yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ali3gator Mam wrażenie, że Lewy na ten moment miałby 0 kontaktów z piłką.
0
@Gibbon_FCB Tak. Kiedy atakujemy pozycyjnie, wygląda świetnie. Dziś tego nie ma, bo pomoc nie istnieje, nie umiemy przejąć kontroli. Akcje z przypadku. Ale i tak już powinniśmy prowadzić (albo przegrywać).
0
Ajajaja Rapha brawo za podanie. Szkoda, że nie siadło.
Eric dziś dramatycznie, ale te podanie było pierwsza klasa.
0
Rayo gra prostą piłkę. Byle na naszą połowę i na odbijanki, przebijanki, przepychanki na ujowej murawie. Ale to działa.
A nasi bez pomysłu. Fdj nie istnieje. Jak dostaje piłkę, to nie wie gdzie jest. Środek obrony dramat. Kounde jeszcze gorzej. Balde w obronie się gubi z pozycjonowaniem, ale gra nieźle jako jeden z nielicznych.
Trzeba wepchnąć i liczyć, że się otworzą.
0
@Irmscher10 Włącza mu się Messi, tylko Messi dryblując potrafił odchodzić od bramki. Natomiast Yamal strasznie się pcha na tą swoją klepkę.
0
Cały Balde wraca, ale nie wie gdzie. Koleś gubi całkowicie swoją stronę i biegnie byle biec.
0
Obrona w formie. Prawe skrzydło z Konude alabo wyglada dzis
0
@kanver_ dla obu drużyn taka sama. Mieliśmy 2 sytuacje. Należało strzelić.
1
Problemy z obroną są takie, że Arujo jest słabszy od Cubarsiego. Dlatego to on a nie Pau powinien mieć zmienianą pozycję. To właśnie młody obrońca powinien grać na nominalnej ŚPO, a nie dostosowywać się na ŚLO, gdzie gra dużo, dużo słabiej, co widać w każdym sezonie.
Szkoda, że nie Flick nie zdecydował się na obronę Christensen/Cubarsi
6
Też uważam, że Flick postawi na Fermina aby pokazać: Jesteś tu potrzebny. Nie odchodź.
0
A pamiętam dym na forum, jak ktoś tam niby mógł go wykupić za 60mln.
Eh.....mieć maszynę czasu.
Swoją drogą ludzie piszący o "ambicji" i koniecznej chęci gry vs wysoki kontrakt, powinni wzorować się na tym przykładzie. Cud, że udało się go wypchnąć.
0
Zaraz się okaże, że on te kolano skręcił, zerwał, albo w ogóle nogi nie ma.
2
@CPuyol Może dzbany, ale idą i biorą kogo chcą. A tym czasem w Naszej Barcelonie....transfery perełek po Ahcillesach za 3mln euro, których nie możemy zarejestrować do gry. Więc ja bym się z Anglików nie śmiał, tylko im zazdrościł.
0
Nie ma co gadać. Dobre losowanie. "Raczej" pewne pieniądze za 5 wygranych. A co ugramy więcej to nasze. Nie ma dzikich wyjazdów. Ciekawi przeciwnicy. PEwnie będzie można spróbować zdobyć bilety na wyjazd na Eintracht, Slavię, Bruggię, a nawet Kopenhagę.
0
@Dajnatace I cyk ...po intenstywności
0
@Michas_13 On akurat zabierał tą rękę za plecy, próbując chować. Widać wyraźnie na powtórce.
0
@Eklerek Wiem, że z perspektywy po meczowej łatwo powiedzieć. Ale nie wystarczyło i wyglądało to źle.
1
@KamQiX Pierwsza powtórka robi mylne wrażenie, że za miejscem gdzie uderz piłka jest włąsnie pozostała część Balde. Ale jak zobaczysz na innych, to piłka trafia go w przedramię na drodze do bramki. Zresztą już sam fakt, że do artykułów bardziej dają zdjęcia sytuacji z meczu Realem, niż tej pokazuje jasno, że szukają afery.
