yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca_Big_Moment zgodzę się z tym. Miał momenty w grze do przodu. Miał momenty w grze do tyłu. Popełnia błędy jak każdy inny.
Największą zaletą to to, że gra ciągle.
0
@mikke bo zapłacili za możliwość ich pokazywania?
0
@suszini pozycja Pedriego pokrywa się z Torre. Będą sobie przeszkadzać.
2
Z Umtitim też heheszkowaliśmy.
Cena w granicach 80-100mln powinna Nas przekonać i tyle.
Za taką cenę to tak naprawdę nie powinniśmy na ten moment rozważać jedynie transferów Yamala/Raphy i Pedriego.
Reszta spokojnie do zbycia.
Klub nadal jest w zapaści. Za takie pieniądze można poszukać 2-3 dorych graczy na to miejsce.
0
Problemem jest to że oni potrafili wynaleźć ten przepis a u nas nie bardzo chyba mieli jego świadomość.
0
On cie nie lobowal tylko wymijał. A uderzenie ręką na brzuch i wystawienie nogi, celem zablokowania toru biegu jest po prostu faulem.
1
@MessiForeverTheBest Torre
0
@Elvisek nie jets to prawda. Pokonały nas w grupie raz. Ale oba mecze to była totalna dominacja Barcelony.
Wpadki się zdarzają.
5
Lewy z utęsknieniem za takimi podaniami wzdłuż bramki jakie dostał Torres
0
Jednak widział bym Fermina zamiast Gaviego w 1 połowie.
Przy kopaninie może być nie łatwo odnaleźć się Pablo
2
Koleś realnie walczy o ZP. I przez taki jeden wywiad pomijając Brazylię, gdzie zdobędzie respekt, robi sobie mega tyły.
Podążył drogą ignorancji Vinciusa.
Choć trzeba przyznać, że to takie nakręcanie się na świętą wojnę Ameryki Południowej i chęć spuszczenia łomotu Mistrzom Świata.
0
Jaki jest sens strzelania mierzonego w OKIENKO z karnego?
To dawanie dodatkowej szansy sobie, na niestrzelenie.
0
Alexandre Lacazette (Lyon) - to mógłby być drugi Larsson. Świetny zawodnik na zmiennika.
0
@ZuczekFCB1899 po co LN? Gdyby nie ona Polski nie było by na ostatnim "dużym" turnieju. A my nadal oglądali byśmy sparingi z Mołdawią, Serbią i cieszyli, że kopią ze średniakami. Lepsze takie rozwiązanie niż zwykłe sparingi.
0
@David00 był presssing. Eric nie jest w rytmie meczowym. Fdj miał tragiczny powrót, ale z meczu na mecz gra lepiej
5
A jak nie to się obrazi jak za czasów Claudio Brawo?
Panie Mats. Wracając po roku to trzeba coś pokazać. Być w formie j gotowym do gry. A nie chcieć wrócić i oczekiwać miejsca.
0
Na tą pozycję jest Eric. Po to zostawał Barcelonie. I się doczekał.
Choc w obecnej formie ciezko wyobrazić sobie nie granie Fdj Pedri.
2
To pokazuje, jak błędnie kibice interpretują ten system, który wg nich może prawie zawsze naprawiać błędy.
ALe wg przepisów tu nie mógł.
3
Top pokazuje, że piłce trzeba dać szansę wpaść.
1
Golllll o jaaaa. idziemy patrzeć na rm.pl co będzie się działo :D
0
@Jacento2105 ostatnimi czasy jest ustawiony ciągle zbyt szeroko. Jak kiedy Dembele pod samą linię i traci swoje walory, wejścia w pole karne. Zrobienia miejsca LEwemu.
0
Niech ta piłka wyjdzie. Bo zmiany od zaraz.
0
@Alexkill717 Robi. Dużo nie widać, bo Yamal; kompletnie nic mu nie gra. Raphinha mu podaje. Ale jak wynik jest korzystny nie grają w pole karne.
0
A teraz proszę Pana Trenera o wpuszczenie Martina. Niech będzie spokój w obronie.
0
Rekin uderzył. Brawo brawo.
1
Zdejmij tego Balde. Człowieku widzisz i nie grzmisz. Koleś traci piłke i krzyczy, macha łapami, ale nie wraca. Kolejna akcja Atle, kolesia znowu nie ma. Daj pan tego Martina. Po co walczyć jak skończy się dramatem.
Nawet komentatorzy zauważyli, że nie wracał przy 0:2. BRawo.
3
Brawo Robert. Szybkie podanie na walkę w pole karne i tyle
0
@maximo Kto biegł do Sorlotha? Czemu on zawsze może dobiec a nasz lewoskrzydłowy obrońca biega jak pizd....
1
Pieknie pokazał Simeone na czym polega atak skrzydłowego obrońcy. lecisz i wracasz.
Macie Balde. Piękny pokaza dramatu. Dość. Dość tego nieudacznika.
0
Przy tym rożnym z odbiciem od Kunde. Zobaczcie gdzie w momencie wrzutki jest Balde. Znowu spóźniony. To jest po prostu dramat.
Dawaj pan tego Martina bo z sabotażystą nawet jak strzelimy będzie źle.