0

@Cziken26 Co miał pokazać Fermin jak po jego wejściu nie mieliśmy żadnej akcji. A Barca nie kontrolowała piłki.
To wejście Gaviego rozwaliło środek. Co pokazuje ile dawał Olmo ze swoją ruchliwością, robiąc miejsce Pedriemu i Fdj.

0

@Szmulek Taka prawda. Wpuszczanie kolesia który tylko walczy, nie trzyma piłki, nie gra do przodu w takim meczu to dramatyczny błąd.
Środka w ogóle nie trzeba było ruszać.
No ale cóż.

0

Mówiłem zdjąć Balde bo gra wysoko. Koleś przy każdej bramce miał problem z obecnością albo kryciem. Dawno Martin powinien być na boisku, aby zabić praw skrzydło.
Balde jest w tym meczu jak jeździec bez głowy. Pozyteczny z przodu. Ale dramat z tyłu.

0

Źle po prostu wygląda Gavi. Nie wiele wnosi. A wpuszczenie gracza który zaostrza walkę w takim meczu mija się z celem, jeśli mamy kontrolę nad meczem.
Brawo Barca :(

4

Było to widać na kamerze od strony bitego rzutu rożnego. Cubarsi trzymał go w pół i nie pozwolił mu pobiec.
Faul powinien być. Dobrze mówią. Dla nas szczęście kolejny błąd sędziów.

1

@michal26 mógł i powinien, ale uznał, że Balde będzie miał ciężko z Sorlotem. U nas to standard, że nikt nie kryje 16 metra. Tak nas walneło PSG w zeszłym sezonie, tak tracimy i w tym.

0

Balde odwala to co z Atletico w lidze. Zero wracani. I machanie łapami o faule. Graj człowieku. Bo to jest kryminał.

Brawo Lewy.

0

I macie nasze granie po wejściu Gaviego. Teraz widzicie roznice w tym co niewidocznie robi Olmo. A co gra dzik Gavi?

0

No to po tych zmianach zobaczymy teraz z 2 akcje z naszej strony. Może dwie....eh

0

@FanBarcy22 w zyciu. Żadnego Gaviego, który będzie woda na młyn dla ostro walczących graczy Atle. Termin jedynie za Olmo do pomocy i Martin za Balde żeby wyciszyć obrone. Najlepiej niech w pomocy nic nie rusza póki wygląda to znakomicie.

0

Balde dramat z pozycjonowaniem. Cud że tym razem zdążył. On kompletnie nie wie kto mu wchodzi za plecy.

0

@SinMistico z której kamery....i w jakim meczu?

0

@PatrychoO zależy z której kamery ;)

0

Niech ten Martin wejdzie na te skrzydło i je zamknie. Bo będziemy płakać z takim Balde jak dziś.

0

Kompletnie nie kontrolują kto wchodzi na długi słupek. Przed różnym Griezmann wchodził całkowicie nie kryty. Jak tak można na taki poziomie się gubić.

2

W końcu.....stałe fragmenty.

5

Yamal i te jego zwody w polu karnym gdy 4 zawodników atakuje pole bramkowe. Dramat.

1

Płaczcie dalej na Ferrana. Koleś gra świetne 2 mecze. Następne 2 nie pojawią się na boisku a w trzecim dostaje niecałe 10 minut. Żeby mieć skuteczność trzeba grać. Tak szczerze kiedy Lewy miał 100proc. sytuacje tego typu?
Koleś ma wyjście. Ma timing. Brak mu obecnie wykończenia.
Ale poza skutecznością to bardzo dobry mecz Torresa. Przy bramce na 1.2 robił świetnie miejsce swoim wejściem na krótki słupek.

0

@Lewangoooolsky bzdura. Niewykorzystal 2x 100 ktora miał. Kiedy Lewy miał 100? Przy bramce na 1.2 robił miejsce swoim wejściem. Popatrz na coś innego niż liczby.

2

Dla mnie Balde do zmiany w trybie pilnym. Dziś całkowicie odpuścił grę w obronie. Czasami wygląda jakby nie wiedział nawet gdzie stoi.

1

I 2 do 2
Mamy meczycho. RM.pl płonie.

0

@Damiain proponuję popatrzeć jak Feran robi miejsce innym.

0

Brawo Piotruś. Tak dalej.

0

@Konradowskyy Lewy w obecnej formie nawet nie wyszedl by do takiego podania.

0

Balde standardowo kryminał z wracaniem do obrony. Przy pierwszej bramce w 1 akcji oczywiście zgubił krycie. Przy drugiej nie chciało mu się wracać za Antkiem.
Skandaliczna gra w obronie.

1

Sek w tym, źe jeśli nie mamy pieniędzy na zarejestrowanie kontraktu Ingo, to pewnie i tez El Tigre.
Podpisali temat z Betisem. Chlopak tam gra. Może nie wystrzelił z idealna formą. Ale gra i się ogrywa. Jaki jest powód nagłej chęci skrócenia jego wypożyczenia. Kontraktu ma długi. Zdążymy go sprzedać. Nie ma za wiele 9 na rynku.

1

@Ojciec5tkidzieci takie zwykłe kino akcji. Nic nadzwyczajnego, nic tragicznego. Obejrzysz i zapomnisz. Można wybrać gorzej.

0

Dogadali się na 10 przy wypożyczenia. Koleś się spełnia. Statami jeden z lepszych obrońców ligi. A oni daja połowę. Zawsze ale to zawsze nas dy....ali. za Felixa chcieli 60+. Za Griezmana kaluzule.
Jeśli Tah nie przyjdzie brałbym na ostatni sezonie tego Langleta na rezerwę. Klub zna, drużynę zna, pomysł na grę ogarnia.

0

Wy tak serio z tym CIty? Gdzie byliście jak Liverpool lądował poza LM?
Nie rozumiecie, że w tak silnej lidze nie da się wygrywać ciągle i wciąż?
PRzyszedł kryzys mentalny i się nie odbudują w tym sezonie. Goście jak Gundogan, KdB, Bernardo 3 sezony temu robili 10-10+ w statystykach. Każdy. A teraz nie ma liczb. Same bramki Halanda nie uciągną całego zespołu.
Na ten moment mają jedyny cel. Powalczyć o miejsc w LM. 5 im je da.
I do zobaczenia w następnym sezonie.

1

@Pedri16Future Spalony był pierwszy. Ręka nie miała już znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?