Jednocześnie jeśli mówią, że niepodyktowanie ręki gracza Realu było błędem, to czemu idą w stronę jego powielania i nie podyktowania za rękę Balde? W myśl zasady "bo wtedy nie odgwizdano"?
1
@Remi70 Widać. Ten cytat dobrze oddaje:
"Z kolei były arbiter, a obecnie ekspert Carrusel Deportivo Eduardo Iturralde González, twierdzi: "Balde ma rękę ułożoną w kształt litery L, zajmującą przestrzeń, przez którą piłka nie może przejść, robi się coraz większy, dlatego TO JEST KARNY"."
On ma rękę ułożoną w lkę, gdzie przedramię wystaje. On nie ma tego jak schować po prostu. Początkowo myślałem, że zagwidał rękę po trafieniu w tą część, za którą jest ciało. I myślę skandal!!. Ale później widać, że trafia w przedramię.
0
Tylko ręki Balde nie można rozpatrywać w perspektywie ręki Tchouaméniego.
Bo każdy z nas wie, że ta druga była karnym i "eksperci" sędziowscy na pewno też tak uznali. Dlatego tym razem odgwizdano.
Więc jeśli brak karnego za rękę Tchouaméniego uznajemy za błąd. To nie możemy w ten sam sposób uznać za błąd, odgwizdania ręki Balde. Nie bądźmy hipokrytami.
1
Brawo za walkę do końca. Po 0.2 juz 2.2 bylo ok wynikiem. A teraz po ciężkim meczu wracamy zwycięzcy. Jak widać gierki przed sezonowe to gierki przedsezonowe. Nie wiele maja wspólnego z walka nawet ze średniakami ligowymi.
0
Patrząc na skład CIty zadajesz sobie pytanie WTF. Czy Guardiola czasem nie za bardzo przekombinuje z roszadami?
16
Bzdura. Co innego bycie w Barcelonie, co innego reprezentowanie Związku Zawodników. Oni działają na SWOJĄ korzyść. Czyli wszystkich graczy. I jeśli uważał, że z pkt widzenia zawodnika granie poza krajem jest niewłaściwe, to słusznie się opowiedział. On w tym organie nie broni interesów Barcelony.
0
@Andi18 Przydał. W rewanżu na końcu świata 1:0 to nie wróży nic dobrego.
0
@siael TYlko, że to nie my decydujemy a Flick. A on zdaj się woli Bernala.
Na DM mamy teoretycznie Fdj, Bernala, Garcie w zapasie. Casado po kontuzji jeśli nie znajduje uznania Flicka, lepiej niech pójdzie pograć na wypożyczeniu, niż ma stracić sezon.
0
@Tasde Eee tam. #teamONLYwUngiel tego nam trza. Koksowników i bieda szybów na Mazurach.
0
@Hshdhrhdh Trzeba przyznać, że Nsame bryluje w rozgrywkach europejskich. Naprawdę bije na głowę całość zespołu swoimi umiejętnościami.
4
Jak nie mają na niego pomysłu, to jeśli będzie miał szansę na granie, wchodziłbym w to. Jeśli Flick chce postawić na Bernala i Fdj, a na to wygląda, to Casado potrzebuje ogrania, a my czasu na zobaczenie czy Bernal wróci
6
@HavertzKai A jak ty byś się pozbył Romeu? Zawodnik ma kontrakt i brak jest zainteresowanych, nawet za darmo, lub z pokryciem kontraktu jeśli Oriol nie chce z niego zrezygnować.
Dodatkowo to my go chcieliśmy na gwałt, więc pewnie daliśmy mu w wypłacie ciut więcej niż zasługiwał. I teraz co? To na FM, że zrywasz kontrakt i nic cię to nie kosztuje. PEwnie można mu wypłacić zaległy i pożegnać, ale to nie jest w interesie klubu. Stąd impas.
1
@Gaucho Ma ważny kontrakt. A Newcastle stać (finansowo) na to aby siedział na ławce. Biorąc pod uwagę MŚ i półroczną ławkę, sam przeprosi w połowie sezonu.
Mimo wszystko zacząłbym jednak zbierać pieniądze. Niech Laporta buduje dodatkowe loże.