yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie Flick.....10 minut dla niego|? Wstyd.
Ale trzeba przyznać, że wielka robota Lewandowskiego w pressingu.
0
@marcin9185 mając jedną sytuację trochę trudno. Dziś to nie było z czego nawet strzlić kimkolwiek poza bramką.
0
Nie rozumiem Flicka. Ferran w gazie, nie zasługuje na 30 minut? Nawet na 15 ?
Yamal bez formy gra do gwizdka. Ok udało mu się asystować, ale dziś to był dramat po prostu do momentu akcji z asystą.
Wspólpraca z przodu się popsuła. Każdy gra samolubnie pod siebie.
1
Śmiejcie się śmiejcie z dziadka, ale Real ze swoją zdolnością do walki w fazie drabinki nadal będzie jednym z głównych faworytm do Ligi Mistrzów
0
Niby takie mecz niezaciekawych drużyn. Ale to co pokazują wszystkie zespoły jest imponujące.
0
@ali3gator trzeba oddać. Są w dobrym momencie sezonu. Grają fajną piłkę. Dziś naprawdę mieli szanse.
19
Yamal to po prostu zasługuje na ławkę i tyle. Niech odnajdzie w sobie grę dla zespołu, nie wyłącznie dla siebie i splendoru.
Strasznie to wygląda w ostatnim czasie.
1
@PJ777 Lewy dziś dobry mecz. Nie można powiedzieć, że był niewidoczny. Walczył i miał pozycje. W ogóle jakiś kwas powstał, bo każdy z 3 napastników pod siebie. Aby samemy tylko oddac strzał.
2
@DragonxNF Gra nieźle od kilku meczy. Tam brakuje trochę dokładności i jakiegoś przebłysku. Dużo lepiej wygląda gdy nie ma przeszkadzającego mu Gaviego. W ogóle FdJ, Gavi i Pedri to 3 graczy grających na 1 pozycji.
0
@NerwowyFistaszek chyba ciężko kogoś innego wskazać.
0
Mam wrażenie, że jesteśmy najgorzej dośrodkowującą w pole karne, drużyną na świecie.
0
@jacobFCB wszyscy to czujemy.
0
Herr Flick. Prosimy Reakina.
1
@blakkudium kontakt był. Ale bez szans na dojście do piłki. Kontakt minimalny. Nawet zawodnik za bardzo nie próbował akcentować faulu. Wstyd jak by gwizdnęli.
0
@Pitinho No niestety Gavi nie zadużo daje w tej części sezonu, w grze do przodu.
0
Sorry ale co robił Cubarsi przy tej stracie?
1
@barcanawieki Fermin ma czerwoną. Chyba, ze chodziło ci o Ferrana.
0
@clyde w tym wypadku chociaż próbował pocelowac. W pierwszej akcji gdy strzelał to po prostu przed siebie.
1
Dziś Gavi z Yamalem hamlucowi.
1
W sumie nigdy nawet nad tym się nie zastanowiłem. Rozwiązanie proste i w sumie naprawdę zasadne. Nie będzie dramatyzowania z wbieganiem. Dla mnie propozycja jak najbardziej do przyjęcia.
2
Tendencją powinna być klauzula na poziomie 70-100mln.
Jeśli znajdą się chętni sprzedawać.
Tak naprawdę na chwilę obecną w klubie to z nietykalnych powinni być jedynie:
Pedri, Cubarsi, Raphinhia, Yamal.
Za każdego innego 70 mln, powinno znaczyć zapakowanie i wysłanie z błogosławieństwem.
Nie ma graczy niezastąpionych. Szczególnie za bardzo dobre pieniądze.
Są lata chude i chudsze. Wygrywanie to cykl. Rozumieją to w Anglii. Jeśli jesteś cały czas w topie nie utrzymasz budżetu. Wpływy nie pokryją premii za trofea oraz ciągłej presji zwiększania kontraktów co raz bardziej utytuowanym zawodnikom. Przeżyliśmy to z Messim i gwiazdami z La Massi.
Teraz mamy nowy cykl. I tanich młodych graczy, którym ciągle i wciąż trzeba będzie podwyższać te kontrakty. Jeśli Arujo w wieki 25 lat dostaje 16mln ile będzie chciał w wieku 28-29? A co gdbyby miał teraz 21 lat?
Tak będzie właśnie z Gavimi, Casado itp. Dopóki są opłacalni, to należy ich trzymać. Jeśli koszty stają się za duże, należy dziękować i wysyłać ku dalszej karierze.
1
Raczej transfer stricte pod wyszkolenie i sprzedaż.
Po tych problemach z handlem "za młodymi", ciężko Barcelonie wyszkolić młodego zawodnika z poza Europy. Bo po prostu nie mogą dla nas grać przed 18 rokiem życia. A w przypadku barcelońskiego systemu gry, to już dużo za stary.
0
@chrissssty69 Okej. Ale czy użycie fuck off w konstrukcji całego zdania jakiego użył Jude:
Mówię do Ciebie z szacunkiem.....
nie sprawia, że właśnie należy to tłumaczyć całościowo "Mówię do Ciebie z szacunkiem. Odpierdol się".
Bo akurat ja bym tak to interpretował w przekazie całościowy,
1
Po kolejce PL co myślicie o próbie kupienia M. Cunhi z Wilków, w przypadku ich degradacji. 60mln klauzuli. A może i dałoby się taniej.
0
@Herato Raczej nie. Obecnie nie mają takiej ekipy (podobnie jak my), że mecze zaczynają się od "3:0".
To co robiły tamte zespoły Barcy i Realu to jest miazga.
W lidze można wywalczyć 114 pkt. Tamte zespoły ugrywały po ~100 i strzelały 100+ bramek. Messi z Ronaldo mieli takie goleady, że to przechodzi pojęcie.
0
@FcPortoFan1999 Nigdy nie oceniam filmu po tytule. Kiedyś pomyślałem sobie "Pociąg ZOmbie" co to kur....jest?
Train to Busan - bo tak brzmiał orginalny tytuł, okazał się jednym z lepszych filmów jakie oglądałem.
0
@Stoiczkow Spoko. Wpisz sobie w wyszukiwarę Dywizjon Jazdy Ochotniczej,
Dywizjon Huzarów Śmierci, Polskie Legiony Śmierci. Też w godle mieli trupią czaszkę, a nawet krzyż który jawi się nam jako symbol faszyzmu.
Tak więc radzę bastować. Bo to my "gnoiliśmy" kozactwo przez lata na kresach wschodnich. Oni narobili nam wiele złego. Ale jeśli mielibyśmy to porównać, to oni przy nas wypadają, jak dzieci co zabrały drugiemu lizaka.
0
@Eklerek i zapewne można znaleźć stop klatkę, która to pokaże. Niestety w meczu sędzia ocenia na żywo. I jeśli wg niego jest faul, i nie jest to oczywista pomyłka, to VAR nic nie zweryfikuje i będzie faul.
0
@Zoker w odniesieniu do pierwszej części zdanie to bardziej oznacza "....odpierdol się". Widać, że już wcześniej sędzia musiał mu zwrócić uwagę, skoro padają słowa: " I’m talking to you with respect.....".
0
@fenix1983 Wirtz fajny pomysł. Tylko że nie ma już miejsca dla niego.
Gdzie on miałby grac?
Róbmy transfery tam gdzie mamy braki.