yoli
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie można mieć wszystkiego.
Ja przypomnę tylko, że Erensto Valverde zostal zwolniony po sezonie gdzie:
- wygrał la ligę
- przegrał finał CdR
- odpal w półfinale LM
Czy obecnie nazwali byśmy to słabym sezonem?
Bylismy ignorantami, rozpasanymi era sukcesu i sfiksowani na tym że największy rywal wygrywa kolejne LM.
Zamiast robić swoje wpadliśmy w szał potrzeby wygrywania. Mało nas to nie utopiło.
Piłka to cykl. W lidze rywalizujemy z Realem. Raz wygramy my raz oni. Margines porażek jest mały. 5 słabych męczy i mamy -7pkt.
W LM wystarczy jeden słaby mecz. Tfuu co ja gadam. Na przykładzie City i Psg vs Real wystarczy 5 i 15 słabych minut w dwu meczu i się odpada. Tak piłka.
0
@AxelF niby tak...ale tego Rekina to też trzeba by było umiejętnie sprzedać.
1
Za taką pensje to my mamy 1/10
trqnseru Isaka albo Oshimena.
Na boga szanujmy klub. Naprawdę ten odpad nam nie jest potrzebny.
Wypożyczać gracza bez formy. No fantastyczny pomysł.
0
@Roobo bo nie ma go co porównywać z Luninem. Nie te progi. Jednak gdy zespół grą dobrze w defensywie czasem nie potrzeba super bramkarza.
Przy naszym sposobie gry my potrzebujemy bramkarza skutecznego w sam na sam. Dobrze czytającymi odległość do wyjść i przejęć wrzutek. Plus dobrze grającego nogami. Wojtek to wszystko miał poza gra na przedpolu. Na linij potrafił robić cuda. A tu przerasta go po prostu dalekie wyjście. Jest po prostu za wolny. Na ten moment przeciwnik nie szuka minięcia go, a wyłącznie kopnięcia piłki bo spoznoy do pilki Szczęsny ładuje się w nich całym ciałem.
0
@NerwowyFistaszek pokazali go z rozłożonymi rękami i mina: nie no beż jaj, znowu?
0
@JUNIORcom możliwe. Nie powiem ze nie chciałbym tego. Jednak ostatnie mecze temu przeczyły. Miał sytuacje ale razil nieskutecznością.
0
@mildan1704 zgadzam się całkowicie. Dla mnie w obrobię od meczu z Atle gra kryminał. Wczoraj zeobil to samo. Nie chciało mu się wrócić do napastnika i straciliśmy bramkę.
0
@SirChuck no i ja mu się nie dziwię. Generalnie pewnie nie ma jakiś konkretnych finansowo ofert z Europy. To przeliczył i woli pozarabiać.
Ja wiem, że każdy tu patrzy "brak ambicji", "do złotej klatki". Ale z punktu widzenia piłkarza, który zarabia przez pewien tylko okres życia, czasem lepiej brać wygodne życie niż liczyć że szansa przyjdzie.
Macie przykład Forta. Za Xaviego okrzyknięty talentem. SO który nieźle grał na P/LO. Nowy trener i cyk.
Zresztą już przyklad Bala z RM i naszego Fatiego pokazuje, że od covida zawodnicy dużo bardziej patrzą na pieniądze. I ciężko ich się pozbyć.
1
Fermina grający i bedacy w formie dużo daje. Wchodzący jako zmieni zależy bardzo od sposobu gry w danym meczu. Ciężko mu odnaleźć się w grze pozycyjnej i podawaniu do najbliższego. Szybkie wyjścia do prostopadłych piłek, wejście z drugiej linii, ustawianie się na 11 metrze na dobitki, to jego sposób gry.
Ale trzeba przyznać że wczoraj zaimponował biorąc całe rozegranie na siebie. Casado grał na DM. Fdj właściwie ciezko powiedzieć gdzie choc w defensywie byl spoko i w końcu wszedł z drugiej linii z 2 razy. Ale całość rozegrania spoczeła na Ferminie, który ponadto wspomagał obronę. Należy wykorzystać jego moment. Jak Pedri się nie wykryje powtórzył bym wyjściowy skład. Nawet kosztem Lewego.
0
@Lahey tylko powiedzmy sobie szczerze że lewą strona jest umowna. Tak samo jak dla Raphy. Oni niby tam grają ale jednak schodza do srodka, a na całej długości gra Balde. Nie wygląda to tak jak na prawy skrzydle przy współpracy Yamal/Kounde.
Tak naprawdę gramy bez lewego napastnika bo Raphinha porusza się po całości boiska, unikając jednak prawej strony.
3
Szczęsny błędy robić musimy jest pół roku bez gry, nie jest też już szybki więc na tak wysokim wyjściu będą go łapać.
