś na prawe skrzydło. Aczkolwiek dobra gra Erica sprawia, że włodarze (bo raczej nie trener), mogą pójść w stronę większej ilości minut dla Garci poprzez wystawianie go za Fdj i Kounde na ich pozycjach.
Myślę, że tak naprawdę Barcelona skupi się na droższym transferze lewoskrzydłowego/lewego napastnika. A w przypadku powrotu Valle, to Balde może niestety być naszym transferem w przodzie przy grze Martin/Valle + Balde na lewej stronie.

0

@Blanco16 Może lepiej zacząć od sprzedaży:
- Oriola
- Langleta
???
Później Pau bo na niego raczej chętni się znajdą.
Arujo? Z jego pensją nie sądzę, abyśmy byli w stanie sprzedać go drogo.
Fati? Tylko wypożyczenie. Nikt mu nie da takiej pensji. Ba, nie sądze aby dano mu 1/3 tego co zarabia. A On byłby głupi z takiej pensji schodząc.

4

Ależ urwał. Czemu chciał zabić tego pająka to nie wiem. Ale go zabił.

0

@VAMOS1899LaMasia ty sam nie dojeżdżasz poziomem. Podaj 2-3 akcje które to MARTIN popsuł?
To środek obrony sabotuje i daje takie akcje, że głowa mała.

1

Srodek obrony na koniec sezonu to drama.

0

@Luccas tylko drużyna liczy 25 graczy I potrzebujemy zmienników. Nie każdy musi być top level. Wystarczy spojrzeć na Erica. Martin gdy gra robi swoje. Po dwóch trzech meczach z rzędu widać było poprawę i pewność.
Dodatkowo na jego marne oceny wpływa fatalna postawa środka obrony, w końcówce sezonu.

0

@Lewangoooolsky no to prawda. Może się kopnąć w czoło i dac 2 asysty vs Inter w półfinale LM i wystawkę na pusta bramkę która psuje kolega. Zdarza się.

0

@AlwaysBlaugrana i tylko 2 bramki idą na jego konto. Zresztą jak weźmiesz Balde to wygląda to jeszcze gorzej.
4 z Atletico np gdzie koleś zawala 3 bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?