yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy raz dziś brawa dla Balde. Ucieka mu to należało zrobić, to co zostało zrobione.
5
Zaczeło się granie w pole karne, to i Lewy zaczyna istnieć.
Nie da się nim grać, jeśli ci zawodnicy nie grają w pole karne, tylko podają sobie w poprzek.
Casado nie zagrał chyba jednego podania do przodu.
0
@Crakitic problem leży po naszej lewej stronie. Bo to tam nie wraca Balde. Prawa strona się wspiera. Balde nie kryje, nie naciska. Jedyne co to myśli o pułapkach, a jak te nie wyjdą jest spóźniony w każdej akcji. Bardzo źle wygląda defensywnie
0
@Peniu bo Fdj jest chory? Mówili w transmisji.
0
Tak się będzie kończyło granie jak będziemy mieć na Atletico Balde. Chryste Panie czy tego nie widać kolejny raz?
W Barcelonie przy golu na 1:2 skandal w obronie. Przy 4:4 trzy bramki (poza 3) Na jego konto. Koleś się nasluchal że jest zajebisty bo potrafi wyjść do przodu. Ale rola obrońcy jest BRONIENIE. On ma to robić. A jak zapewni bezpieczeństwo w obronie to wtedy może sobie wyjść. Zamiast tego powroty na alibi. Byle być gdzieś blisko. Machanie łapami po stratach. Kompletne nietrzymanie pozycji i brak kontroli zawodnika za plecami.
Więcej tego Balde i będzie po sezonie. Niech koleś wezmie przykład z Kounde. Może nie jest w formie ale swoje w obronie zrobi.
2
Macie swojego Balde.
Gdzie kur.....on jest. Kolejny pier....rwz ten koleś nie istnieje w obronie.
Jakim prawem on może być spóźniony. I jeszcze wracać truchtem.
Skandaliczny obrońca który nie powinien dotykać murawy z trudniejszym rywalem.
2
Casado musi dorzuci coś od siebie. Rozegranie całej pomocy samym Pedrim dziś nie wystarczy.
0
@Litman no nie strzelenie w takiej sytuacji z taką drużyna to proszenie się o dramat.
2
Barca rozpoczęła po swojemu. Ale widać kunszt Cholo. Zaostrzyli grę. Spowalniają nas. A sami graja szybciej. Ewidentnie nie chcą abyśmy grali swoje.
Za mało gramy wrzutkę. Nie czują z tej strony zagrożenia. Ileż Lewy może robić interwałów. Rusza. Nikt nie gra. Cofa. Ruszają. Dramat współpraca że środkowym napastnikiem.
0
Balde i jego podanie. Koleś z piłką przy nodze jest spoko. Ale podsc jej kompletnie nie potrafi. Tak jak i bronić.
0
@Seledynowy bo nie graja z przodu. Gdyby grał Fdj to by się wymieniałem Casado poza DM nie wychodzi.
0
@pepulinho widać to było no nie? Koleś zrobił kółeczko i ruszył do przodu. A Casado w boksie został.
Martwiące właśnie jest ze jako DM powinien w tej sytuacji faulowac. Nawet kosztem żółtej.
2
Kounde. Serio? Na prawdę?
Jeszcze daj się tak sprowokować.
1
Cały Balde. Starcie i zamiast wracać. To macha tymi łapskami. Chłopie ogarnij się. Ty masz bronić. Nikogo nie obchodzi twoje machanie. Nie gwizdnął to graj.
0
To dziś nie współgra. Lewy robi start. Oni wstrzymują piłkę. Lewy stoi Oni cisną.
Naprawdę dwa mecze na ławce Lewego tragedii nam nie zrobią.
0
Mógł zapytać Oblaka gdzie....a sam nie wiedział. Ehhh
1
Koleś ma dobre wyjście i prowadzenie piłki. Dramatyczne dośrodkowania i podania.
I skandaliczny brak świadomości pozycji przeciwnkia za plecami.
Od 75 min możemy również podziwiać piękne spacerki do obrony, po wyjściu do przodu.
Koleś jest po prostu opcją na teraz. Bo nie ma nikogo lepszego.
Szczerzę to przez słabą grę defensywną wolę Gerarda Martina. Ten chociaż czasami popełnia błędy, to defensywę trzyma konkretnie. A z przodu ma jednak kto grać. Niech lewy defensor zajmie się swoją robotą.
0
@Comfortable_ Czyli złotą piłkę przyznajemy za 3 mecze w sezonie?
Dajmy spokój. To jest nagroda sezonowa. Nie za zdobycie Ligi Mistrzów, tylko za bycie najlepszym graczem.
1
Bez przesady z tym Dembele. Koleś wszedł na wysoki level grania. ALe gdzie był, gdy dwie kolejki przed końcem grupowej LM PSG było poza awansem?
Strzelił 8 bramek w 3 meczach i nagle kandydat do ZP?
Salah ma gorszy moment. Ale i Rapha ma momenty gdy znika. Wg mnie na ten moment nie ma żadnej opcji poza ZP dla Momo.
0
Balde wrócił do swojej mierności. Znowu nie wie co się dzieje za plecami w polu karnym i gdzie się ustawić. On naprawdę po dobrych początkach powinien być zdejmowany w ok. 70 min
1
Gra wyglda na tyle dobrze, że nie wiem kogo poza Ferminem może wpuścić. Byle nie Gavi bo zacznie się walka....a to nam nie potrzebne.
0
Lewy do konca zostanie bo to jego rozgrywki. Ale nie powinno go byc w 65 min. W 1 połowie poza skutecznościa nieźle. W drugiej już go nie ma.
0
@comtedurgell Olmo praktycznie każdą akcję prowadzi z przodu. Lewy brak skuteczności. Ale sytuacje ma, a co najważniejsze robie w końcu miejsce innym.
1
Lwy zagubiony. Ma dobre piłki.
0
Zle wygląda Barca. Zero kontroli nad meczem. A defensywa dziś niepewna i w pułapkach i we wracaniu.
3
Fantastyczny gracz.
Tylko, że stary i za drogi na nas. A dodatkowo gra na pozycji gwiazdy drużyny. Wiec nie widzę szans na jego przyjście. I dobrze.
Powinien zostać w Anglii.
2
Skład bardzo fajny.
0
Nie wybrali Szczęsnego, bo miał jedną trudną sytuację. Reszta strzałów jednak nie była na poziom takiego bramkarza.
0
To jest ciągłe granie na pułapki offsidowe bez założenia wejścia zawodnika z drugiej linii, albo podania do samego siebie. Stanęli 3 i myśleli, że nie może nikomu podać, a po prostu poszedł sam.
Cubarsi miał realną szansę trafić w piłkę, więc bym go nie winił. Napastnik z nim się rozpychał (co mógł i powinien robić). No i dupa. Nie trafił. Ciężko go winić.
0
Gavi musi zacząć grać. Albo znaleźć swoją inna rolę na boisku. Gra na DM nie była by glupia. Kwestia tego czy u nas akurat tak grający DM jest potrzebny.