Dlatego jako najgorsze wskażę postawę obrony. I kryminalna grę w defensywie Balde. Kolejny mecz prawa strona to jest dramat. Przy straconej bramce Balde nie chciało się cofnąć do 3 wolny graczy Nietoperzy. Ok. Przy rozstrzygniętym meczu można wybaczyć. Ale on to roni co mecz. Od czasu skandalicznego zachowania w meczu z Atletico gdy po 90 min po prostu nie pobiegł do obrony, tak teraz tak szybko chcial iść do kontry, że po stracie uznał że nie ma sensu wracać. Zobaczcie sobie jak to wygląda na powtórce. Tam ktoś od taktyki powinien mu 100 batów na goły tylek nawalić. I zobaczycie że to nie ostatni taki jego błąd. W przodzie wszedl na wysokie obroty. Ale osobiście wolę Martina.
1
Flick bankowo czyta La Ramble i moje komentarze.
Dziękuje ci trenerze za Torre.
0
@ProMILs z drugiej strony ma te sytuacje nie grając za dużo. Gdyby był ograny mogło by być ciekawie.
0
Chryste Ferrna to nie ma szczęścia.
0
@WiernyKibic111 chyba dlatego, że ważniejsze jest utrzymanie w grze Ferrana. Spisał się, to głupio go zdjąć. Choć za Yamala mógłby wejść.
0
Panie Flick daj posiedzieć temu Yamalowi.
I poproszę o Torre. Koleś kiedy grał nie zawiódł.
Niech choć w takim meczu coś dostanie.
0
Pięknie. Brawo Robert. Tego mu trzeba było.
0
Popatrzcie na tą bramkę Walencji. gdzie jest Balde? Jakim cudem po prawej stronie boiska mogło być 3 graczy przeciwnika bez żadnego krycia, bo nasi sobie dreptali?
Pal licho w tym meczu gdzie wynik jest już zamknięty. Ale my to notorycznie odwalamy co mecz.
Balde do przodu naprawdę kozacko. Ale kolejny mecz w obronie kryminał przy staraconej bramce. To samo zrobił z Atletico przy golu na 1:2
0
Fermin zdecydowanie gracz meczu na ten moment. Koles ciągnie całe rozegranie. Pomaga w obronie. Kreuje, rozgrywa i jeszcze atakuje bramkę.
3
@JUNIORcom nie grzesz, proszę cię. Każda akcja do 4:0 to robota Ferrana. Ferran czyścił środek, czego niestety Lewy ostatnio nie robi.
0
@Roobo No po jednym meczu Szczęsnego, gdzie generalnie kolejny raz odwalił manianę to raczej nie powie.
Zresztą niech obaj walczą i tyle.
Real też wypożyczył sobie pewniaka za Tibo, a skończyło sie zdobyciem LM z Łuninem w bramce.
0
@KierownikLucas dokładnie. U nas jest właśnie jakieś upośledzenie umysłu. Oczekiwanie, że na ławce będą siedzieć gracze na poziomie pierwszej 11.
A później zdziwienie, że płace wystrzelone.
Wystarczy popatrzeć na ławkę topowych zespołów. I nigdzie nie ma gwiazd, tylko wyrobnicy, rzemieślnicy i wchowankowie.
14-15 topowych wspartych graczami zadaniowymi.
A my jak nie mamy na każdej pozycji "mistrza świata" to płacz.
0
@vangoor fajną reakcję Flicka pokazali na ten faul Wojtka.
0
@PolskiBarcelonista10 myślę, że zostawi (a na pewno powinien), chyba że będzie chciał ograć Torre. Bo za Fdj i Casado raczej go nie wpuści.
2
@KamQiX nie na czerwoną, bo w myśl przepisów w polu karnym będzie na żółtą. Poza polem karnym byłaby czerwona.
1
Choć mecz pięknie się układa, to powinniśmy w 60 min zrobić z 3 zmiany.
Torre, Pau Viktor i Fati.
A po 70 Matrin i Fort za Cubarsiego na swoją nominalną.
1
Wow. Raphinia z tą mocą przesadza. Ale Fermin jest znowu Ferminem. Czyli zawsze tam gdzie piłka spada.
1
@Michael24 generalnie nasi baramkarze grają wysoko. Ale to Pena zaczął odwalać cyrki z wyjściami na 30-35 metr. Szczęsny nie będąc w jego wieku jest notorycznie spóźniony.
Generalnie sam powinien sobie powiedzieć, że jest mocny na linii i w polu karnym. Przy 4:0 po co osłabiać zespół i psuć sobie możliwość grania? Nie wspomnę już przy stykowym wyniku. Kiedy dramat jest jeszcze większy.
0
Szczęsny niech się kur...ogarnie. Koleś powinien sobie powiedzieć wprost, że jest utyty i nie jest w formie. Praktycznie do każdej długiej piłki jest spóźniony.
Przy 4:0 niech się ogarnie, bo szkoda przy takim wyniku takie cyrki odwalać i osłabiać zespół.
0
To mi się podoba właśnie. Ferran schodzący i robiący miejsce na 9. Wbiegł De Jong, wbiegł sam Ferran, wbiegł Raphinia, a teraz Fermin który wcześniej kreował akcje.
Powtarzalność.