1

@Barca_Big_Moment zgodzę się z tym. Miał momenty w grze do przodu. Miał momenty w grze do tyłu. Popełnia błędy jak każdy inny.
Największą zaletą to to, że gra ciągle.

0

@mikke bo zapłacili za możliwość ich pokazywania?

0

@suszini pozycja Pedriego pokrywa się z Torre. Będą sobie przeszkadzać.

2

Z Umtitim też heheszkowaliśmy.
Cena w granicach 80-100mln powinna Nas przekonać i tyle.
Za taką cenę to tak naprawdę nie powinniśmy na ten moment rozważać jedynie transferów Yamala/Raphy i Pedriego.
Reszta spokojnie do zbycia.
Klub nadal jest w zapaści. Za takie pieniądze można poszukać 2-3 dorych graczy na to miejsce.

0

Problemem jest to że oni potrafili wynaleźć ten przepis a u nas nie bardzo chyba mieli jego świadomość.

0

On cie nie lobowal tylko wymijał. A uderzenie ręką na brzuch i wystawienie nogi, celem zablokowania toru biegu jest po prostu faulem.

1

0

@Elvisek nie jets to prawda. Pokonały nas w grupie raz. Ale oba mecze to była totalna dominacja Barcelony.
Wpadki się zdarzają.

5

Lewy z utęsknieniem za takimi podaniami wzdłuż bramki jakie dostał Torres

0

Jednak widział bym Fermina zamiast Gaviego w 1 połowie.
Przy kopaninie może być nie łatwo odnaleźć się Pablo

2

Koleś realnie walczy o ZP. I przez taki jeden wywiad pomijając Brazylię, gdzie zdobędzie respekt, robi sobie mega tyły.
Podążył drogą ignorancji Vinciusa.
Choć trzeba przyznać, że to takie nakręcanie się na świętą wojnę Ameryki Południowej i chęć spuszczenia łomotu Mistrzom Świata.

0

Jaki jest sens strzelania mierzonego w OKIENKO z karnego?
To dawanie dodatkowej szansy sobie, na niestrzelenie.

0

Alexandre Lacazette (Lyon) - to mógłby być drugi Larsson. Świetny zawodnik na zmiennika.

0

@ZuczekFCB1899 po co LN? Gdyby nie ona Polski nie było by na ostatnim "dużym" turnieju. A my nadal oglądali byśmy sparingi z Mołdawią, Serbią i cieszyli, że kopią ze średniakami. Lepsze takie rozwiązanie niż zwykłe sparingi.

0

@David00 był presssing. Eric nie jest w rytmie meczowym. Fdj miał tragiczny powrót, ale z meczu na mecz gra lepiej

5

A jak nie to się obrazi jak za czasów Claudio Brawo?
Panie Mats. Wracając po roku to trzeba coś pokazać. Być w formie j gotowym do gry. A nie chcieć wrócić i oczekiwać miejsca.

0

Na tą pozycję jest Eric. Po to zostawał Barcelonie. I się doczekał.
Choc w obecnej formie ciezko wyobrazić sobie nie granie Fdj Pedri.

2

To pokazuje, jak błędnie kibice interpretują ten system, który wg nich może prawie zawsze naprawiać błędy.
ALe wg przepisów tu nie mógł.

3

Top pokazuje, że piłce trzeba dać szansę wpaść.

1

Golllll o jaaaa. idziemy patrzeć na rm.pl co będzie się działo :D

0

@Jacento2105 ostatnimi czasy jest ustawiony ciągle zbyt szeroko. Jak kiedy Dembele pod samą linię i traci swoje walory, wejścia w pole karne. Zrobienia miejsca LEwemu.

0

Niech ta piłka wyjdzie. Bo zmiany od zaraz.

0

@Alexkill717 Robi. Dużo nie widać, bo Yamal; kompletnie nic mu nie gra. Raphinha mu podaje. Ale jak wynik jest korzystny nie grają w pole karne.

0

A teraz proszę Pana Trenera o wpuszczenie Martina. Niech będzie spokój w obronie.

0

Rekin uderzył. Brawo brawo.

1

Zdejmij tego Balde. Człowieku widzisz i nie grzmisz. Koleś traci piłke i krzyczy, macha łapami, ale nie wraca. Kolejna akcja Atle, kolesia znowu nie ma. Daj pan tego Martina. Po co walczyć jak skończy się dramatem.

Nawet komentatorzy zauważyli, że nie wracał przy 0:2. BRawo.

3

Brawo Robert. Szybkie podanie na walkę w pole karne i tyle

0

@maximo Kto biegł do Sorlotha? Czemu on zawsze może dobiec a nasz lewoskrzydłowy obrońca biega jak pizd....

1

Pieknie pokazał Simeone na czym polega atak skrzydłowego obrońcy. lecisz i wracasz.

Macie Balde. Piękny pokaza dramatu. Dość. Dość tego nieudacznika.

0

Przy tym rożnym z odbiciem od Kunde. Zobaczcie gdzie w momencie wrzutki jest Balde. Znowu spóźniony. To jest po prostu dramat.
Dawaj pan tego Martina bo z sabotażystą nawet jak strzelimy będzie źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?